Bóg o ekumenizmie: „Rzucę wasze trupy na trupy waszych bożków, będę się brzydzić wami”


Bóg jest niezmienny. Zawsze taki sam, więc pomyślcie w co wierzycie jeżeli przyjmujecie herezje głoszone przez modernistów.  Kim jesteście i za kogo się uważacie, jeśli myślicie że Bóg się zmienia i toleruje nasze grzechy i naszych bożków.

Jeżeli wszystkie religie są dobre i prowadzą do Boga, to po co Jezus Chrystus umarł na krzyżu?

Nie po to żebyśmy uwierzyli w Niego i byli zbawieni?

Dlaczego założył Kościół, którego  apostołowie chodzili po całym świecie i nawracali?

Po co ginęli?

Oni was okłamują! To jest fakt, ale zastanówcie się czy wy nie chcecie słyszeć tych kłamstw ? Bardzo łatwo im to przychodzi. Oporu nie widać. Może dlatego ponieważ oni mówią to co ludzie chcą słyszeć.

Bóg jest jeden i jest niezmienny!

Ewangelia się nie zmieniła: „Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony.” (Mk 16, 16)

Katolicka dyskusja z innymi religiami powinna zaczynać się od słowa: nawracajcie się i kończyć: nawracajcie się .

Dla opamiętania parę cytatów poniżej :

Wielki PAN i bardzo chwalebny, straszliwy jest nade wszystkie bogi, albowiem wszyscy bogowie pogańscy to czarci.”. (Ps 95: 5)

„Nie zwracajcie się do bożków. Nie czyńcie sobie bogów z lanego metalu. Ja jestem Pan, Bóg wasz! ”. (Kpł 19: 4)

„Popsuję wyżyny wasze i bałwany połamię. Padniecie między obaliny bałwanów waszych i będzie się brzydziła wami dusza moja tak bardzo, iż miasta wasze obrócę w pustynią i spustoszę świątnice wasze, i nie przyjmę więcej wonności najwdzięczniejszej” (Kapł 26:30)

„Nie będziesz miał innych bogów obok mnie. Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze i co jest na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.

Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mię nienawidzą”. (Pwt 5)

 

„Wywrócicie ołtarze, połamiecie ich stele, aszery ich ogniem spalicie, porąbiecie w kawałki posągi ich bogów. Zniweczycie ich imię na tym miejscu.”. (Pwt 12: 3)

„ Bóg jest duchem, a ci, którzy mu cześć oddają, winni mu ją oddawać w duchu i w prawdzie.”(J 4, 24)

„Wiernym nie wolno w żaden sposób aktywnie pomagać lub brać udział w świętych [obrzędach] niekatolików”. ( Kanon 1258 § 1 )

„Każdy, kto w jakikolwiek sposób dobrowolnie i świadomie pomaga w głoszeniu herezji lub kto porozumiewa się w sprawach boskich z heretykami wbrew przepisom kanonu 1258, jest podejrzany o herezję”. ( Kanon 2316 )

Każdy powinien unikać zażyłości lub przyjaźni z kimkolwiek podejrzanym o przynależność do masonerii lub grup stowarzyszonych. Poznaj ich po owocach i unikaj ich. Należy unikać wszelkiego zażyłości, nie tylko z tymi bezbożnymi libertynami, którzy otwarcie promują charakter sekty, ale także z tymi, którzy ukrywają się pod maską powszechnej tolerancji, szacunku dla wszystkich religii i pragnienia pogodzenia maksym Ewangelii z tą z rewolucji. Ci ludzie starają się pojednać Chrystusa i Beliala, Kościół Boży i państwo bez Boga ”.
—Papież Leon XIII , Encyklika  Custodi di quella Fede , n. 15, 1892

„Bezbożne jest mówić:„ Szanuję każdą religię ”. To tyle, co powiedzieć: szanuję diabła tak samo jak Boga, występek tak samo jak cnotę, fałsz tak samo jak prawdę, nieuczciwość tak samo jak uczciwość, piekło tak samo jak niebo. „
– ks. Michael Müller ,  The Church and Her Enemies 

… Nikomu nie wolno tworzyć innej wiary, to znaczy pisać, komponować, rozważać lub uczyć innych; tych, którzy ośmielają się tworzyć inną wiarę, wspierać, nauczać lub przekazywać inne wyznanie tym, którzy chcą zwrócić się do poznania prawdy, czy to z hellenizmu czy judaizmu, czy też z jakiejkolwiek herezji, lub wprowadzić nowość mowy to znaczy wymyślanie terminów, aby obalić to, co zostało przez nas zdefiniowane, osoby takie, jeśli są biskupami lub duchownymi, są pozbawione biskupstwa lub duchownego, a jeśli są mnichami lub świeckimi, są ekskomunikowane. ”
—Papież św.Leon II ,  Trzeci Sobór w Konstantynopolu , 681

Dzisiejszy ekumenizm , jego sens rozbija jednym pytaniem prorok Jeremiasz:

Czy te inne religie zmieniły się ?

Znacie odpowiedź. Islam się zmienił ? Buddyzm się zmienił ? 

NIE!

A co zostało z wiary katolickiej?

Rozejrzyjcie się w około. Co zostało?

asyż86a
Ekumeniczne spotkanie w Asyżu 1986 r.
asyz86b
Kościół w Asyżu. Ekumeniczne spotkanie 1986 r. Budda na tabernakulum.
antypapiez-jan-pawel-ii-caluje-koran
Jan Paweł II całuje Koran

 

unnamed (4)
Benedykt XVI na spotkaniu ekumenicznym w Asyżu. 2011 r.

ekumenia24

pachamama1

 


Arkadiusz Niewolski 

 


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

2 odpowiedzi na „Bóg o ekumenizmie: „Rzucę wasze trupy na trupy waszych bożków, będę się brzydzić wami””

  1. Awatar Hinduska ekoaktywistka porównuje encyklikę Franciszka do „świętych” tekstów wedyjskich – Niewolnik Maryi

    […] są zgodne z ich wiarą i poglądami, modernistyczny kościół prowadzi nie do zbawienia, ale do potępienia. Wszyscy którzy uwierzyli fałszywym pasterzom powinni zacząć myśleć, bo też są winni […]

    Polubienie

  2. Awatar vrs

    Jeżeli prefiguracją „ohydy spustoszenia zalegającej miejsca święte” zapowiedzianej w Ewangelii jest idol w postaci posągu Zeusa w świątyni czasów machabejskich to możemy wysnuć przypuszczenie jaki będzie ona miała charakter.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: