Tekst pierwotnie opublikowany w kwietniu 2021 roku.

W  dzisiejszej komunistycznej rzeczywistości nie mamy do czynienia ani z państwem demokratycznym, ani prawem, tylko z ideologią. Różnie jest ten system nazywany; przez zwolenników i nieświadomych demokracją, a przez przeciwników lewactwem itp. Jednak nie nazwa jest ważna tylko to,  co globalizm sobą reprezentuje:

Nowoczesny komunizm czyli zło w najgorszej postaci- masońską wizje świata z jednym rządem i jedną religią.

Pandemia wykazała, że ta ośmiornica ogarnęła dosłownie cały świat. Praktycznie wszystkie rządy pchają swoje narody w przepaść gułagów umysłowych, ale po niektórych wypowiedziach można przypuszczać, że tez fizycznych. Zawsze w totalitaryzmie stosowano jakieś fałszywe powody dla których wysyłano przeciwników do obozów odosobnienia.

Demokraci chcą karać za brak szczepień, których bezpieczeństwa sami nie potwierdzają, a więc jest to, już można powiedzieć nowa twarz komunizmu – OBŁĘD!

Nawet w Rosji sowieckiej władza mówiła o swoich działaniach z pełnym przekonaniem, że wszystkie metody ich działania prowadza do wspólnego dobra, a środki użyte są najlepsze. Przynajmniej kłamali, a teraz nikt nie stara się nawet za bardzo ukrywać swoich prawdziwych zamierzeń. Otwarcie mówią o depopulacji ziemi, a więc wymordowaniu większości ludzi poprzez aborcje, eutanazję, samobójstwa i inne metody typu szczepienia.

GLOBALIŚCI O TYM MÓWIĄ!

Kto ich słucha i wyciąga wnioski ?

Nikt. Istnieje większościowe poparcie dla ich chorych planów, jeśli nawet nie wszystkich to częściowych, ale to nie ma znaczenia. Nikt nie jest w stanie na ten moment stawić im czoła. Oczywiście mało kto pamięta w zalewie jakichś fałszywych orędzi i bredni pseudoproroków ( Matka Boga ostatni raz przemówiła w Fatimie), że to wszystko został przepowiedziane właśnie tam, w Portugali i wszystko się spełnia. Stąd też ten zalew „objawień” żeby zatuszować prawdę.

Wiemy że ostatecznie NMP zdepcze głowę szatana, ale to nie znaczy że mamy milczeć i patrzeć jak niszczą wszystkie wartości moralne i etyczne.

Zadaj sobie pytanie :

Dlaczego zgadzam się na to, że moje dzieci będą żyły w piekle?

Jak inaczej można nazwać szaleństwo do którego pchają nas globaliści ?

Bergoglio zwany w niektórych kręgach papieżem, mówi o walce z biedą i jakimś chorym nawróceniu ekologicznym, klimacie i tym podobnych lewackich bzdurach. Trzeba zwrócić uwagę z kim on współpracuje. Z najbogatszymi tego świata, którzy dzierżą w swoich chazarskich łapach 90 % wszystkich bogactw świata, a teraz stwierdzili że będą ratować klimat który sami niszczą.

Jak będą ratować ? Mordując ludzi?!

Franciszek nie kryje poparcia dla ich zbrodniczych planów. Jest jakby ich duchowym przywódcą. Wielokrotnie o jego działaniach pisaliśmy, a w internecie można dużo takich informacji znaleźć. Tylko jest jeden zasadniczy problem. A nawet dwa:

Zaślepienie i głuchota która ogarnęła świat.

Ludzie jak opętani idą na prosto w objęcia zła. Przypomina to więźniów obozów koncentracyjnych. Wielu z nich przyjeżdżało tam słuchając propagandy niemieckiej, nie przeczuwając co ich czeka. Zaganiani pod prysznice myśleli że będą się myć. Dopóki nie usłyszeli syku gazu… Teraz są stosowane dokładnie te same metody. Pędzimy omamieni propagandą o nowym lepszym świecie, a budzimy się dopiero jak okazuje się że dokonaliśmy np aborcji i teraz nie możemy z tym żyć , gdy budzimy się na skraju piekła i jest już za późno.

Globaliści i moderniści w kościele dzisiejszym to jedność.

Pisałem już nie raz o tym, że takie zaślepienie jest możliwe tylko po odejściu od Boga; zamknięciu się na Ducha Św. Spójrzcie w około.

Co widzicie ?

Czy braterstwo , równość i wolność ?

Czy to widzicie ?

Może jednak fałsz, obłudę i zniewolenie umysłowe ?

Czy ten świat pokazywany w mediach istnieje ?

Czy on istnieje ?

Na początku tego szaleństwa zwanego pandemią przeczytałem w znanym tygodniku artykuł, w którym w tytule pisano, że w jakimś kraju nie nadążają  grzebać tysięcy zwłok i trupy leżą na ulicach; a w drugiej części tego samego tekstu, że w tym kraju oficjalnie zanotowano około 200 zgonów. Takich sytuacji było wiele. Ale najważniejsze pytanie jakie trzeba sobie zadać :

Jaki procent społeczeństwa w to wszystko wierzy, mimo absurdalności podawanych informacji ?

Bardzo duży. Można przypuszczać, że około 90 procent, jeżeli wliczymy w to tych którzy nie za bardzo w pandemię wierzą, ale jednak się boją.

Mechanizm matrixa w gruncie rzeczy jest bardzo prosty. Pokazywano w mediach świat który nie miał nic wspólnego z rzeczywistością; np w serialach bogactwo, romantyzm i piękne miłości, a spojrzałeś na swoje życie: szarość .

Ludzie zostali zaprogramowani do życia w dwóch światach.  W tym wirtualnym, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością; w którym czasami nawet są buntownikami lub prawicowymi konserwatystami aktywnie biorącymi udział w sporach politycznych  i w  tym drugim – prawdziwym szarym pełnym zawiści i kłamstwa. Dlatego też większość przyjmuje i akceptuję teraz pandemię, której w realnym świecie nie ma. Zniewolenie umysłowe.

Pamiętacie publicystów z tej tak zwanej prawej strony, którzy bardzo często atakowali PiS, a przed wyborami jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki jednak ich poparli jako tzw. mniejsze zło? Później wrócili dalej do swojego tzw. niezależnego dziennikarstwa. Czy odnotowali oni jakiś skutek swojej obłudy ? Nie. Wszystko jest ok. Nic się nie stało.

Polacy podzieleni na jakieś frakcje polityczne walczą między sobą i nie dostrzegają, że są tylko marionetkami w ich grze.

30 lat demokracji i wszyscy politycy krzyczą, że rozliczą i powtrącają do więzień. Nikomu włos z głowy nie spadł, a ludzie dalej idą i głosują na nich. Dlaczego?  Ponieważ ten naród już jest tak zdegenerowany, że zaślepiła go zawiść.

Państwem rządzą kliki bankowo- komornicze, które niszczą obywateli, okradają i licytują za grosze majątki zmuszając do emigracji, a sąsiedzi zacierają ręce: Dobrze im tak,  złodzieje dorobić się chcieli. Ogromne przyzwolenie społeczne na takie działania jest przerażające. Ludzie nie znajdują oparcia ani w państwie, ani w prawie, ani w społeczeństwie. Samobójstwa to plaga.  Zawiść ludzka jest tak wielka, że nawet to że np kilka lat później spotyka to samo kogoś z najbliższych tego nie zmienia: Tamten to był złodziej i dobrze mu tak, a że nas to spotkało to straszna niesprawiedliwość. Taki jest schemat myślenia i dzięki temu ten naród jest systematycznie niszczony.

W jakim kraju grupa przestępczą okradając ludzi z kamienic, gdzie znani są sprawcy, sposoby działania, chodziłaby no wolności? Jak trzeba zniszczyć zwykłego obywatela, zabrać majątek, przejąć mieszkanie, dom czy firmę to prawo działa szybko i zdecydowanie wydając wyroki straszne i drastyczne. Jest to możliwe również dlatego, że społeczeństwo takie sytuacje akceptuje i sąsiedzi razem z sądami, a nawet jeszcze szybciej wydają wyroki skazujące. Tak, w internetach sobie pokrzyczymy, a i tak zagłosujemy na tych samych.

Polski obłęd, Polskie piekło!

Część mechanizmów jakie zastosowano do Polaków przedstawiałem między innymi w:  Droga Zatracenia – prawicaUpadek cywilizacji – Iskra z Polski

W Polsce w 1989 roku przejęła władze postkomuna i od razu podała sobie rękę z modernistami z kościoła i razem zagospodarowali większość społeczeństwa. Wielkie zasługi miał w tym wszystkim Karol Wojtyła. Zastanówcie się :

Jaki Polak wspiera zdrajców którzy przejęli po 89 roku władze w Polsce rozkradając i uwłaszczając się na majątku narodowym? Miliony Polaków musiało uciekać za granice z biedy i głodu, a on przyjmował na salonach watykańskich ludzi typu Jaruzelski, Wałęsa czy Kwaśniewski! Droga zatracenia – Jan Paweł II

Pozostała bardziej konserwatywna część społeczeństwa. Na nasze nieszczęście plany zdrajców to też przewidziały. Powstało Radio Maryja. Założyciel spadł nagle gdzieś z Niemiec i wszyscy byli niby przeciwni, a jednak radio powstało i skutecznie zagospodarowało tych ludzi. Oczywiście radio nigdy nie było naprawdę katolickie. To taki modernizm z trochę prawicową twarzą i z wyraźną niechęcią do narodowców jeżeli chodzi o politykę. W kwestiach wiary sączyło bardzo skutecznie jad herezji modernizmu. Tradycja i Msza Św. Wszechczasów dla założycieli jakby nie istniała. Jednak jakieś nie zatwierdzone zjawy z Medjugorie to już istnieją i są promowane: Medjugorje – Wzór heretyckiej „ewangelizacji” kłamstwem.  czy też fałszywe miłosierdzie. Typowe zachowanie dla modernistów. Radio wykonało swoją rolę i teraz znowu na jego miejsce spadło nam z Ameryki Południowej inne medium.

Globaliści dbają o to żeby w Polsce zawsze istniał jakiś tzw zawór bezpieczeństwa. Taki kanał w który wpuszczają konserwatystów nie pozwalając im na niekontrolowane działania i wśród wielu prawdziwych informacji dawkując im kłamstwa.

Tylko dla przypomnienia trzeba zwrócić uwagę że Bóg mówi tylko Prawdę, a szatan większość prawdy, aby przemycić trochę fałszu, który stopniowo zalewa cały umysł odbiorcy. 

W Polsce istnieje nagląca potrzeba nawrócenia, powrotu do naszego Pana Jezusa Chrystusa! Ten niegdyś wspaniały naród, jeżeli chce się odrodzić musi porzucić herezje modernizmu. Podnieść się z kolan i powtórzyć twardo i stanowczo za Św. Pawłem:

Choćby anioł z nieba głosił inną Ewangelię niech będzie przeklęty!

I opuścić dzisiejszy kościół modernistyczny. Odnaleźć kapłanów którzy głoszą nieskazitelną ortodoksję katolicką  i zacząć prace u podstaw. Zmieniać siebie, wyciągać dłoń do sąsiadów, bliźnich , budować podwaliny odrodzenia Narodu Polskiego. To jest absolutnie konieczne. Inaczej nasze dzieci, może  wnuki nas przeklną.

Patrzycie się na pierwsze ławki z kościołów na kapłanów i oceniacie na tej podstawie Kościół Katolicki. Musicie sobie uświadomić, że być może nikt z was nie poznał nigdy prawdziwego katolika. Oceniacie wiarę, której tak naprawdę nie znacie. Dla katolików dzisiejszy modernizm to był i jest ściek wszystkich herezji. Można dalej zaklinać rzeczywistość, ale to co przekazują nam dzisiaj jest to tylko masońsko- protestancka wizja świata, czyli zaprzeczenie nauk Jezusa Chrystusa. Ostatni katolicy byli mordowani na równi przez Niemców i komunistów; i wydatnie im pomagali polscy zdrajcy np. wywołując powstanie warszawskie. Wysłali tysiące młodych wspaniałych synów tego narodu na pewną śmierć. Później kiedy ostatni wyklęci ginęli w komunistycznych kazamatach i lasach zaszczuci i zdradzani, moderniści prowadzili już rozmowy z komunistami. A Karol Wojtyła jako jeden z pierwszych odwrócił się od Boga plecami i zapoczątkował całkowita apostazję. Tak to była ta iskra z Polski co zapaliła piekielny ogień zniszczenia narodu Polskiego i całego świata.

Więc proszę nie krytykujecie czegoś czego nie znacie. Zwłaszcza jeżeli podążacie za rezydentem watykańskim Franciszkiem, który nazywa katolików fanatykami i porównuje ich do fanatyków innych religii, a to znaczy np do terrorystów islamskich. Jednak w swojej przewrotności zapomina stanąć w obronie chrześcijan mordowanych na całym świecie przez nich.


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

2 odpowiedzi na „Nowy Porządek Świata – Polskie piekło!”

 1. Awatar vrs

  „Odnaleźć kapłanów którzy głoszą nieskazitelną ortodoksję katolicką i zacząć prace u podstaw. Zmieniać siebie, wyciągać dłoń do sąsiadów, bliźnich , budować podwaliny odrodzenia Narodu Polskiego. To jest absolutnie konieczne. Inaczej nasze dzieci, może wnuki nas przeklną.”
  —-
  Rzeczywiście to jedyne wyjście, choć godzina bardzo późna. Najważniejsze żeby nie dawać się naciągać na kolejne „fałszywe flagi” choćby były biało-czerwone czy błękitne, na kolejne fałszywe alternatywy (jak w II turze ostatnich wyborów), na deklarowanie bagno – „mimo wszystko”.
  Co do „iskry z Polski” to w XX wieku był nią bez wątpienia o. Maksymilian Kolbe – apostoł Niepokalanej – Królowej Polski na cały świat. To on założył prawdziwe „Radio Maryja”. Jednak mainstream przejął także narrację o nim, sprowadził do śmierci w Auschwitz, która była jedynie konsekwencją i zwieńczeniem wcześniejszego życia, Milicję Niepokalanej transformował pod swoją mądrość etapu. Rewolucja rozmyła w ludzkich – katolickich umysłach i sercach ścisły, nadprzyrodzony związek Wiary, Nadziei i Miłości, intelektu, woli i serca, sprawiedliwości, bojaźni Bożej i miłosierdzia. Doprowadziła do przeciwstawiania ich sobie. Jak to odkręcić? Na pewno bez łaski Bożej siły nasze, ludzkie są za słabe. Stąd trzeba znaleźć jej pewne, stałe źródło. Sakramenty – nie „wirtualne”, online, lecz rzeczywiste, katolickie, nie budzące wątpliwości co do materii, formy i intencji szafarza.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Awatar Droga zatracenia – Synagoga szatana – Niewolnik Maryi

  […] polskie piekło i przejdźmy dalej, do rozważań kiedy kościół judaszy zmieni się całkowicie w synagogę […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: