Polska idzie dosyć prostą drogą do zagłady. Naród zostanie wyniszczony tak samo jak naród wybrany został zgładzony, a świątynia zniszczona. Jedynym ratunkiem jest nawrócenie do prawdziwej wiary katolickiej. Niestety jak mamy przykłady w Piśmie Św. rzadko się zdarza, że ludzie się opamiętują i unikają kary. Czasy Jeremiasza i czasy pana naszego Jezusa Chrystusa są dobitnym tego przykładem. Z Sodomy tylko Lot się uratował, a nawet jego żona, która zwątpiła w ostatniej chwili, nie przetrwała. Mówicie: nic mnie to nie obchodzi, ja chodzę do kościoła i wszystko jest w porządku, jestem katolikiem. Niestety nie, chodzenie samo w sobie jest tylko rytuałem; bez wiary w duszach jest już obrazą Boga, a obojętność na to w czym się uczestniczy, jest ciężkim bluźnierstwem.

Wszystkie zewnętrzne oznaki wiary nie mają żadnego znaczenia, jeżeli nie są oparte na Prawdzie i Słowie przekazanym nam przez Zbawiciela. Kościół święty mówi np.: Przynajmniej raz w roku spowiedź. Więc wyraźnie wskazuje, że nie ilość, ale jakość jest ważna.

Nie powinieneś martwić się tym, że nie ma Mszy św. tradycyjnej, a więc Ofiary składanej Bogu w pobliżu miejsca zamieszkania, ale bardziej tym jak twoja dusza wygląda, jak blisko Boga się znajduje, a jak daleko od swojego własnego ja, czyli szatana. Kapłani prawdziwi się znajdą, Bóg nie pozwoli na to żebyś został sam dłużej niż wytrzymasz . Wiara jednego człowieka da siłę innym, a większa ilość dusz katolickich przyciągnie kapłana.

Tylko że na polskiej ziemi wiary już zabrakło, skarłowaciała i nawet po stronie tzw. tradycjonalistów jest pełna pychy i zapatrzenia w siebie. Szczytem arogancji jest okazywanie wyższości, ponieważ posiada się wiedzę na temat nauki katolickiej. Nie pokazuj wyższości tym maluczkim bo też cię kara może spotkać, jak tych kapłanów szatana z dzisiejszego kościoła modernistycznego. Pogarda nie pochodzi od Boga, więc nauczaj prosto i cierpliwie słów Ewangelii, a w ostateczności otrzep kurz po ich ignorancji i idź dalej. Zatwardziale serce nawet Zmartwychwstałego nie posłucha.

Żal mi cię Polsko, bo to co na ciebie spadnie będzie gorsze niż w Sodomie i Gomorze. Dlaczego? Tam koniec nastąpił szybko, a ty za swoje winy długo będziesz pokutować, a właściwie już ponosisz konsekwencje i powoli giniesz, Ślad po tobie nie zostanie, może najwyżej nazwa. Kłamstwo nazywasz prawdą, a prawdę kłamstwem; w swoim zacietrzewieniu nie widzisz pętli na szyi, a ona coraz ciaśniejsza, a powróż coraz krótszy.

Lecz powinieneś się Polaku radować że Miłosierny Pan nasz Jezus Chrystus daje ci więcej czasu na nawrócenie. Ale ty złorzeczysz jak zwykle, narzekasz że to kogoś wina- to bolszewika, to nazisty, to komunisty. Nie, to twoja wina i tylko Twoja!

Mówisz to wina Żydów, masonów, komunistów – ale się nie nawrócisz, nie wyciągasz wobec siebie konsekwencji, tylko trwasz z tymi których chwalą masoni, czy Żydzi, a nawet teraz Borgoglio otwarcie mówi, że jest komunistą. Zjawy Faustyny, Medjugorie, fałszywe miłosierdzie, ateizm i twarde serce – to jest twój obraz. Sam go namalowałeś i sam popełniasz samobójstwo.

Czas nawrócenia lub czas zagłady. Matka przeżyje, ojciec nie. I odwrotnie dzieci poumierają. a rodzice zostaną. Zagłada i nawrócenie, są jak grzech i prawość. Jedno zabija drugie ratuje. I jeżeli w swojej zatwardziałości myślisz, że zabija tylko duszę której i tak nie słuchasz, bo nie wierzysz, to przyjmij do wiadomości, że ciało też. Nie widzisz szubienicy, bo patrzysz nie w górę, tylko w dół. Myślisz że stoisz, a już prawie wisisz. Przerażające? Wiem że nie dla kogoś kto nie wierzy. Mówisz o wolności, a kajdany masz na członkach, a kaganiec na twarzy. W czym wolny jesteś?

Powiedz w czym? Tylko w jednym- pozwalają ci wierzyć żeś jest równy Bogu. Ale już nie widzisz że traktują cię tak samo jak Jego. Zabijają nawet imię Najwyższego – ciebie też.

Abstrakcja? Naprawdę ? Ilu ludzi umiera wokół ciebie?

Szczekasz jak kundel na łańcuchu na każdego kto się zbliży. Nie rozróżniasz człowieka, który ci chce podać wodę żywą czyli prawdę, od tego który podaje ci truciznę. Wielu teraz twierdzi, że walczy z systemem, ale nigdzie u nich nie znajdziesz prawdy, raczej kłamstwo zawinięte w otoczkę z prawdy. Co niektórzy uznają się wielkimi „niezależnymi” i tematów religii zakazują poruszać, ale oczywiście tylko czysto katolickiej, bo inne bałwochwalstwa dopuszczają.

To wszystko jest nieważne i prowadzi donikąd. Spójrz ilu krzyczy od lat o złym systemie.

Czy są jakieś efekty? Nie, bo być nie może. Jest coraz gorzej. Z coraz większym przyspieszeniem pędzisz w dół – równia pochyla. Szanse masz prawie żadne, ponieważ tylko Prawda cię może zatrzymać, wyrwać z tego szatańskiego pędu do zniszczenia. A prawdę daje tylko Duch Św. ( nie mylić z charyzmatycznymi demonami rzucającymi po podłodze i bełkoczącymi nie wiadomo co).

Nieszczęsny naród pełen zawiści i nienawiści! W zakłamaniu przerasta każdy inny. My jesteśmy katolikami ! Krzyczy i głosuje za aborcją.

Mordujesz swoje dzieci od czasu pomocy przez Matkę Bożą w bitwie warszawskiej. Zamiast z wdzięczności za ocalenie paść na kolana, utopiłeś się w krwi niewinnej ustalając najliberalniejsze prawo aborcyjne po Sowietach.

Wyklęci byli mordowani, a ty narodzie zdradą episkopatu niezrażony?

Milczałeś i milczysz! Tam gdzie nie trzeba krzyczeć, krzyczysz – tam gdzie powinieneś krzyczeć, milczysz.

Wiele można by było wymieniać, ale szkoda czasu na ciebie upadły narodzie. Nie ma w tobie nic, co rękę Boga może zatrzymać. Jesteś tylko marionetką. Krzycz i wyzywaj – to potrafisz. I giń. Albo się nawróć. Jeremiasz wolał: słuchajcie Boga, a oni słuchali szatana i poszli wszyscy w niewolę i zatracenie.

Teraz usłyszcie Boga. Dostrzeżcie prawdę, odrzućcie kłamstwo, a się uratujecie !

Już giniecie ślepi i głusi, myślący o tym czyja to wina. Co za różnica kto zada ostateczny cios; Bruksela, Kijów, Moskwa, czy może ktoś inny?


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

4 odpowiedzi na „Polsko skazujesz się na zagładę!”

 1. Awatar Katarzyna Katoliczka
  Katarzyna Katoliczka

  Dzienniczek Faustyny zawiera dwie herezje: towianizm (Polska Mesjaszem narodów) oraz mariawityzm – fałszywe miłosierdzie w pismach mateczki Kozłowskiej, która miała jedno z objawień gdy czytała św. Ludwika de Montfort: „Będąc tak udręczona czytałam książkę „O zaofiaro­waniu się Jezusowi przez Maryę“ Błogosławionego Ludwika Grignon Montfort‘a i nagle zostałam oświecona — i znowu w jasnem świetle widziałam przyszłe Zgromadzenie Maryawitów i wyjaśnienie, że to jest właśnie to samo Zgromadzenie, któ­re przepowiedział Błogosławiony Ludwik Montfort — i przemówił Pan: „To jest wojsko Maryi, więc złóż w Jej ręce wszystko i bądź spokojna: módl się, ufaj i pracuj, Ja cię wspierać bę­dę.” Potem byłam bardzo uszczęśliwiona i całą noc spędziłam na modlitwie i dziękczynieniu”. https://pl.wikisource.org/wiki/Dzie%C5%82o_Wielkiego_Mi%C5%82osierdzia_(1927)/Pocz%C4%85tek_Zawi%C4%85zku_Zgromadzenia_Kap%C5%82an%C3%B3w

  Polubienie

  1. Awatar Agnieszka

   Dzienniczek Faustyny zawiera o wiele więcej herezji. A herezja mariawityzmu to nie jest fałszywe miłosierdzie. Jest tam naprawdę cała gama bluźnierstw np herezja o Trójcy Świętej tzn. uznawanie że w Maryje wcielił się Bóg a Jezus w Syna bożego, albo małżeństwa między mariawitami – księżmi i zakonnicami. Absurdów jest tam dużo więcej i pisaliśmy trochę o tym.

   „JEZUS” BEZ SERCA – O „wizjach” s. Faustyny i fałszywym miłosierdziu

   Owszem obie zakonnice o miłosierdziu mówiły, ale to raczej moderniści dziś próbują w ramach ekumenizmu rehabilitować heretyków mówiąc, że tam chodziło o to samo i też nie widzą do czego przekonują – Pan Bóg się pomylił i musiał robić drugie podejście – do Faustyny. Widać wyraźnie że Faustyna wzorowała się na Kozłowskiej i jest niemal pewne że mieszkając 300 metrów dalej musiała słyszeć i zaznajomić się z tymi treściami. Ale jest to kolejny powód do odrzucenia dzienniczka, nie do uwiarygodniania go. To co się działo z Mateczką Kozłowską jeży włos na głowie, więc trzeba być ignorantem do potęgi żeby z podobieństw robić zaletę. Skoro da się to połączyć z Faustyną, to tym gorzej dla niej.

   Poza tym nawet nie znając dzieł św. Ludwika absurdem jest łączyć mariawityzm ze sw. Ludwikiem i jego pismami. On sam założył Zgromadzenie 200 lat wcześniej więc wiara Kozłowskiej, że to o nią chodzi, to raczej wynik „oświecenia” lucyferiańskiego, czyli mara szatańska albo wytwór pychy, a najpewniej jedno i drugie. Szatan zawsze próbuje się uwiarygodnić czymś prawdziwym. Inaczej nie byłby nazywany zwodzicielem. Jednocześnie dużo by zyskał gdyby zniszczył tym sposobem dzieło św. Ludwika co próbował robić od początku, bo Traktat, jak sam sw. Ludwik przepowiedział, jeszcze sto lat po jego śmierci leżał w skrzyni ukryty przed światem.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Awatar Katarzyna Katoliczka
    Katarzyna Katoliczka

    Dla mnie szokiem było jak znalazłam fragment, jak mateczka Kozłowska dostała fałszywe objawienie, kiedy czytała s. Ludwika, dlatego o tym chciałam się podzielić (bo też zostałam niewolnikiem Maryi, zasłona spadła jak pisał św. Paweł). Dla mnie Dzienniczek Faustyny to zbiór herezji tylko jeden przykład: Dz 1702 – Dopuszczę, aby były zniszczone klasztory i kościoły. Moderniści będą pewnie przekręcać prawdę. Ale dla mnie słowa, które zacytowałam z Dzienniczka mógł powiedzieć tylko diabeł (wystarczy porównać rozmowę diabła z Bogiem, w wizji papieża Leona XIII). I tylko tyle. Łaska Pana naszego Jezusa Chrystusa z wami.

    Polubione przez 1 osoba

    1. Awatar Agnieszka

     Owszem ma pani słuszne odczucia. I dzięki Bogu reaguje pani inaczej niż większość, bo dla wielu taki cytat o Św. Ludwiku jest potwierdzeniem a nie powodem do zapalenie się czerwonej lampki. Ja z kolei jeszcze będąc nastolatką czytałam Dzienniczek Faustyny i niepkojące w odbiorze były dla mnie opisy wyskakującej Hostii. Choć wtedy jeszcze niewiele widziałam o prawdziwej nauce Kościoła to sama scena wydała mi się ośmieszająca i bardzo nieswojo się czułam wyobrażajac sobie że Pan Jezus tego typu efektami specjalnymi się bawi. Jest tam też fragment o pożeraniu Dzieciątka Jezus, co chyba wtedy przeoczyłam bo czytałam tylko fragmenty, ale nawet teraz jak sobie to wyobrażę to jest to iście szatańską wizja. Naturalnym powinno być dla każdego rozsądnego kapłana, że takie coś nie nadaje się do rozpowszechniania wśród wiernych bo śmierdzi na odległość.

     Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: