Aktualności

Dwie siostry Łucje?

Czy siostra Łucja została podmieniona? Może to teoria spiskowa, jak wielu twierdzi słysząc o tym? Doktor Chojnowski postanowił to zbadać w sposób naukowy. Myślę że warto się zapoznać z wynikami jego badań.

Niektórzy katolicy zauważyli, że „Siostra Łucja”, która pojawiła się pod koniec lat 60 tych wydaje się być zupełnie inną osobą, nie tylko pod względem fizycznego wyglądu, ale i duchowo, od tej którą znali, wcześniej. Dla wyjaśnienia wątpliwości powstała inicjatywa dr. Piotra Chojnowskiego.

Sister Lucy Truth to strona założona, jak napisano, w celu zbadania życia i tożsamości siostry Łucji dos Santos z Fatimy. Na stronie są zgromadzone raporty i analizy m.in. chirurgów plastycznych, ortodontów, kryminalistyków, prywatnych detektywów, analityków pisma ręcznego potwierdzające to co czytamy na stronie: 

W Sister Lucy Truth publicznie oświadczamy, że na podstawie przedstawionych tutaj dowodów stwierdziliśmy, że moralnie i naukowo jest pewne, że kobieta jaką przedstawiono światu jako „Siostrę Łucję” od pierwszego publicznego wystąpienia w dniu 13 maja 1967 r.  do śmierci 13 lutego 2005 r. nie była tą samą osobą, co Siostra Łucja, Widząca z Fatimy i Wizjonerka, która przepowiedziała Cud Słońca 13 października 1917 r.”

Oszustwo zostało zidentyfikowane i nazwane. Oskarżamy najwyższych urzędników w Watykanie o spisek mający na celu utrwalenie i ukrycie zamiany Siostry Łucji dos Santos z Fatimy

l5

Na stronie między innymi znajduje się bogata galeria zdjęć Siostry Łucji od lat najmłodszych do 2005 roku. Warto przejrzeć i wyrobić sobie zdanie.

Sister Lucy Truth


Żródło: sisterlucyimposter.org,  [Oprac. Agnieszka Sz.]

 

Siostra Łucja w Fatimie – niepublikowane nagranie z 1946 r.

Jest to niepublikowana dotąd dokumentacja z Archiwum Sanktuarium Fatimskiego. Nagranie ma niespełna 2 minuty ale jest cennym źródłem przedstawiającym postać Siostry Łucji.

 

Zdrowa nauka Kościoła przeciw kłamstwom modernistów: „Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom.” (2 Tym. 4:3-4)

3 komentarze dotyczące “Dwie siostry Łucje?

  1. Pingback: Siostra Łucja w Fatimie – niepublikowane nagranie z 1946 r. – Niewolnik Maryi – Tak Tak Nie Nie

  2. Warto się zastanowić dlaczego JP II przez cały swój długi pontyfikat poświęcił siostrze Łucji tak mało czasu. Jeśli się nie mylę, to tylko pół godziny . Oficjalnie był przecież bardzo maryjnym papieżem.

    Polubienie

  3. Pingback: Komunizm w USA – Niewolnik Maryi – Tak Tak Nie Nie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: