Wojna – następny element totalitaryzmu nowego porządku świata


Można by powiedzieć że świąt nagle zwariował, ale niestety to nie jest prawda. Na pewno nic nie stało się nagle. W ostatnich dniach narastała obsesja wojny o Ukrainę. Kończy się spektakl, tragikomedia covid, więc trzeba następne igrzyska rozpocząć. Putin robi swoje i głupie machanie szabelką mu na pewno nie przeszkodzi, nie mówiąc już o tym że polityka pro ukraińska jest błędem, ponieważ banderowska Ukraina była i będzie narzędziem w rękach naszych wrogów. Można zwrócić uwagę na to gdzie USA przeniosło swoją ambasadę – do Lwowa na tereny zachodniej Ukrainy do której Putin jak na razie nie wyciąga rąk. Oni wiedzą dokąd się on posunie.

Zresztą przecież Putin, Orban ,czy  Macron- prezydent Francji  i premier Kanady Trudeau, czy Merkel to jedna rodzina. Razem się szkolili. Łączy ich jedno – Szkoła Młodych Liderów Klausa Schwaba.

Poprzez program Young Global Leaders, Światowe Forum Ekonomiczne odegrało kluczową rolę w kształtowaniu porządku światowego, który podważa wszystkie demokratyczne zasady. Przez kilkadziesiąt lat program ten kształcił uległych liderów działających jako agenci WEF w rządach na całym świecie. Konsekwencje są dalekosiężne i mogą okazać się druzgocące dla ludzkości.

 https://www.globalresearch.ca/world-economic-forum-young-global-leaders-revealed/5769766

 

Może się komuś wyda dziwne połączenie tak innych z pozoru ludzi. Jednak ich Nowy Porządek Świata jest budowany na podobnych zasadach jak masoneria. Nieważne są poglądy polityczne i społeczne, czy religijne, ale ważny jest cel ostateczny. Wszyscy ci przywódcy popierają globalistyczne mrzonki komunistów. Putin chce zjednoczyć wokół siebie jak największe terytoria przed ustanowieniem jednego rządu. Potrzeba stworzenia zagrożenia wojennego jest elementem polityki globalistów mającym na celu zwiększenie poparcia społecznego dla ich dyktatorskich działań. Wiadomo że Rosja nigdy się nie podporządkuje hegemoni zachodu, a więc kosztem paru narodów zostanie wykorzystana do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

Do fikcyjnego zagrożenia zdrowotnego dołączono teraz zagrożenie wojenne. Czy wielcy tego świata planują poświęcić też Polskę jest to raczej mało prawdopodobne  Marionetka w ich rękach w dodatku z posłusznymi mieszkańcami jest żywym przykładem ich sukcesu. Sprzedajne elity polityczne oddały kraj obcym i już chyba nikt nie wie kto tak naprawdę rządzi krajem nadwiślańskim. USA , Niemcy czy może po prostu wszyscy po trochu.

Media, internet, wszystko jest kontrolowane i to nie przez jakieś systemy i korporacje, tylko przez Polaków. Polska jest tak przesiąknięta poprawnością polityczna i religijną, że ludzie akceptują praktycznie wszystko. Od lat ich frustracja kierowana jest w kierunku jakiś zaworów bezpieczeństwa. To jest widoczne gołym okiem, ale zawiść która przysłania im oczy powoduje, że tego nie widzą.

System bankowo komorniczy nie utrzymałby się nigdzie, a w Polsce się sprawdza, ponieważ akceptuje go większość społeczeństwa. Zabieranie domów, mieszkań, własności, praktycznie w systemie nakazowym i w trybie tak szybkim że najpierw jesteś licytowany i doprowadzany do ruiny finansowej i psychicznej, a później masz wybór – emigracja lub samobójstwo, bo na pomoc sąsiadów nie masz co liczyć, oni jeszcze szybciej wydali wyrok niż sąd. Oczywiście w drugą stronę – odwoławczo to już tak szybko nie działa i ciągnie się latami. Nikt nie chce dostrzec, że takich metod nie wprowadził nawet żaden zaborca  i że w latach tak zwanej demokracji więcej ludzi musiało uciekać z kraju, niż przez wszystkie lata zniewolenia narodu. Obserwując scenę polityczną nie zauważam żadnej opcji politycznej, która chciałaby to przerwać.

Polacy stali się sami dla siebie katami. Nawet jeśli się pojawią na niepolskich portalach słynących z wolności wypowiedzi sami siebie cenzurują i nie pozwalają wychodzić poza ramy systemu poprawności. Wielokrotnie już wskazywałem na gloria.tv , ale na innych też to można zaobserwować. Wątpię żeby im ktoś za to płacił, to jest raczej mentalność psów łańcuchowych.

Polska, duży kraj w środku Europy jest pajacykiem na sznurkach pociąganych przez obce mocarstwa. Tylko dlatego, że nasza mentalność nie potrafi już dostrzec żadnego innego wyboru oprócz służenia innym.

W dzisiejsza wojnę Putina już jest wplątana umiejętnie. ale kłamliwie Fatima. Kompletną bzdurą jest podawanie informacji, że Rosja to jakieś narzędzie kary Boga. Rosja o której mówi Matka Boga w Fatimie jest odzwierciedleniem rodzącego się tam komunizmu. Pamiętajmy ze pierwsze objawienia zaczęły się po rewolucji lutowej, a po ostatnim wybuchła rewolucja październikowa. Błędy Rosji to oczywiście komunizm,, który rozlał się na cały świat. Przodującymi krajami reprezentującymi dzisiaj komunistyczne dyktatury  są Chiny, Kanada czy USA i Francja. Kraje te charakteryzują się nienawiścią do chrześcijaństwa, a więc mówienie teraz o jakieś konsekracji Rosji jest śmieszne. Wtedy gdy była ona potrzebna, to Wojtyła i inni nie chcieli nawet potępić komunizmu nie mówiąc żeby komunistyczny kraj konsekrować.

Kuriozalną sprawą jest też wspieranie demokracji na Ukrainie. Po pierwsze to co tam jest nie można nazwać demokracją, a po drugie kraj, który chce budować swoje fundamenty na mordzie założycielskim 200 tyś Polaków, w przeważającej części kobiet, starców i dzieci, nie jest godny żadnego poparcia. Bandera to ich bohater narodowy winny ludobójstwa Polaków na Wołyniu. Po drugie kto ich chce bronić? Kanada, czy USA? Tam już nie ma żadnej demokracji- są brutalne pacyfikacje protestów i metody rodem ze stalinizmu. Jeden z przywódców Konwoju Wolności został zaproszony na rozmowę i aresztowany. Czyż to nie stara metoda ubecka?

W polityce nie ma przyjaciół. To co my nazywamy zdrada aliantów było po prostu dbaniem o własne interesy . Każdy suwerenny kraj tak postępuje i każdy normalny kraj powinien brać pod uwagę w planowaniu swojej polityki takie postępowanie innych. Myślicie ze Niemcy odpuszcza sobie wielki rosyjski rynek zbytu?

Zawierucha chwilowa minie, a oni zaraz odświeżą przyjaźń. Ideały ideałami, ale biznes jest najważniejszy. Polacy niech prowadzą wojnę do czego sami ich podjudzają, a oni będą się dalej bogacić.

Polska suwerenna to taka która zakłada że nikt, ani Rosja, ani Niemcy czy USA nie są przyjaciółmi. Niestety do tego jest potrzebna zmiana myślenia narodu i nawrócenie się, a do tego daleka droga. A nawet bardzo daleka …

Kiedyś jakaś działaczka PiS zarzuciła mi, że mówienie o ludobójstwie na Wołyniu to działanie na sznurku Rosji. Polska najpierw rozprawi się z Rosją, a później może zajmie się nacjonalizmem ukraińskim. No to teraz popatrzymy jak będzie się rozprawiać z Rosją…

Jeden Marszałek wpakował nas w awanturę ukraińską, czego o mało nie przypłaciliśmy utratą niepodległości, a teraz jest następny z Żoliborza. Tylko ze kolejnego cudu nad Wisłą nie będzie.  

 


Arkadiusz Niewolski

 

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: