Komunista Franciszek chce konsekracji Rosji


24 lutego pisałem o wplątywaniu  Objawień Fatimskich w wojnę na Ukrainie:

W dzisiejsza wojnę Putina już jest wplątana umiejętnie. ale kłamliwie Fatima. Kompletną bzdurą jest podawanie informacji, że Rosja to jakieś narzędzie kary Boga. Rosja o której mówi Matka Boga w Fatimie jest odzwierciedleniem rodzącego się tam komunizmu. Pamiętajmy ze pierwsze objawienia zaczęły się po rewolucji lutowej, a po ostatnim wybuchła rewolucja październikowa. Błędy Rosji to oczywiście komunizm,, który rozlał się na cały świat. Przodującymi krajami reprezentującymi dzisiaj komunistyczne dyktatury  są Chiny, Kanada czy USA i Francja. Kraje te charakteryzują się nienawiścią do chrześcijaństwa, a więc mówienie teraz o jakieś konsekracji Rosji jest śmieszne. Wtedy gdy była ona potrzebna, to Wojtyła i inni nie chcieli nawet potępić komunizmu nie mówiąc żeby komunistyczny kraj konsekrować.

 

Wojna – następny element totalitaryzmu nowego porządku świata

Jednak apostata Franciszek którego cały pobyt w Watykanie charakteryzuje się obrażaniem Boga i NMP nakazał oświadczyć:

 „W piątek 25 marca, podczas celebracji pokuty, której będzie przewodniczył o godzinie 17:00 w Bazylice św. Piotra, papież Franciszek poświęci Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi. ”

„Tego samego aktu, tego samego dnia, dokona w Fatimie Jego Eminencja Kardynał Krajewski, jałmużnik apostolski, jako wysłannik Ojca Świętego”.

Najbardziej ciekawą sprawą jest to, że jeszcze niedawno pseudo- tradycja udowadniała że nie on jest papieżem, tylko inny modernista Benedykt XVI. Teraz i oni popierają Franciszka w zamiarze konsekracji Rosji uznając go jednak za papieża? Kolejny raz uwidacznia się śmieszność, a raczej tragizm sporu kto jest papieżem, a kto nie. Sprawa jest bardzo jasna i wyjaśniona dobitnie przez św. Pawła, który mówi że każdy kto głosi inną Ewangelie „niech będzie przeklęty”, a św. Jan dodaje żeby takich ludzi nawet nie pozdrawiać. O co tu się kłócić? Modernizm to ściek wszystkich herezji, a więc wszyscy począwszy od Jana XXIII  są przeklęci.

 

Wracając do sprawy konsekracji Rosji. Najpierw przyjrzyjmy się kto chce jej dokonać. Bergoglio- ten sam który wielokrotnie obrażał Matkę Boga. Dla mnie wystarczyło że nazywał Ją mulatką, czy uczennicą, ale zdaje sobie sprawę że dla ludzi którzy słuchają bredni Gospy z Medjugorie to za mało, a więc przedstawiam kilka rażących przykładów.

 20 grudnia 2013 r. „Ojciec Święty” powiedział, jak donosi Radio Watykańskie:

„Matka Jezusa… Milczała, ale w swoim sercu, ile rzeczy [ona] powiedziała Panu! „Ty, tego dnia, tego i drugiego, które czytamy,  powiedziałeś mi, że będzie wielki, powiedziałeś mi, że oddasz mu tron ​​Dawida, jego praojca, że ​​będzie rządził na wieki i teraz Widzę go tam! Matka Boża była człowiekiem! A może nawet miała ochotę powiedzieć: „Kłamstwa! Zostałam oszukana! „

Powiedział że Błogosławiona Dziewica mogła nawet pomyśleć, że Bóg ją okłamał, kiedy diabeł jest Ojcem kłamstwa (J 8,44), a Bóg jest Źródłem wszelkiej Prawdy (J 14). :6), jest czymś tak strasznym  że szkoda komentować…

.

13 grudnia 2019 r Franciszek nazywa pomysł nazwania Maryi ”Współodkupicielką” głupstwem :

„Kiedy przychodzą do nas z opowieścią o ogłoszeniu  tego dogmatu, nie popadajmy w głupotę [po hiszpańsku: tonteras ]” 

nie przeszkadza mu jednak czczenie Matki Ziemi . Tego samego dnia  w którym Franciszek wypowiedział te bezbożne słowa  Life Site opublikował list otwarty  skierowany do Franciszka, „błagając go o potępienie bałwochwalstwa matki ziemi (Pachamama), które ostatnio miało miejsce w Watykanie

.

12 grudnia 2018r Franciszek mówi że NMP nie była święta od początku:

„Matka Boża i św. Józef są pełni radości: patrzą na Dzieciątko Jezus i są szczęśliwi, bo po tysiącu zmartwień przyjęli ten dar Boży z tak wielką wiarą i tak wielką miłością. Są „przepełnione” świętością, a więc radością. A ty mi powiesz: oczywiście! Są to Matka Boża i Święty Józef! Tak, ale nie myślmy, że było to dla nich łatwe: święci się nie rodzą, stają się takimi, i dotyczy to także ich .”

(Franciszek, Życzenia Świąteczne dla Pracowników , vatican.va , 21.12.2018)

znowu obraza i zaprzeczenie dogmatowi zdefiniowanego przez  Piusa IX w 1854 roku:

„... ku czci Trójcy Świętej i Niepodzielonej, ku chwale i ozdobie Dziewicy Boga, ku wywyższeniu wiary katolickiej i wzroście religii chrześcijańskiej, z autorytetu naszego Pana Jezusa Chrystusa, błogosławionych Apostołowie, Piotr i Paweł, i przez Nas, ogłaszamy, ogłaszamy i definiujemy tę naukę, która głosi, że Najświętsza Maryja Panna w pierwszej chwili Jej poczęcia, dzięki szczególnej łasce i przywilejowi Boga Wszechmogącego, w cnocie zasług Chrystusa Jezusa, Zbawiciela rodzaju ludzkiego, została zachowana niepokalanie od wszelkiej zmazy grzechu pierworodnego, została objawiona przez Boga i z tego powodu wszyscy wierni muszą w nią mocno i nieustannie wierzyć.

Przeto, jeśli ktokolwiek ośmieli się myśleć w swoich sercach inaczej niż to zostało przez Nas określone, czego Bóg odwraca, niech wiedzą i rozumieją, że są potępieni przez swój własny sąd”

.

13 maja 2017r. dokładnie w setną rocznicę  objawień w Fatimie Franciszek pokazał jak widzi Fatimę:

To co moderniści zrobili z tego Świętego Sanktuarium woła o pomstę do nieba . Oglądając zdjęcia należy zwrócić uwagę na karykaturę krzyża , zresztą na wszystko . Te obrazy są tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Wydawałoby się że to powinno starczyć żeby każdy uciekał z tej modernistycznej sekty ale ludzie wolą nie widzieć i nie słyszeć.

Fatima w ciemnościach

 

Prośba została wystosowana przez kościół ukraiński którego przedstawiciele kiedyś święcili siekiery i noże wykorzystane przez wiernych do rzezi na Polakach, a teraz nie protestują kiedy są stawiane pomniki Banderze – inicjatorowi tego ludobójstwa. Franciszek jako przedstawiciel synagogi szatana i krzewiciele nazizmu ukraińskiego są gwarantem kolejnego bluźnierstwa.

Obserwujemy też istną parodię w wykonaniu modernistycznych mediów. Catholic News Agency  informuje o tym że poświęcenie Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi  jest potrzebne do nawrócenia Rosji i jednocześnie stwierdza że :

„W końcu moje Niepokalane Serce zatriumfuje. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, a ona się nawróci, a na świecie nastanie okres pokoju”.

„W liście napisanym w 1989 roku Siostra Łucja potwierdziła , że ​​Papież Jan Paweł II spełnił prośbę Matki Bożej o konsekrację Rosji w 1984 roku. Inne władze, w tym Kongregacja Nauki Wiary , również potwierdziły, że konsekracja została dokonana w sposób zadowalający Siostrę Łucję.”

Nie wyjaśniają oczywiście jak to jest, że Rosja jeszcze się nie nawróciła, chociaż JPII dokonał rzekomo prawidłowej konsekracji.

Pamiętajmy też o tym, że dokładne śledztwo udowodniło że siostra Łucja została zamieniona- DWIE SIOSTRY ŁUCJE Zresztą przy całym szacunku do pracy włożonej w udowodnienie tego, wystarczy porównać zdjęcia i wszystko jest dość oczywiste.

Konsekracja Rosji nie nastąpiła i komunizm rozlał się na cały świat. Dotarł nawet do USA i Kanady, czy Australii. Co więcej centrum komunizmu już od dawna nie znajduje się wcale w Moskwie tylko w Chinach i USA . Konsekracja Rosji powinna być odzwierciedleniem potępienia komunizmu który opanował kraje zachodnie. Błędy Rosji to przecież komunizm.

 

Papież Pius XII  tak jak było przepowiedziane, mozolnie szedł na Górę Krzyża wokół niego ginęli kapłani, zakonnicy i zakonnice i miliony wiernych ofiar wojny. Jak straszliwe brzemię musiał nieś ten prawdziwy następca Piotra.  Na koniec zdradzony i zabity. Nie mógł dożyć roku 1960 i widział jak straszliwy spisek jest wokół niego. Kiedy leżał już w swoim pokoju, schorowany mówił, że jego słowa nie dotrą nawet do zamkniętych drzwi jego pokoju. Widział wokół siebie śmierć i zdradę,

Dlaczego musiał odejść ?

Po pierwsze był gotowy tak jak przykazała NMP ujawnić w 1960 roku trzecią tajemnice fatimską. Do tego moderniści nie mogli dopuścić, ponieważ wskazywała ona na nich jako zdrajców – Judaszów

Po drugie wykrył spisek modernistów. Wysłał na wygnanie Montiniego, późniejszego papieża Pawła VI i wiadomo było że nie mianuje go kardynałem; a był to główny kandydat zdrajców judaszowych na papieża.  Moderniści potrzebowali kogoś kto mianuje Montininiego kardynałem. Idealnym kandydatem był Angelo Giuseppe Roncalli późniejszy Jan XXIII, ale on był chory i musieli to szybko załatwić. Na drodze stał papież Pius XII.  Osamotniony, osłabiony chorobą, jakże straszliwie musiał cierpieć, wiedząc kto przejmuje władze administracyjną w jego ukochanym Kościele.

Słyszę ten szept modlitwy człowieka umierającego w cierpieniach …..

Czy ktoś to słyszy jeszcze ?

Tak umierał prawdziwy Papież !

Droga zatracenia – Zniszczenie trzeciej Świątyni

25 marca zobaczymy show Franciszka który na pewno nie potępi komunizmu, ponieważ ściśle współpracuje i z Chinami i z globalistami ( Komunista papież Franciszek mówi, że nie możemy wrócić do normalności!)

Wykona kolejne ich zlecenie. Być może oni wiedzą co ma nastąpić po 25 marca i dlatego nakazali mu to zrobić właśnie wtedy.

Jedno jest pewne.  Jeżeli człowiek nieustanie obrażający Boga , największy odstępca i kłamca w historii Kościoła odważy się na ten czyn będący w jego wykonaniu bluźnierstwem straszliwie obrazi Boga. Tyle że jemu już nic nie jest wstanie, ani pomóc, ani zaszkodzić….

https://niewolnikmaryi.com/2022/01/31/watykanski-dziennikarz-potwierdza-ze-franciszek-to-komunista/


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: