Premier Trudeau mówi, że uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19


Potrójnie zaszczepiony premier Kanady ogłosił dzisiaj, że uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. W czwartek wynik był negatywny, ale najwyraźniej widząc ze Konwój Wolności nie ma zamiaru opuścić stolicy i w całym kraju narastają demonstracje poparcia dla kierowców ciężarówek, postanowił dalej się ukrywać.

”Dziś rano uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze – w tym tygodniu będę nadal pracować zdalnie, przestrzegając wytycznych dotyczących zdrowia publicznego. Proszę wszystkich zaszczepić się i wzmocnić.”

Prości ale twardzi kierowcy ciężarówek dokonali tego co wielu już uważało za niemożliwe. Zjednoczyli naród niezależnie od wyznania, nacji czy też poglądów politycznych. Nazywani przez główne media i samego dyktatora premiera Trudeau rasistami udowadniają ze nimi nie są i interesuje ich tylko wolność . Tyrania zawsze boi się gniewu narodu . Przed Kanadyjczykami jeszcze długa droga , ponieważ komunizm (globalizm) to niełatwy wróg, dysponujący potężnymi zasobami finansowymi. Najważniejsze jednak że Kanadyjczycy ponieśli głowy i tego płomienia tak łatwo się nie zagasi.

 


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: