Zabić Fatimę ! – Co stało się z siostrą Łucją ?

12 lipca 2021r został opublikowany film z obszernym, godzinnym wywiadem z dr. Peterem Chojnowskim. założycielem i dyrektorem Sister Lucy Truth, organizacji non-profit której celem było udowodnienie że siostra Łucja została podmieniona po roku 1960, ponieważ najprawdopodobniej ostatni raz wtedy była widziana.
Pamiętamy o tym że trzecia tajemnica fatimska miała zostać opublikowana do roku 60. Niestety moderniści, którzy przejęli całkowitą władze w Watykanie po śmierci Piusa XII sprzeciwili się woli NMP i nie dosyć, że nie ujawnili tajemnicy to jeszcze zwołali bluźnierczy Sobór Watykański II na którym detronizowali Boga i intronizowali człowieka; co widać np. bardzo wyraźnie w mowie Pawła VI na zakończenie soboru. Więc logiczną sprawą było uciszenie przesłania fatimskiego poprzez podstawienie sobowtóra. Jest naukowo pewne, iż kobieta, która publicznie pojawiła się jako s. Łucja z Fatimy od 1967 r., NIE JEST widzącą Łucją dos Santos, której Matka Boża objawiła się w Fatimie w 1917 r. i która ostatni raz była widziana publicznie  przed 1960.

Sister Lucy Truth, udowadnia to wszystko naukowo:

1.Raport z analizy twarzy Animetrics : Animetrics jest wiodącym producentem zaawansowanych technologii rozpoznawania twarzy dla wojska, wywiadu i organów ścigania.

2.Raport rozpoznawania twarzy iPRoBe : Laboratorium iPRoBe na Uniwersytecie Stanowym Michigan jest kierowane przez dr Arun Ross , uznanego lidera w dziedzinie biometrii.

3.Raport Super-Rozpoznawania : Pani Dragica Brayovic  ma doskonałe możliwości przetwarzania i analizowania tożsamości i cech twarzy.

4.Pomiary matematyczne twarzy : te matematyczne pomiary zostały przeprowadzone z pomocą protetyka i potwierdzają trzy kluczowe ustalenia dokonane przez chirurga plastycznego, specjalistę medycyny sądowej i ekspertów od twarzy.

5. Raport chirurga jamy ustnej

6.Raporty kryminalistyczne

7.Analiza pisma ręcznego

8.Raport dentystyczny

9. Galeria zdjęć

Tematem Fatimy zajmujemy się od samego początku :

Zabić Fatimę -Medjugorie 

Fatima w ciemnościach

Fatima – odrzucone przesłanie

Siostra Łucja w Fatimie – niepublikowane nagranie z 1946 r.

Dwie siostry Łucje?

Dr.  Chojnowski udowodnił już kilka lat temu, że siostra Łucja została podmieniona na fałszywą, po to żeby wspierać fałszywy kościół modernistyczny, który ukonstytuował się na SWII i mówi o tym w przedstawionym poniżej wywiadzie. W ustawieniach są dostępne polskie napisy. 


Arkadiusz Niewolski

fot. Zrzut ekranu z Youtube

Skomentuj