Dwie siostry Łucje?


Niektórzy katolicy zauważyli, że „Siostra Łucja”, która pojawiła się pod koniec lat 60 tych wydaje się być zupełnie inną osobą, nie tylko pod względem fizycznego wyglądu, ale i duchowo, od tej którą znali wcześniej. Dla wyjaśnienia wątpliwości powstała inicjatywa dr. Piotra Chojnowskiego, który postanowił to zbadać w sposób naukowy. Z wynikami jego badań trzeba się zapoznać.

Sister Lucy Truth to strona założona, jak napisano, w celu zbadania życia i tożsamości siostry Łucji dos Santos z Fatimy. Na stronie są zgromadzone raporty i analizy m.in. chirurgów plastycznych, ortodontów, kryminalistyków, prywatnych detektywów, analityków pisma ręcznego potwierdzające to, co czytamy na stronie: 

W Sister Lucy Truth publicznie oświadczamy, że na podstawie przedstawionych tutaj dowodów stwierdziliśmy, że moralnie i naukowo jest pewne, że kobieta jaką przedstawiono światu jako „Siostrę Łucję” od pierwszego publicznego wystąpienia w dniu 13 maja 1967 r.  do śmierci 13 lutego 2005 r. nie była tą samą osobą, co Siostra Łucja, Widząca z Fatimy i Wizjonerka, która przepowiedziała Cud Słońca 13 października 1917 r.”

Oszustwo zostało zidentyfikowane i nazwane. Oskarżamy najwyższych urzędników w Watykanie o spisek mający na celu utrwalenie i ukrycie zamiany Siostry Łucji dos Santos z Fatimy

l5

Na stronie między innymi znajduje się bogata galeria zdjęć Siostry Łucji od lat najmłodszych do 2005 roku. Warto przejrzeć i wyrobić sobie zdanie.

Sister Lucy Truth


Żródło: sisterlucyimposter.org

Fałszywa s. Łucja – aktualizacja, filmowe prezentacje z polskimi napisami

Fatima – Odrzucone przesłanie


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

3 odpowiedzi na „Dwie siostry Łucje?”

 1. Awatar Siostra Łucja w Fatimie – niepublikowane nagranie z 1946 r. – Niewolnik Maryi – Tak Tak Nie Nie

  […] postać Siostry Łucji. Warto obejrzeć również ze względu na kontekst. Pisaliśmy o dokumentacji dr. Piotra Chojnowskiego stwierdzającej że Siostra Łucja została podmieniona. Jest to chyba […]

  Polubienie

 2. Awatar Arkadiusz Niewolski

  Warto się zastanowić dlaczego JP II przez cały swój długi pontyfikat poświęcił siostrze Łucji tak mało czasu. Jeśli się nie mylę, to tylko pół godziny . Oficjalnie był przecież bardzo maryjnym papieżem.

  Polubienie

 3. Awatar Komunizm w USA – Niewolnik Maryi – Tak Tak Nie Nie

  […] Profesor William Thomas Walsh jest autorem książki o Fatimie, zatytułowanej Matka Boża Fatimska , na  końcu tej książki znajduje się wywiad z siostrą Łucją  z Fatimy z roku 1946 a więc jeszcze z prawdziwą o tym piszemy TUTAJ […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: