Zabić Fatimę ! – Co stało się z siostrą Łucją ?


12 lipca 2021r został opublikowany film z obszernym, godzinnym wywiadem z dr. Peterem Chojnowskim, twórcą Sister Lucy Truth, organizacji non-profit której celem było udowodnienie że siostra Łucja została podmieniona po roku 1960, ponieważ najprawdopodobniej ostatni raz wtedy była widziana.
Pamiętamy o tym, że trzecia tajemnica fatimska miała zostać opublikowana do roku 60. Niestety moderniści, którzy przejęli całkowitą władze w Watykanie po śmierci Piusa XII sprzeciwili się woli NMP i nie dosyć, że nie ujawnili tajemnicy, to jeszcze zwołali bluźnierczy Sobór Watykański II na którym detronizowali Boga i intronizowali człowieka; co widać np. bardzo wyraźnie w mowie Pawła VI na zakończenie soboru. Więc logiczną sprawą było uciszenie przesłania fatimskiego poprzez podstawienie sobowtóra.

Jest naukowo pewne, iż kobieta, która publicznie pojawiła się jako s. Łucja z Fatimy od 1967 r., NIE JEST widzącą Łucją dos Santos, której Matka Boża objawiła się w Fatimie w 1917 r. i która ostatni raz była widziana publicznie  przed 1960.

Sister Lucy Truth, udowadnia to wszystko naukowo:

1. Raport z analizy twarzy Animetrics : Animetrics jest wiodącym producentem zaawansowanych technologii rozpoznawania twarzy dla wojska, wywiadu i organów ścigania.

2. Raport rozpoznawania twarzy iPRoBe : Laboratorium iPRoBe na Uniwersytecie Stanowym Michigan jest kierowane przez dr Arun Ross , uznanego lidera w dziedzinie biometrii.

3. Raport Super-Rozpoznawania : Pani Dragica Brayovic  ma doskonałe możliwości przetwarzania i analizowania tożsamości i cech twarzy.

4. Pomiary matematyczne twarzy : te matematyczne pomiary zostały przeprowadzone z pomocą protetyka i potwierdzają trzy kluczowe ustalenia dokonane przez chirurga plastycznego, specjalistę medycyny sądowej i ekspertów od twarzy.

5. Raport chirurga jamy ustnej

6. Raporty kryminalistyczne

7. Analiza pisma ręcznego

8. Raport dentystyczny

9. Galeria zdjęć

 

 

Tematem Fatimy zajmujemy się od samego początku istnienia naszej strony:

Dwie siostry Łucje?

Oszustwo fatimskie! – Filmowa prezentacja wyników dochodzenia w sprawie fałszywej s. Łucji

Zabić Fatimę -Medjugorie 

Fatima w ciemnościach

Fatima – odrzucone przesłanie

Siostra Łucja w Fatimie – niepublikowane nagranie z 1946 r.

 

Dr.  Chojnowski udowodnił już kilka lat temu, że siostra Łucja została podmieniona, po to żeby wspierać fałszywy kościół modernistyczny, który ukonstytuował się na SWII i mówi o tym w przedstawionym poniżej wywiadzie. W ustawieniach są dostępne polskie napisy. 


Arkadiusz Niewolski

fot. Zrzut ekranu z Youtube

 

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy!

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Jedna odpowiedź do „Zabić Fatimę ! – Co stało się z siostrą Łucją ?”

  1. Awatar vell
    vell

    Ale co się z Nią stało ?…gdzie jakieś dochodzenie ? TO.JEST POSTAC historyczna ,wspôłczesnie zyjąca to czasy mediow .dziennikarzy sledczych Jakiś ekscelencja wypowiedział się w temacie …. Ktos cos postanowił I zaaranzował Po co ?….Mogła mieć nietypową šmierć albo znikněła..

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: