Oszustwo fatimskie! – Filmowa prezentacja wyników dochodzenia w sprawie fałszywej s. Łucji


 

Pełna prezentacja wyników dochodzenia Sister Lucy Truth i dr. Chojnowskiego opublikowana 22 września.

Część 1- Uwagi wstępne, Eksperyment z publicznością na żywo, 0:00
Część 2 – Znaczenie s. Łucji. Dowody historyczne, fotograficzne i pisma ręcznego 5:44
Część 3 – Konklawe, Odtajnione dokumenty, Raporty kryminalistyczne, 25:12

W ustawieniach dostępne są POLSKIE NAPISY

„…okazuje się, że mamy do czynienia w sposób jasny i niezaprzeczalny ze sprawą kradzieży tożsamości, która może być wynikiem morderstwa, porwania lub nielegalnego odosobnienia. Przytłaczające dowody potwierdzające to twierdzenie, plus całkowity brak prawdziwych dowodów naukowych, które mogłyby twierdzić, że jest inaczej, zostały przedstawione przez Sister Lucy Truth na forum publicznym, dostępnym online na stronie sisterlucytruth.org.

Na podstawie ustaleń zawartych w tych raportach odkryliśmy, że istniał oszust, który zastąpił prawdziwą s. Łucję z Fatimy conajmniej do dnia 13 maja 1967 r., kiedy oszust pojawił się u boku Pawła VI, gdy ten ostatni odbywał obowiązkową podróż. do Fatimy z okazji 50. rocznicy pierwszego objawienia. Kobieta, która pojawiła się tego dnia została naukowo zidentyfikowana jako ta sama kobieta, która pojawiła się jako „Siostra Łucja” w 1982 r., kiedy Jan Paweł II, po zamachu na niego 13 maja 1981 r., „odwiedził” „siostrę Łucję” w swojej próbie powiązania jego powrotu do zdrowia z Objawieniami Fatimskimi i przygotowania gruntu pod twierdzenie, że Trzecia Tajemnica, podana w 1917 roku, dotyczyła w rzeczywistości zamachu na niego w 1981 roku, mimo że, według Siostry Łucji, Tajemnica miała zostać ujawniona do 1960 r., ponieważ do tego roku treść Tajemnicy byłaby „wyraźniejsza””

 


Źródło: radtradthomist

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: