Premier Kanady nazywa protestujących rasistami !


Trudeau który jak tchórz ukrywa się w domu  porównuje protestujących Kanadyjczyków do rasistów i zwolenników białej supremacji. Pomija w swoich kłamstwach fakt, że jedna z organizatorek jest rdzenną mieszkanką  a inny z organizatorów Żydem.  W proteście uczestniczą praktycznie wszystkie nacje zamieszkujące Kanadę.

Kanadyjski poseł konserwatywny Pierre Poilievre powiedział na wiecu poparcia dla protestu :

”gdy masz pięć lub dziesięć tysięcy osób, które należą do jakiejkolwiek grupy, na pewno będziesz miał takie które mówią rzeczy nie do przyjęcia i powinni ponosić indywidualną odpowiedzialność … ale to nie znaczy, że dyskredytujemy tysiące przestrzegających prawa i pokojowych kierowców ciężarówek, którzy szczerze mówiąc utrzymywali was wszystkich przy życiu przez ostatnie dwa lata”

Poilievre oskarża rząd o to ,że wykorzystał COVID, aby spróbować odebrać  wolność i dać sobie więcej władzy. 

Działania premiera Kanady były zawsze oznaczone dążeniem do lewicowej dyktatury. Teraz Kanadyjczycy wypominają mu to że popierał bezkrytycznie protesty BLM które były przepojone nienawiścią i rozmawiał z nimi, a zwykłych obywateli się boi i ucieka szczekając jadem kłamstw i pomówień.

Na sobotnim wiecu  w Teksasie były prezydent USA Donald Trump poparł protestujących kierowców:

„Chcemy, aby ci wspaniali kanadyjscy kierowcy ciężarówek wiedzieli, że jesteśmy z nimi przez całą drogę”

Amerykanie jednak powoli tracą do niego zaufanie , ze względu na poparcie programów szczepień i uważają że to tylko gra wyborcza.

 


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: