Pozornie może nam się wydawać, że nasze życie toczy się tylko w materialnym świecie. Najważniejszą rolę w nim odgrywają pieniądze, dobra doczesne i pożądania naszych ciał. Taki obraz jest nam przekazywany przez propagandę antychrześcijańską, która stanowi 99.9%  przekazów.

Zajmujemy się wiarą katolicką, a więc najlepszym przykładem zmian jakie nastąpiły w sposobie myślenia chrześcijan są kapłani, a raczej całe duchowieństwo. W książce „O Naśladowaniu Chrystusa ” która została napisana wiele wieków temu autor pisze że kiedyś miarą świętości było nie tylko przestrzeganie reguł zakonnych i kapłańskich, ale pójście jeszcze dalej – dodawanie sobie obowiązków i zakazów na chwałę Pana. Zauważa jednak, że już w jemu współczesnych czasach za prawie świętego jest uznawany ten, który w ogóle się stara  przestrzegać obowiązujących zasad. Teraz to poszło o wiele dalej i duchowieństwo, nie dosyć że nie przestrzega i tak rozluźnionych reguł, to jeszcze żąda ich zmian idących z duchem tego świata.

Z przerażeniem możemy obserwować zakonnice, czy też kapłanów promujących jakieś zachowania seksualne, a przecież  oni wcale nie powinni się takimi rzeczami zajmować i żyć w celibacie. I takie życie promować jako najwyższy stopień oddania Bogu.

Życie w duchowości katolickiej przestało istnieć nawet wśród tych którzy powinni je krzewić. Kapłani chcą zniesienia celibatu ponieważ interesują ich żądze tego świata, a nie Bóg. A ci których interesują takie rzeczy, patrzą tylko na własną chwałę i pragną stać się wielkimi charyzmatykami na styl protestancki. Zakładają grupy charyzmatyczne z sobą w roli guru. Jak często to się kończy sekciarskim charakterem mogą świadczyć relacje ludzi którzy próbowali się z tego wyrwać. Wiele lat temu sam byłem zaproszony przez księdza na spotkanie założycielskie grupy modlitewnej i widziałem przerażenie kobiety, kiedy się zorientowała że to ma być grupa charyzmatyczna. Drżącym głosem powiedziała, że chyba po dwóch latach jeszcze nie może dojść duchowo do siebie po wyrwaniu się z takiej grupy i że tylko Bóg ją uratował przed samobójstwem.

Takim znakiem szczególnym ludzi związanymi z takimi sektami jest to, że oni owszem, uważają że szatan może cię zwodzić i atakować nawet w kościele, ale już na tych ich salach i stadionach to przemawia tylko Bóg.  Jest to typowa propaganda protestancka. Protestanci zewnętrznie bardzo często pokazują miłość do wszystkich, ale już mniej oficjalnie krzewią dosłownie nienawiść do wszystkiego co związane jest z Kościołem Katolickim. Zresztą za swoją przewrotność płacą teraz największą cenę. Szatan właśnie im pokazuje, że nienawidzi nawet imienia Pana naszego Jezusa Chrystusa, a oni Go używają. Chrześcijaństwo stało się najbardziej prześladowanym wyznaniem na świecie i bardzo często celem ataków są właśnie zbory protestanckie. Protestanci, którzy tak się cieszyli z odstępstwa Watykanu – do czego w ramię w ramię z masonami dążyli – stali się ofiarami własnych czynów. Zresztą taka sama sytuacja dotyczy też żydów, których zawsze charakteryzowała nienawiść do Kościoła katolickiego, a teraz po jego upadku spotkałem się z wypowiedziami rabinów  występujących w obronie życia, wyrzucających że tracą oparcie w katolikach. Zniszczenie trzeciej świątyni jaką był Kościół katolicki ma ogromny wpływ na całą otaczającą nas rzeczywistość.

Wielu wrogów Kościoła dopiero teraz zdaje sobie sprawę, że niszcząc go zniszczyli samych siebie. Niestety prawdziwymi wrogami Chrystusa nie są często opłacane bandy lewaków demolujących budynki, tylko wyznawcy księcia tego świata dużo bardziej niebezpieczni i zdający sobie sprawę z tego, co nie dociera do modernistów – że prawdziwa walka odbywa się w duszach.

Wiedzą, że kreowany przez nich obraz świata tylko materialnego, nie zagrozi prawdziwemu Kościołowi ukrytemu w duszach wybranych,  bo to co runęło, to i tak w oczach Boga nie miało już dawno żadnej wartości, o czym świadczą nawet słowa NMP w Fatimie.

Pustki duszy człowieka bez Boga nie można zapełnić wizytami u psychiatry, psychologa czy psychoterapeuty. Dlatego skierowano uwagę ludzi na kulty pogańskie i orientalne religie. Na wszystko, co oddala od prawdziwego Boga. A że często doprowadza to do strasznych konsekwencji psychicznych, depresji a nawet samobójstw – to dla nich nie ma znaczenia.

Znowu zwracam uwagę,  że oni mówią o postępie, „duchu czasu”, nowoczesności i nauce, a kierują ludzi do pogaństwa i co ważne do religii które od wieków są niezmienne.  A to im wcale nie przeszkadza. Za to od zawsze zarzucali Kościołowi Katolickiemu, że się nie zmienia i twardo stoi przy swoich doktrynach. Trzeba być ślepcem, żeby tego nie zauważać, a ludzie nie widzą, tylko szukają harmonii duchowej u Pachamamy, czy Buddy, podczas gdy mają ją zakopaną we własnych duszach w Jezusie Chrystusie Panu naszym.

Zapewne bardzo mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że masoni propagujący ateizm wśród świata chrześcijańskiego, sami uznają że wiara  jest człowiekowi potrzebna. Większość lóż masońskich ma w swoich wymogach konieczność wiary w jakiegoś boga.

Zwalczają oni tylko jedną religię – prawdziwy Kościół Katolicki, natomiast dzisiejszy, fałszywy jawnie wspierają. Nie przeszkadza im islam, hinduizm czy inne pogańskie religie. Tak naprawdę wygląda ich racjonalizm – ateizm. 

Przeciwnicy obecnego systemu, też bardzo chętnie sięgają po narracje antykatolicką nie zdając sobie sprawy, że są tylko narzędziem w rękach globalistów , których jedynym celem jest wymazanie imienia Pana Boga naszego Jezusa Chrystusa.

Niedawno natrafiłem w sieci na pewną stronę antyglobalistyczną. Pobieżne przejrzenie tytułów pozwoliło mi założyć że ma ona protestancki wydźwięk, ale ponieważ wiem za co my jako strona jesteśmy szykanowani, zainteresowało mnie jak to się dzieje że ona jeszcze istnieje. Trafiłem na „dokument” protestanckiej badaczki na temat procederu handlu dziećmi,  ofiar z dzieci itp. Jest to dosyć znany temat, więc postanowiłem posłuchać. Pani ta dosyć skrupulatnie udowadnia, że jacyś politycy, czy też ogólnie mówiąc elity – artyści, aktorzy, piosenkarze biorą w tym udział. Podaje jakieś tam fakty, nie wiem czy sprawdzone, ale stara się to udowodnić. Jednak gdy przechodzi do hierarchii katolickiej pokazuje zdjęcia trzech papieży i sugeruje, że oni też w tym brali udział nie wskazując nawet skrawka dowodu na swoje tezy. Mało tego, powołuje się, na wiadomo już że kłamliwe i zmanipulowane sprawy rzekomych tysięcy grobów dzieci w szkołach dla Indian. Są to dosyć znane próby przerzucenia odpowiedzialności za protestanckie ludobójstwo na Indianach dokonane w Ameryce Północnej, na katolików. Protestantom bardzo często nienawiść – szczególnie do NMP – przysłania prawdę i trzeba bardzo uważać ponieważ są oni często narzędziem w rękach systemu zła. Zresztą na koniec ta badaczka obwieściła zwycięstwo nad globalistami pokazując protesty w Kanadzie. Było to w 2020 roku . Zwycięstwa nie ma. Z kłamstwa i nienawiści nie da się wysunąć prawdziwych wniosków .

Nikt też nie chce zauważyć, że główne uderzenie związane z depopulacją, jest skierowane właśnie na dawny świat chrześcijański.

Najgorsze reżimy uaktywniły się w Europie, Australii i Ameryce Północnej. Tam zastosowano najgroźniejsze szczepionki oparte na mRNA – w pozostałej części świata w dużej mierze były to tradycyjne szczepionki nie przynoszące takich skutków ubocznych. Wielu teraz mówi o depopulacji ale nie wskazując prawdziwego celu.

Masz myśleć, że chodzi naprawdę o cały świat, ponieważ oni tego chcą. Ale prawda wygląda inaczej. 

Wszystko jest skierowane przeciwko narodom związanym z cywilizacją chrześcijańską.

Nie dziwi cię fakt, że pozwala się na prawdziwy najazd uchodźców?!

Nie dziwi cię to, że toleruje się terrorystów, kryminalistów – wszystkich oprócz chrześcijan?!

Doszło do tego, że nawet podczas ewakuacji z Afganistanu Departament Stanu zajmował się utrudnianiem ewakuacji chrześcijan skazywanych tam na śmierć, zamiast zajmować się np. ratowaniem sprzętu wojskowego o wielkiej wartości. Dodam, że próby ewakuacji podejmowały prywatne fundacje za własne pieniądze.

Rozumiesz teraz że to ty jesteś celem, a nie cała ludzkość?!

Chrześcijanie, wszyscy ci którzy wymawiają imię Jezusa Chrystusa są celem globalistów. Oni wiedzą, że Jego świątynia została zburzona, ale zdają sobie sprawę też gdzie jeszcze przetrwała i dlatego dążą do fizycznego unicestwienia  – najpierw katolików, a później pozostałych – tych którzy wierzą w jakimś chociaż najmniejszym stopniu w Jezusa Chrystusa.

Bardziej ortodoksyjni, może tradycyjni żydzi wiedzą o tym, że globalistami nie kieruje żaden Bóg, tylko szatan i dlatego też są wrogami tego systemu Jednak jest to tylko garstka – jeszcze mniejsza niż katolików.

Protestanci nie powiedzą ci dlaczego amerykanie spuścili bombę atomową na Nagasaki – akurat na katedrę katolicką i dzielnice zamieszkałą przez katolików. Nie miało to żadnego znaczenia militarnego. Pomyśl dlaczego protestancki kraj wybrał akurat taki cel?!

Monte Casino – tą nazwę zna każdy w Polsce. Tylko kto wie o tym, że ten stary piękny klasztor nie miał żadnego znaczenia militarnego i Niemcy nie zamierzali go wcale bronić. Nikt nie może racjonalnie wytłumaczyć dlaczego alianci go zbombardowali. Natomiast ruiny będące doskonałym miejscem do obrony już zainteresowały nazistów. Ile istnień ludzkich pochłonęła ta wojna ideologiczna nikomu  nie trzeba chyba tłumaczyć.

To wszystko już było teraz został ostatni bastion – nasze dusze i dlatego tak wściekle są one atakowane.

cdn.

Zabójcy dusz! Cz.I

Zabójcy dusz! Cz. II


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Jedna odpowiedź do „Zabójcy dusz! Cz.III”

  1. Awatar Jurek
    Jurek

    Należy czytać i żyć pismami sw. Jana od krzyża i sw. Teresy z avila , w ten sposób zachowa się i pomnoży wiarę katolicką

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: