Aktualności

Nowy Porządek świata pod patronatem Franciszka i Rothschildów

W oświadczeniu Rady czytamy że wszyscy angażują się w sprawę „pod moralnym przewodnictwem Jego Świątobliwości Papieża Franciszka”.

8 grudnia Watykan rozpoczął partnerstwo z Radą na rzecz Inkluzywnego Kapitalizmu, która ma promować kapitalizmu oparty na Celach Zrównoważonego Rozwoju ONZ. 

Rada skupia ponad stu największych światowych inwestorów i firm a określa się jako „ruch światowych liderów biznesu i sektora publicznego, którzy pracują nad zbudowaniem bardziej integracyjnego, zrównoważonego i zaufanego systemu gospodarczego, który zaspokaja potrzeby naszych ludzi i planety”.

Wśród tzw Strażników tego „nowego kapitalizmu”, uczestniczących w przedsięwzięciu są dyrektorzy generalni, przewodniczący, prezesi i inni urzędnicy wysokiego szczebla z takich firm jak Mastercard, Johnson & Johnson, Estee Lauder, VISA, BP, Bank of America, oraz przedstawiciele Rotschildów, Rockefellerów  i ONZ.

W oświadczeniu Rady czytamy że wszyscy angażują się w sprawę „pod moralnym przewodnictwem Jego Świątobliwości Papieża Franciszka”. Założycielka Rady Lynn Forester de Rothschild oczywiście wie co robi, w końcu nie bez przyczyny masoni coraz liczniej wychwalają Franciszka.

Już w 2016 r Franciszek powiedział, że jest „zadowolony” z przyjęcia Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, zawartych w agendzie 2030, która tak naprawdę ma na celu utworzenie „Nowego Porządku Świata”, jednak „zrównoważony rozwój” to zdecydowanie bardziej przyjazne pojęcie i mało jasne dla większości.

Wśród 17 celów agendy ONZ jest taki, który wzywa państwa członkowskie do „zapewnienia powszechnego dostępu do zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego” do roku 2030. Termin „zdrowie seksualne i reprodukcyjne”, zgodnie z ogólną definicją, obejmuje dostęp do antykoncepcji, w tym metod poronnych, i często inne formy aborcji.

Agenda 2030 odnosi się praktycznie do wszystkich obszarów działalności człowieka. Jest to dosłownie plan globalnego zarządzania w celu stworzenia idealnego społeczeństwa bez nędzy i wojny. Jedynym sposobem aby uzyskać tego rodzaju utopię jest ścisła regulacja i kontrola tego co kto myśli, mówi i robi. Przykładów tego mamy dziś coraz więcej. A jak pokazuje historia, takie utopijne systemy kończą się zawsze ekstremalnymi formami tyranii.

Tak jak w starożytnym Babilonie próbowali stworzyć „rząd światowy” bez Boga, tak robią i dzisiaj, i to pod opieką Franciszka, dla którego masońskie „braterstwo” stało się głównym hasłem rozpoznawczym. Jeden rząd i jedna światowa religia ponad Chrystusem, w której każdy wierzy w co chce i jak chce.

 


Agnieszka Szaroleta

fot. zrzut ekranu You Tube z zarejestrowanego w 2019 spotkania z członkami Rady w Watykanie 

Zdrowa nauka Kościoła przeciw kłamstwom modernistów: „Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom.” (2 Tym. 4:3-4)

3 komentarze dotyczące “Nowy Porządek świata pod patronatem Franciszka i Rothschildów

  1. Pingback: Nowy Porządek Świata – szczepionki itp. – Niewolnik Maryi

  2. Pingback: Droga zatracenia – Synagoga szatana – Niewolnik Maryi

  3. Zmartwiona

    No to już na poważnie nabieram podejrzeń że to prawda jednak : PAPIEŻ FRANCISZEK JEST ANTYCHRYSTEM!!!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

<span>%d</span> blogerów lubi to: