Fałszywa s. Łucja – aktualizacja, filmowe prezentacje z polskimi napisami

,

Na stronie doktora Petera Chojnowskiego zajmującego się sprawą fałszywej siostry Łucji pojawiła się informacja o dostępności z polskimi napisami części filmów wyprodukowanych przez Sister Lucy Truth – organizację której celem jest udowodnienie że siostra Łucja została podmieniona po roku 1960, ponieważ najprawdopodobniej ostatni raz wtedy była widziana. Badania naukowe wykazały że jest pewne, iż kobieta, która publicznie pojawiła się jako s. Łucja z Fatimy od 1967 r., NIE JEST widzącą Łucją dos Santos, której Matka Boża objawiła się w Fatimie..

 Między innymi na stronie można zobaczyć przetłumaczoną rozmowę z dr. Chojnowskim,  o śledztwie w sprawie fałszywej siostry Łucji,  oraz filmową prezentację wyników dochodzenia o której pisaliśmy tutaj . Polecamy szczególnie te dwa filmy:

Wywiad z dr. Chojnowskim:

Prezentacja wyników dochodzenia:

 

Na kanale znajduje się też relacja z ostatniego znanego wywiadu z prawdziwą siostry Łucją, oraz dwie prezentacje wniosków ze śledztwa  – Oszustwo w sprawie Fatimy. Część II i II.

Wszystkie filmy można obejrzeć TUTAJ

O sprawie fałszerstwa  piszemy od początku istnienia naszej strony, TUTAJ  można znaleźć bezpośrednie linki  do prezentacji badań naukowych opublikowanych na stronie Sister Lucy Truth. Są to m.in raporty z analizy twarzy, raport dentystyczny , raport chirurga twarzy, raporty kryminalistyczne , analiza pisma ręcznego, oraz obszerna  galeria zdjęć . 

Więcej  publikacji o tej sprawie, oraz o fałszowaniu przesłania z Fatimy piszemy tutaj:

FATIMA – Odrzucone przesłanie

 Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: