Kolejne zwodnicze nauki Franciszka


Pan nasz Jezus Chrystus po straszliwej męczarni umarł za nas na krzyżu, dla naszego zbawienia. Pokazał nam drogę, którą musimy podążać . Właściwie nawet nie drogę tylko wąską ścieżkę, ponieważ jak naucza Kościół Katolicki od 2000 lat, tylko nieliczni tam trafią.

Nasz Zbawiciel znając nasze słabości i słoność do ulegania namiętnością dał nam swoją Matkę , która nas prowadzi jeżeli zobaczy w nas chociaż iskierkę prawdziwej wiary. Wcześniej Bóg dał nam 10 Przykazań, których mamy bezwzględnie przestrzegać. Stworzył Adama i Ewę, ukochał ludzi, ale powiedział im też co mogą a czego nie. Złamanie nakazów boskich zawsze było surowo karane. Adami i Ewa musieli opuścić raj, Sodoma i Gomora przestały istnieć. Przykłady można by mnożyć, ale nie o to teraz chodzi .

Protestanci uznali w swojej herezji, że Jezus Chrystus wycierpiał już za nas wszystko i my nic nie musimy robić, ponieważ i tak wszyscy zostaniemy zbawieni.

We wczorajszym (22 sierpnia) komunikacie na Twitterze Bergoglio ogłosił :

Bóg nie kocha cię, ponieważ zachowujesz się dobrze; kocha cię i tyle. Jego miłość jest bezwarunkowa, nie zależy od ciebie.

Jest to zaprzeczenie nauki katolickiej, do czego już się chyba większość  z nas przyzwyczaiła. Bóg, oczywiście nas kocha i w swoim miłosierdziu czeka nieraz bardzo długo na nasze nawrócenie, i na tym polega jego miłosierdzie i miłość. Na zatwardziałych lub czekających z premedytacją do końca grzeszników nie ma jednak litości, tylko wieczne potępienie.

Kolejny raz Franciszek udowadnia, że jego modernistyczny kościół bezprawnie używa nazwy Świętego Kościoła Katolickiego.

W innym wczorajszym wpisie na Twitterze czytamy:

Bóg nie potrzebuje być przez nikogo broniony i nie chce, aby Jego imię było używane do terroryzowania ludzi. Proszę wszystkich o zaprzestanie używania religii w celu budzenia nienawiści, przemocy, ekstremizmu i ślepego fanatyzmu. #LudzkieBraterstwo

Pomińmy tu język komunistycznej propagandy. Niektórzy pamiętają jeszcze w jaki sposób traktowano przeciwników reżimów komunistycznych. Proszę zwrócić uwagę na hasztag ludzkiebraterstwo. Jest to główne hasło masonerii. Przypomnijmy sobie Rewolucje Francuską. Pod tym hasłem dokonano ludobójstwa katolickiej Wandei. Takich słów używa ktoś kto twierdzi że jest biskupem Rzymu.

Większość rzeczy które głosi Bergoglio jest propagowaniem tzw. teologi wyzwolenia. Niedługo o tym szerzej napiszemy. Jan Paweł II ostro potępił tą teologię. Franciszek jednak ją głosi, od czasu do czasu powołując się na Jana Pawła II.

Arkadiusz Niewolski2 odpowiedzi na „Kolejne zwodnicze nauki Franciszka”

 1. Awatar vrs

  „Bóg nie kocha cię, ponieważ zachowujesz się dobrze; kocha cię i tyle. Jego miłość jest bezwarunkowa, nie zależy od ciebie.”

  To teraz przetłumaczmy to odwrócenie przysłowiowego kota ogonem na język katolicki:
  „Bóg miłuje cię więc chce żebyś zachowywał się dobrze. Miłuje cię więc pragnie dla ciebie największego dobra jakim jest zbawienie. Jego miłość jest bezwarunkowa, to czy na nią odpowiesz zależy od ciebie.”

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Awatar „Bóg nie potrzebuje obrony”? – Jak katolik rozumie slogany Franciszka – Niewolnik Maryi

  […] choć stwierdzając że za co innego zniszczył oba miasta. Ponoć nie za sodomię, ale…. za brak gościnności… Faktycznie to bardziej miłosierne ze strony Boga. Zabijać za niegościnność, a nie za […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: