Zabić Fatimę – Medjugorie


Wizytator apostolski parafii Medjugorie abp Henryk Hoser twierdzi że po 40 latach kontrowersji sytuacja się poprawiła.

To znaczy , że kłamstwa i oszustwa domniemanych wizjonerów zostały wyjaśnione?

Całą prawdę i same fakty o Medjugorie przedstawiamy TUTAJ

Nie, tego nie wyjaśnia . Jest tylko uradowany że od czasu jak zniesiono zakaz organizowania pielgrzymek przez księży itp. wielu tam przyjechało. Najbardziej z tego faktu cieszą się wizjonerzy i cała ich świta robiąca biznes na naiwności i kłamstwie.

Zniesienie tego zakazu, tak jak i brak decyzji Kongregacji Nauki i Wiary o tym, czym są te objawienia jest wyrachowaną grą Watykanu. w 2014 roku Kongregacja dostala raport i milczy, a wiec nie podjeto żadnej decyzji, ale to nie przeszkodzilo Watykanowi na wydanie pozwolenia organizacji oficjalnych pielgrzymek.

Nadrzędnym celem wszystkich akceptowanych oficjalnie, lub nieoficjalnie objawień, a raczej zjaw wystepujacych po Soborze Watykańskim II jest zabicie przesłania fatimskiego . Moderniści którzy sprzeciwili sie Matce Bożej próbuja to za wszelką cenę zatuszować.

Atakują też samo sanktuarium w Fatimie o czym piszemy TUTAJ

2000 lat temu przodkowie modernistów próbowali zapobiec wszelkimi ludzkimi sposobami Zmartwychwstaniu Pana naszego Jezusa Chrystusa. Cechowala ich to samo przekonanie o wlasnej wielkosci . Chcieli się sprzeciwić woli Boga . Tak jak na poczatku, tak i do końca swiata to jest niewykonalne.

Abp Hoser ubolewa że pandemia przerwała pielgrzymki. Dla katolików to jest jedna z niewielu dzisiaj dobrych wiadomości . Szaleństwo pandemii uratowało wiele nienarodzonych dzieci i ratuje wiele dusz które nie trafiły do Medjugorje.

Fatima – odrzucone przesłanie!


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Jedna odpowiedź do „Zabić Fatimę – Medjugorie”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: