Fałszywa s. Łucja – aktualizacja, filmowe prezentacje z polskimi napisami

,

Na stronie doktora Petera Chojnowskiego zajmującego się sprawą fałszywej siostry Łucji pojawiła się informacja o dostępności z polskimi napisami części filmów wyprodukowanych przez Sister Lucy Truth – organizację której celem jest udowodnienie że siostra Łucja została podmieniona po roku 1960, ponieważ najprawdopodobniej ostatni raz wtedy była widziana. Badania naukowe wykazały że jest pewne, iż kobieta, która publicznie pojawiła się jako s. Łucja z Fatimy od 1967 r., NIE JEST widzącą Łucją dos Santos, której Matka Boża objawiła się w Fatimie..

 Między innymi na stronie można zobaczyć przetłumaczoną rozmowę z dr. Chojnowskim,  o śledztwie w sprawie fałszywej siostry Łucji,  oraz filmową prezentację wyników dochodzenia o której pisaliśmy tutaj . Polecamy szczególnie te dwa filmy:

Wywiad z dr. Chojnowskim:

Prezentacja wyników dochodzenia:

 

Na kanale znajduje się też relacja z ostatniego znanego wywiadu z prawdziwą siostry Łucją, oraz dwie prezentacje wniosków ze śledztwa  – Oszustwo w sprawie Fatimy. Część II i II.

Wszystkie filmy można obejrzeć TUTAJ

O sprawie fałszerstwa  piszemy od początku istnienia naszej strony, TUTAJ  można znaleźć bezpośrednie linki  do prezentacji badań naukowych opublikowanych na stronie Sister Lucy Truth. Są to m.in raporty z analizy twarzy, raport dentystyczny , raport chirurga twarzy, raporty kryminalistyczne , analiza pisma ręcznego, oraz obszerna  galeria zdjęć . 

Więcej  publikacji o tej sprawie, oraz o fałszowaniu przesłania z Fatimy piszemy tutaj:

FATIMA – Odrzucone przesłanie

 ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

2 odpowiedzi na „Fałszywa s. Łucja – aktualizacja, filmowe prezentacje z polskimi napisami”

 1. Awatar Agnieszka Buczkowska
  Agnieszka Buczkowska

  Zrobili jej tylko zgryz przecież 😀

  Polubienie

  1. Awatar Agnieszka

   Na przyszłość radziłabym najpierw zapoznawać się z faktami zanim się coś skomentuje. Naukowe badania do których link jest w tekście, który raczyła pani skomentować nie zapoznając się z nimi, ani najwyraźniej z podanymi nagraniami, świadczą o czym innym. Jednoznacznie i to nie jeden a kilka róznych raportów, sporzadzanych przez różnych ekspertów, zaprzecza, że są to twarze jednej i tej samej osoby, w tym raport dentystyczny i raport chirurga szczękowego. Więc o ile nie jest pani w stanie dyskutować z danymi z raportów, to takie wyrzucanie publicznie wpadających do głowy myśli może być jedynie przejawem ignorancji. Bo poza wszystkim tu nawet nie trzeba naukowych analiz, wystarczy porównać obie twarze gołym okiem by mieć conajmniej poważne wątpliwości.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: