Zniewolenie świata! – Synagoga szatana


Kiedy Jezus Chrystus mówił do żydów że tworzą synagogę szatana, oni dokładnie przestrzegali przepisów prawa w celebrowaniu swoich obrzędów i nauczali w świątyniach prawdy zawartej w Biblii. Ludzie mogli ich słuchać i uczestniczyć w modlitwach, ale nie mogli naśladować tego co robią, ponieważ kieruje nimi obłuda, zawiść i kłamstwo. Nazywa ich „plemieniem żmijowym” chociaż nie zmienili pism i prawa.

 

Bóg wielokrotnie w Biblii mówi że brzydzi się wszystkimi ofiarami. które nie są poparte przestrzeganiem Jego nakazów i miłością. Łamanie Przykazań Bożych zawsze prowadziło do zerwania przymierza zawartego z Bogiem. Tak było w przypadku zburzenia dwóch świątyń i tak jest teraz.

Kościół Katolicki to trzecia świątynia założona przez Syna Boga. Zbudował ją nowy naród wybrany – chrześcijanie. Przypomnijmy sobie fakt że za czasów Jeremiasza ludzie tak jak teraz krzyczeli: Mamy przymierze z Bogiem ! Mamy obietnice ! Grzeszyli, oddawali cześć bożkom i twierdzili, że to nie ma znaczenia bo mają obietnice. Ta świątynia została zniszczona a lud wymordowany i zagoniony  w niewolę przez imperium pogańskie. Każde przymierze, rozejm czy układ jest ważny dopóki jedna ze stron go nie zerwie. Ludzie raz zerwali przymierze i Bóg rękami Babilonu ich ukarał i wymierzył sprawiedliwość. Drugi raz posunęli się do zamordowania Mesjasza i  rzymianie zniszczyli drugą świątynię, a naród który mówił o sobie że jest wybrany, a w sercach był odstępczy, został zgładzony.

Dlaczego teraz ma być inaczej? Bo ci co oddają cześć innym bożkom mówią że jest inaczej? Oni zawsze tak mówili i straszny był los tych którzy słuchali ich, a nie Boga.

Matka Boga w Fatimie ostrzegała i było to wiele lat przed Soborem. Przepowiedziana była kara i nadeszła straszliwa II Wojna Światowa.

Czy ludzie się opamiętali? NIE

Czy II Tajemnica została ujawniona przed 1960 rokiem, jak tego żądała ? NIE

Czy nastąpiła konsekracja Rosji? NIE

Zamiast spełnienia żądań Nieba zwołano Sobór Watykański II na którym podpisano pakt z diabłem i zamieniono Kościół w synagogę szatana. I to wiele gorszą niż 2000 lat wcześniej, bo całkowicie odstępczą w rytuałach, naukach i czynach. Złamano trzy filary przymierza a ludzie mówią: konsekracja następuje i to najważniejsze.

Jak to jest że Bóg mówi że ważne są intencje, nie tylko przepisy i formułki, a człowiek stwierdza zuchwało że najważniejsze są słowa konsekracji więc reszta nas nie obchodzi. A Boga zdanie jeszcze kogoś obchodzi?

Tak? Naprawdę ? Pytam się gdzie ?

Na dzisiejszej nowej mszy stworzonej przez masonów i protestantów? Jedni i ci sami ludzie mówią że masoni to czciciele szatana a protestanci to heretycy, a jednocześnie założyli że zrobili coś dobrego. Dla kogo? Dla Boga i katolików czy dla siebie? O masońskiej symbolice w nowej mszy można posłuchać tutaj. Kogoś to interesuje, czy wystarczy za żydami powtórzyć: Bóg nam obiecał?

Naprawdę wierzycie że Bóg przychodzi do synagogi szatana na bluźnierczą ucztę odrzucającą dogmat o Rzeczywistej Obecności?

Albo czy wy sami wierzycie w Przeistoczenie? Jeżeli tak to dlaczego nie macie szacunku do Boga? Dlaczego nie klękacie przed Nim i dlaczego bierzecie do łap to co uważacie za Ciało Chrystusa?

Wy wierzycie tylko we własnych bożków stworzonych na podobieństwo waszych grzechów. W tym największego – pychy.

Krzyczycie : jak śmiesz podważać słowa jakiegoś biskupa, czy papieża? Chociaż oni głoszą inną Ewangelię i są przeklęci tak jak mówi Św. Paweł.

Dobre drzewo nie rodzi złych owoców. Jakie są owoce odrzucenia woli Boga, a następnie soboru? Takie jakie może wydać tylko złe drzewo. To są fakty które dziecko czytające katechizm powinno rozumieć, a wy nie rozumiecie.

 

Teraz  watykańscy bluźniercy zapędzają ludzi wraz z globalistami do światowego obozu koncentracyjnego, Oddają cześć matce ziemi.

Czyż Jezus Chrystus nie dał nam swojej Matki?

Jak można mówić o i innej matce? Stworzył nas Bóg, a nie ziemia i o tym też należało by pamiętać.

Odrzucane jest pierwsze przykazanie Boże w imię fałszywego ekumenizmu. Kościoły opustoszały. A czy islam, hinduizm czy buddyzm zmienił się choć o jotę? NIE

Oni nie porzucili swoich bożków, a wy zrównaliście Boga Żywego z nimi i mówicie Bóg będzie zawsze z nami.

Latacie od jednych „objawień” ( majaków szatańskich) do drugich, a Matki Boga z Fatimy gdzie tysiące ludzi widziało cud słońca nie słuchaliście i nie słuchacie.

Rozejrzyjcie się dokoła. Gdzie trupy na ulicach ? gdzie jest ta pandemia ? a wy w to wierzycie bo jesteście ślepcami bez Boga. I właśnie szatańskie imperium was zniewala i zabija za waszą zgodą a nawet poparciem.

Nawróć się katoliku, nie odrzucaj Boga Żywego a on oświeci cię prawdą i wolnością, Wolności można znaleźć tylko w Bogu a nie w globalistycznych zbrodniczych wizjach.

Krótka analiza krytyczna NOM (Nowej Mszy)


Arkadiusz Niewolski.


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: