Sister Lucy Truth – Nikt nie może teraz twierdzić, że nie zna faktów

,

Strona Sister Lucy Truth się rozrasta. A co nas bardzo cieszy powstaje polska sekcja w której, na ten moment, można znaleźć kilka filmów z polskimi napisami – między innymi wywiad z dr. Chojnowskim – założycielem Sister Lucy Truth, w którym mówi o śledztwie w sprawie fałszywej siostry Łucji.

Badania naukowe wykazały że jest pewne, iż kobieta, która publicznie pojawiła się jako s. Łucja z Fatimy od 1967 r., NIE JEST widzącą Łucją dos Santos, której Matka Boża objawiła się w Fatimie.

Jak ogłasza dr Chojnowski :

„Sister Lucy Truth dociera do świata dzięki nowej możliwości tłumaczenia naszej strony internetowej na 104 różne języki. Obejmuje to tłumaczenie wszystkich raportów i wszystkich opublikowanych oświadczeń Siostry Lucy Truth. Nikt nie może teraz twierdzić, że nie zna faktów związanych z zastąpieniem siostry Lucy dos Santos, Widzącej z Fatimy. Benedykt XVI może teraz czytać naszą stronę internetową po niemiecku, włosku, a nawet po łacinie! Nie ma wymówek. Czas niezwyciężonej ignorancji definitywnie się skończył!”

Te, oraz kilka innych przetłumaczonych filmów, jeszcze niedostępnych w polskiej sekcji Sister Lucy Truth, można obejrzeć TUTAJ .

Zachęcamy osoby posługujące się językiem angielskim, będące na siłach podjąć się tłumaczenia pozostałych filmów, do kontaktu z SLT w tej sprawie.

Polecamy również kanał YouTube Sister Lucy Truth, gdzie można znaleźć bieżące informacje udostępniane przez dr. Chojnowskiego i twórców strony.

AKTUALIZACJA – 29.11.22 – Na stronie SLT pojawiła się nowa sekcja (TUTAJ) informująca o osobach znanych z mediów katolickich, które odnotowały, że istniała fałszywa siostra Łucja.

Sister Lucy Truth – śledztwo o którym nie można milczeć!

Zabić Fatimę ! – Co stało się z siostrą Łucją ?

Oszustwo fatimskie! – Filmowa prezentacja wyników dochodzenia w sprawie fałszywej s. Łucji


Źródło: sisterlucyrtuth.org


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: