W centrum NOM jest Szatan, a nie człowiek


Na zakończenie Soboru Watykańskiego II ówczesny przywódca sekty modernistycznej Paweł VI wygłosił przemówienie wykazując jasno że właśnie detronizowali Boga, a intronizowali człowieka. Od tego czasu była to już otwarcie nowa nauka kościoła, który dalej używał nazwy Kościół Katolicki. Jan Paweł II potwierdził tą herezję już w swojej pierwszej programowej encyklice „Redemptor Hominis”. – Wszystkie drogi Kościoła prowadzą do człowieka. Człowiek jest drogą Kościoła”– napisał. Potem powtórzył to  w „Centesimus annus”.

Tak dla porządku można dodać że np. modernista Ryś, używający tytułu arcybiskupa,  w 2018 roku też to potwierdza w odstępczym kazaniu :

 „Tak, ale wtedy, kiedy my chcemy umieścić Boga w środku, w centrum, to on sam się detronizuje. I on w centrum ustawia człowieka.
 W dniu świętym chodzi o człowieka. W tej eucharystii, którą przeżywamy, chodzi o ciebie! To brzmi skandalicznie, kiedy mówimy, że w tej eucharystii nie chodzi o Jezusa Chrystusa – wiecie dlaczego? Dlatego, że on nie chce, żeby szło o niego. Dlatego, że kiedy my Go stawiamy w centrum, to on natychmiast sam się usuwa i mówi „ty masz być w centrum, o ciebie chodzi!”.

Oczywiście są to tylko dwa cytaty, ale można by ich znaleźć tysiące, praktycznie w każdej wypowiedzi przedstawicieli tej nowej religii. Wynikało by z tego, a co jest najbardziej przerażające że nauczają tego wiernych, że człowiek jest ważniejszy niż Bóg. Nawet wizualnie to pokazują podczas odprawiania NOM – przecież postawili te stoły za którymi stoją tyłem do ołtarza, często krzyża, a w starszych kościołach nawet tyłem do tabernakulum czyli do Boga. I czują się wielkimi nauczycielami, a biorąc pod uwagę te trony na których w przerwach zasiadają, nawet królami.  A są tylko marnymi aktorami z czego nie zdają sobie nawet sprawy. To że Chrystus umarł dla ratowania marnego człowieka tak ich, w ich mniemaniu, wywyższyło, że On przestał być Drogą. ŚLEPI I GŁUSI jak było to zapowiedziane. Widownia niestety też jest ślepa i głucha i nie dostrzega, że jest to tylko marny spektakl – nawet nie aktorski tylko kukiełkowy – ponieważ książę tego świata porusza sznurkami. Do wiernych nie dociera, że to kłamstwo, ale z drugiej strony widzą to co im się w tym podoba  – złudę swojej wielkości.

Oddają prawdziwa wolność za złudzenie równości z Bogiem. Brzęk kajdanów które im nakłada świat wydaje im się jakąś piękna pieśnią, a jest krzykiem ludzi wpadających w otchłań piekielna. Brzydota która zastąpiła piękno wydaje im się złotem, ale jest to fałszywe złoto głupców.

Pisząc że uważają się za równych Bogu, mówią że to ich kolega, najlepszy przyjaciel, a jego Matka to koleżanka. Więc powinienem „Bóg” pisać z małej litery. Nic już ich nie łączy z Panem naszym Jezusem Chrystusem, oni wierzą w coś, co jest połączeniem kukły pachamamy , allaha, buddy i innych pogańskich demonów z kamienia i drewna, i własnych skażonych grzechem umysłów.

Dla nich wszystko jest symbolem, tak jak dla ich braci masonów:

Najważniejszego symbolu swojego postępowania jednak nie dostrzegają. Zastąpili Krzyż najświętszy, szubienicą judaszową, i tak jak pozwolili wlać we wnętrzności kościoła plugawe nauki, tak ich wnętrze wypłynie na ziemię. Ale ona ich nie przyjmie i będą gniły, aż ogień piekielny je strawi.

Najświętsza Maryja Panna ręki Syna już nie utrzyma, a Jej łzy wskażą grób córki ukochanej – siostry Łucji odciętej od świata i na zapomnienie i śmierć skazanej.

Gdzie jest jej grób my jeszcze nie wiemy, lecz jej dusza promienieje w niebiosach, czego wy nigdy nie osiągnięcie.

Sister Lucy Truth – Nikt nie może teraz twierdzić, że nie zna faktów

Płacz ofiar niewinnych jak czarne chmury zbiera się nad wami .

Krótka analiza nadużyć seksualnych w dzisiejszym kościele – nie katolickim i nie świętym!

Judaszowe plemię zdrajców! Smród waszych obrzydliwości zatruwa dusze wiernych. Wszędzie słychać jedno –  jęki dzieci poranionych, ludzi przez was skrzywdzonych pychą i bluźnierstwem, zdefraudowane miliony i wyciągnięte ręce – nie z jałmużną dla ubogich tylko jak szpony sępów – dawaj albo nie będziesz zbawiony.

Plemię żmijowe na Boga śmie się powoływać. Gady żyją długo, ale nie wiecznie. Lecz nie oni są najgorsi, tylko za nimi podążający, fanatyczni, nauk nie znający ślepcy pewni swej mądrości, a we wszystkie doły wpadający.

Nieszczęśnicy o miłosierdzie nie błagają, tylko sami je sobie przyznają. Pismo Święte zmieniają, ciągle coś poprawiają. W każdym przekładzie widać rękę ich ciemną.

Kogo, Boga poprawiacie ?

Głupcy pychą zaślepieni. Bóg jest niezmienny, a wasza zdrada widoczna. Krzywda każdego dziecka nienarodzonego lub molestowanego na wasze głowy spadnie, ponieważ sami wołacie „krew ich na nas” – bez wstydu i żalu. Piekło to dla was za mało. dlatego pętle sobie sami zakładacie a na skraju piekła drzewa czekają.

Prawda nie jest złością, prawda nie jest nienawiścią. Prawda jest miłością do Pana naszego Jezusa Chrystusa, przez was na śmierć wydawanego za garść srebrników i ludzkich pożądań.

Pod drzewem figowym cię widziałem –  Bóg widzi wszystko, nic nie zostanie ukryte. To co cieniu szepczecie i w duszach knujecie, na dachach będzie widoczne. Powoli lecz skutecznie własną zagładę sobie szykujecie.

Na miłosierdzie liczyć nie możecie, chyba ze takie które Faustyna zapowiadała – fałszywe. Przecież wojna jako kara zaraz nastała, po tym jak ogłosiła swoje zjawy o miłosierdziu. Tak , takiego możecie się spodziewać!

„JEZUS” BEZ SERCA – O „wizjach” s. Faustyny i fałszywym miłosierdziu

Elokwentni , wygadani przez świat wspierani – kłamiecie z uśmiechami na ustach. Trochę prawdy, trochę kłamstwa , aby nikogo nie urazić tylko zagonić do swojej zagrody. Byle pieniądze się zgadzały.

Tak też w słowach i nawet symbolach pokazują  – teraz w centrum jest człowiek. Ale po czynach i owocach widać, że człowiek jest ofiarą składaną szatanowi i to on jest w centrum – Lucyfer jak pan ciemności a nie światła.

Ludzie dostali tylko to, co może im dać on – Złudę, iluzje fasadę piękną, ale zgniłą i bez fundamentów.

To jest widoczne, ale nikt nie chce widzieć tak jak zawsze. Z Noego też się śmieli, pili i bawili się,  aż przyszedł potop i wytracił wszystkich. W Sodomie i Gomorze ślepcy grzeszyli obrzydliwymi pożądaniami ciała i nic nie widzieli –  wszyscy zginęli, tylko Lot przetrwał.

Dla was to takie bajki z Biblii? Czyż nie?

„Krew jego na nas” – żydzi krzyczeli. Ślepcy Zbawiciela nie rozpoznali, a On ich nauczał,  leczył i karmił. – Przyszli rzymianie, świątynie zrównali z ziemią. I wytracił cały naród.

To już jest fakt historyczny, którego nie można kwestionować.

Wszędzie mówiono o człowieku w centrum – a był Szatan

I teraz tak samo.

Przecież masoni nie chwalili by Boga, a chwalą ten dzisiejszy fałszywy kościół. A jeżeli twierdzicie ze to dzieci czy pomocnicy diabła, to wiadomo dlaczego chwalą.

Tutaj widać modernistycznego hierarchę z asystentem. Nie będziemy przecież wnikali gdzie asystuje – ale za to wyświęcony.; po co wnikać dlaczego potajemnie:

Gorące wakacje kardynała Dziwisza.

A tutaj kapłana Kościoła Katolickiego

Żadnych podobieństw, ponieważ synagoga szatana nie może przypominać Kościoła Katolickiego.


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: