Fatima w ciemnościach


13 maja 2017r. dokładnie w setną rocznice  objawień w Fatimie człowiek zwany papieżem Franciszkiem kanonizował dwoje dzieci Franciszka i Hiacyntę widzących z Fatimy. Dlaczego postanowiłem do tego wydarzenia wrócić? Ponieważ od początku istnienia strony http://www.niewolnikmaryi.com te cudowne objawienia są przedmiotem naszych badań i analiz może to za duże słowa, ale ciągle czytamy na ten  temat. Kiedy przypadkiem natrafiłem na  dwa teksty z dużą ilością zdjęć pomyślałem to trzeba pokazać i ciągle o tym przypominać.
Proszę spojrzeć na zdjęcie poniżej . One są ciemne po prostu przerażające! W taki dzień powinny emanować niebiańskim ciepłem . Zastanawiałem się dlaczego modernistyczna sekta tak widzi te wspaniałe dzieci. Zresztą cała oprawa tego wydarzenia była jakaś ponura( czarny stół itp)

A więc dlaczego? odpowiedź jest raczej prosta. To co dla katolików było wielkim wydarzeniem pełnym miłości do NMP dla modernistów jest ciągłym przypomnieniem że Niepokalane Serce zatriumfuje . Słowa wypowiedziane przez Matkę Boga wiszą nad nimi jak miecz sprawiedliwości. Dla bluźnierców  kościoła modernistycznego te dzieci nie są zwiastunem dobrej nowiny o zwycięstwie   naszej Ukochanej Królowej ale przepowiednią upadku herezji . Tak naprawdę to ,że my nie znamy treści prawdziwej 3 tajemnicy fatimskiej to nie ma znaczenia. Modernistyczna elita z Watykanu ją zna i te dzieci przypominają im jaki będzie ich straszny koniec. Stąd ten ciemny,  wystrój dla nich to ponura rocznica.
(ImageAP Photo/Armando Franca)

Wszystkie zdjęcia pochodzą z: BOOKS,BABBLE AND BLARNEY

Wydaje się że Niepokalana Dziewica postanowiła pokazać swoje niezadowolenie. Na posągu zawsze białym widzimy prawą rękę, która stała się czarna. Te zdjęcia są bardzo ciekawe. Można zawsze powiedzieć że to przypadek .

To co moderniści zrobili z tego Świętego Sanktuarium woła o pomstę do nieba . Oglądając zdjęcia należy zwrócić uwagę na karykaturę krzyż , zresztą na wszystko . Te obrazy są tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Wydawałoby się że to powinno starczyć żeby każdy uciekał z tej modernistycznej sekty ale ludzie wolą nie widzieć i nie słyszeć.

Zapraszam do zapoznania się z tymi tekstami na podstawie których ten artykuł został napisany Nawet nie czytając tylko patrząc na zamieszczone tam zdjęcia można się przerazić.


Arkadiusz Niewolski

1.Fatima’s Gradual Descent into Darkness – the Altar of the World has become a blasphemous mockery
2.Blasphemy at Fatima: The “Basilica of the Holy Trinity”

 ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

3 odpowiedzi na „Fatima w ciemnościach”

 1. Awatar
  Anonim

  Ciarki przechodzą po plecach patrząc na ta zdjęcia. Należy pamiętać, że było to dokładnie sto lat od pierwszych objawień w Fatimie, a dokładnie sto lat wcześniej w Rzymie odbyła się procesja masońska którą obserwował św. Maksymilian i która wieszczyła swoje zwycięstwo nad Kościołem. Przecież już w czasach trwania objawień masoni rządzili Portugalią. I dokładnie w tę uroczystość, czyli kanonizację Franciszka i Hiacynty masoni pokazali celowo, poprzez jawne już symbole masońskie, sprofanowanie naszych świętych symboli jak Krzyż, Monstrancja z Najświętszym Sakramentem , poprzez ten czarny kolor, który nie ukrywajmy jest tak niestosowny do tego wydarzenia – że prawdziwy , święty i wierny Chrystusowi Kościół już nie istnieje , że już Go przejęli….

  Polubione przez 1 osoba

 2. Awatar Arkadiusz Niewolski

  Tak racja. Przyznam że jest coś co mnie bardziej przeraża od takich widoków czy informacji to że ludzie nie widzą i nie słyszą i ilość znawców Pisma Św, ja ich nazywam uczeni w piśmie tylko nie wiadomo jakim.Mamy wysyp domorosłych teologów którzy przeciwstawiają się 2000 lat nauczania Kościoła Katolickiego podpierając się bardzo popularnym dzisiaj stwierdzeniem : bo ten ksiądz to powiedział ….ten biskup tamto pisał …a ta siostra jeszcze co innego

  Polubione przez 1 osoba

 3. Awatar Zabić Fatimę – Medjugorie – Niewolnik Maryi

  […] Atakują też samo sanktuarium w Fatimie o czym piszemy TUTAJ […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: