Watykański dziennikarz potwierdza że Franciszek to komunista!


Znany dziennikarz watykański Edward Pentin napisał na swoim blogu, że papież Franciszek i przywódca Komunistycznej Partii Chin (KPCh) Xi Jinping właściwie mówią to samo.

Od lat już zwracamy uwagę że Bergoglio to zwykły komunista, tylko taki nowoczesny i powiązany z wielką finansjerą i globalistami. Jego związek z Chinami też nie jest niczym nowym.

Potrójna zdrada Watykanu

Jednak dlatego zwróciłem na ten artykuł uwagę, ponieważ jest to potwierdzenie płynące nie z ust przeciwników dzisiejszej synagogi szatana, ale z wewnątrz. Nikt już nie ukrywa kim jest Franciszek i jego watykańscy pomocnicy.

Pentin stwierdził, że „niewiele jest w przemówieniach Xi, z czym Franciszek i dzisiejszy Watykan prawdopodobnie by się nie zgodzili”.

Ma też racje że na Soborze Watykańskim II odrzucono koncepcje potępiania komunizmu. Biskupi odrzucili zapis potępiający horror komunizmu, zresztą z poparciem naszego słynnego antykomunisty” Karola Wojtyły. Nie ma co się dziwić – podpisali tam pakt z diabłem, a więc trudno żeby potępiali jego dzieła .

 

Podam tylko po jednym cytatacie z ich wypowiedzi,  każdy może przeczytać więcej na stronie autora.

 

 „Małe łodzie mogą nie przetrwać sztormu, ale gigantyczny statek jest wystarczająco silny, by stawić czoła sztormowi. Dzięki skoordynowanym wysiłkom społeczności międzynarodowej poczyniono znaczne postępy w globalnej walce z pandemią.” – Xi Jinping

 

„Żaden lud, żadna grupa społeczna nie może w pojedynkę osiągnąć pokoju, dobrobytu, bezpieczeństwa i szczęścia. Nic. Lekcja wyniesiona z ostatniej pandemii to świadomość, że jesteśmy globalną społecznością, wszyscy na tej samej łodzi”.   Franciszek z okazji Międzynarodowego Dnia Multilateralizmu i Dyplomacji na rzecz Pokoju , 24 kwietnia 2021 r.

Przypominam tylko że w Chinach dokonuje się właśnie ludobójstwo Ujgurów i straszne prześladowania chrześcijan. Zresztą za zgodą i pełnym poparciem Watykanu. Wyznawcy dzisiejszego kościoła dalej uparcie twierdzą , że są konserwatystami przy jednoczesnym wspieraniu komunistów. Może przerwaliby już te bluźnierstwa i w końcu zamienili Krzyż na gwiazdę czerwoną.

Google nie chce, abyś badał PSYCHOZĘ FORMOWANIA MAS


Arkadiusz Niewolski

 

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: