Dwie siostry Łucje?

Czy siostra Łucja została podmieniona? Może to teoria spiskowa, jak wielu twierdzi słysząc o tym? Doktor Chojnowski postanowił to zbadać w sposób naukowy. Myślę że warto się zapoznać z wynikami jego badań.

Niektórzy katolicy zauważyli, że „Siostra Łucja”, która pojawiła się pod koniec lat 60 tych wydaje się być zupełnie inną osobą, nie tylko pod względem fizycznego wyglądu, ale i duchowo, od tej którą znali, wcześniej. Dla wyjaśnienia wątpliwości powstała inicjatywa dr. Piotra Chojnowskiego.

Sister Lucy Truth to strona założona, jak napisano, w celu zbadania życia i tożsamości siostry Łucji dos Santos z Fatimy. Na stronie są zgromadzone raporty i analizy m.in. chirurgów plastycznych, ortodontów, kryminalistyków, prywatnych detektywów, analityków pisma ręcznego potwierdzające to co czytamy na stronie: 

W Sister Lucy Truth publicznie oświadczamy, że na podstawie przedstawionych tutaj dowodów stwierdziliśmy, że moralnie i naukowo jest pewne, że kobieta jaką przedstawiono światu jako „Siostrę Łucję” od pierwszego publicznego wystąpienia w dniu 13 maja 1967 r.  do śmierci 13 lutego 2005 r. nie była tą samą osobą, co Siostra Łucja, Widząca z Fatimy i Wizjonerka, która przepowiedziała Cud Słońca 13 października 1917 r.”

Oszustwo zostało zidentyfikowane i nazwane. Oskarżamy najwyższych urzędników w Watykanie o spisek mający na celu utrwalenie i ukrycie zamiany Siostry Łucji dos Santos z Fatimy

l5

Na stronie między innymi znajduje się bogata galeria zdjęć Siostry Łucji od lat najmłodszych do 2005 roku. Warto przejrzeć i wyrobić sobie zdanie.

Sister Lucy Truth


Żródło: sisterlucyimposter.org,  [Oprac. Agnieszka Sz.]

 

Siostra Łucja w Fatimie – niepublikowane nagranie z 1946 r.

Jest to niepublikowana dotąd dokumentacja z Archiwum Sanktuarium Fatimskiego. Nagranie ma niespełna 2 minuty ale jest cennym źródłem przedstawiającym postać Siostry Łucji.

 

Agnieszka Szaroleta

Zdrowa nauka Kościoła przeciw kłamstwom modernistów: „Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom.” (2 Tym. 4:3-4)

3 myśli na temat “Dwie siostry Łucje?

Leave a Reply

%d bloggers like this: