Dwie siostry Łucje?

Czy siostra Łucja została podmieniona? Może to teoria spiskowa, jak wielu twierdzi słysząc o tym? Doktor Chojnowski postanowił to zbadać w sposób naukowy. Myślę że warto się zapoznać z wynikami jego badań.

Niektórzy katolicy zauważyli, że „Siostra Łucja”, która pojawiła się pod koniec lat 60 tych wydaje się być zupełnie inną osobą, nie tylko pod względem fizycznego wyglądu, ale i duchowo, od tej którą znali wcześniej. Dla wyjaśnienia wątpliwości powstała inicjatywa dr. Piotra Chojnowskiego.

Sister Lucy Truth to strona założona, jak napisano, w celu zbadania życia i tożsamości siostry Łucji dos Santos z Fatimy. Na stronie są zgromadzone raporty i analizy m.in. chirurgów plastycznych, ortodontów, kryminalistyków, prywatnych detektywów, analityków pisma ręcznego potwierdzające to co czytamy na stronie: 

W Sister Lucy Truth publicznie oświadczamy, że na podstawie przedstawionych tutaj dowodów stwierdziliśmy, że moralnie i naukowo jest pewne, że kobieta jaką przedstawiono światu jako „Siostrę Łucję” od pierwszego publicznego wystąpienia w dniu 13 maja 1967 r.  do śmierci 13 lutego 2005 r. nie była tą samą osobą, co Siostra Łucja, Widząca z Fatimy i Wizjonerka, która przepowiedziała Cud Słońca 13 października 1917 r.”

Oszustwo zostało zidentyfikowane i nazwane. Oskarżamy najwyższych urzędników w Watykanie o spisek mający na celu utrwalenie i ukrycie zamiany Siostry Łucji dos Santos z Fatimy

Na stronie między innymi znajduje się bogata galeria zdjęć Siostry Łucji od lat najmłodszych do 2005 roku. Warto przejrzeć i wyrobić sobie zdanie.

Sister Lucy Truth


Żródło: sisterlucyimposter.org,

Siostra Łucja w Fatimie – niepublikowane nagranie z 1946 r.

Jest to niepublikowana dotąd dokumentacja z Archiwum Sanktuarium Fatimskiego. Nagranie ma niespełna 2 minuty ale jest cennym źródłem przedstawiającym postać Siostry Łucji.

Tagi:

3 komentarze do “Dwie siostry Łucje?”

  1. Pingback: Siostra Łucja w Fatimie – niepublikowane nagranie z 1946 r. – Niewolnik Maryi – Tak Tak Nie Nie

  2. Arkadiusz Niewolski – Niczym jestem, tylko prochem , robakiem pełzającym u stóp Twoich...Panie niegodnym jest Twojego spojrzenia ! Zwracam się więc to Twojej Matki. Ufam i Wierzę , że Matka Boga mnie do Ciebie doprowadzi!

    Warto się zastanowić dlaczego JP II przez cały swój długi pontyfikat poświęcił siostrze Łucji tak mało czasu. Jeśli się nie mylę, to tylko pół godziny . Oficjalnie był przecież bardzo maryjnym papieżem.

  3. Pingback: Komunizm w USA – Niewolnik Maryi – Tak Tak Nie Nie

Skomentuj