Bogowie naszych czasów


Patrząc ciągle w górę nie możemy zobaczyć w jakim położeniu jesteśmy.  A tak jest teraz na świecie ze wszyscy są zapatrzeni w siebie. Własne „ja” u każdego z nas urosło tak bardzo i odskoczyło już tak wysoko że wyszło z naszego ciała. My stąpamy po ziemi a nasze „ja” buja w obłokach. Każdy ma własne zdanie i ono jest najważniejsze. To jest choroba naszych czasów.

Spójrzmy jak to tragicznie wygląda. Jeśli patrzymy ciągle w górę, we własne „ja” uwite z własnych iluzorycznych przekonań to nie dostrzegamy jak nisko upadliśmy. Nie dostrzegamy, że może jesteśmy już na dnie.

Mamy zawsze racje. Na przykład, skąd się bierze tak duża ilość rozwodów? Nie trudno zauważyć. Przecież każdy ma swoje zdanie i każdy za nie dałby się zabić. Nikt nie bierze pod uwagę innego i nie szuka prawdy. Prawda stała się dzisiaj tylko względnym pojęciem. Każdy ma „swoją prawdę” . Jak sekta. Każdy z nas jest jakby jednoosobową sektą…  W sekcie występują  przekonania oparte na błędnych przesłankach. Hermetyczne poglądy z którymi nie wolno dyskutować tylko w nie wierzyć wbrew faktom. Tak jak u modernistów czy zwolenników jakiejś partii. Polega to na tym samym, ponieważ każdy, jeżeli stwierdził że np podoba mu się to i to, czy ta i ta partia, to obojętnie co by ta partia nie zrobiła, nawet obiektywnie coś złego, to zwolennik będzie wszelkimi sposobami udowadniał że ma rację. I partia i on. Nie ma dyskusji. Lenin byłby szczęśliwy widząc triumfalny pochód komunizmu.

Dzisiejszy świat jest jednym wielkim absurdem. W niektórych środowiskach toczy się dyskusja czy na mszy/uczcie która odbywa się w dzisiejszym  modernistycznym kościele, prowadzonym przez watykańskiego heretyka, zachodzi przeistoczenie. Moderniści twierdzą że oczywiście się odbywa bo wszystko jest według itd… Więc się pytam:

Skoro jest przeistoczenie i przybywa Bóg to dlaczego oni przed Nim nie klękają?

Dlaczego Nim pomiatają?

Dlaczego nie mają do Niego szacunku?

Dlaczego wymysły że można do ręki i na stojąco skoro to Bóg, największa potęga i nasz Stwórca?

Jeśli nie klękają przed Nim to przed kim?

Tam może przychodzi , ale ktoś inny…  Dla szatana jest bez różnicy czy klękamy przed nim czy nie. Szatan nami gardzi. Nawet nie nienawidzi. On nami gardzi. To czy przed nim oficjalnie składamy pokłon to dla niego bez znaczenia. On chce żebyśmy zdychali w piekle, byli wiecznie potępieni. I to jest dla niego pokłon.

Jeżeli w Hostii przebywa Pan Jezus to dlaczego przed Nim nie klękamy?

Dlaczego nie mamy szacunku?

Dlaczego kapłani odwracają się do Niego plecami?

Plecami to jest delikatnie powiedziane, bo raczej czym innym się odwracają… Przez jakiś czas byłem uczestnikiem tej uczty modernistycznej. Byłem świadkiem mszy w miejscu gdzie ten stół stał blisko ściany, a na ścianie wisiał duży krzyż i kapłan, który pochylał się i całował ten stół, to „czterema literami” dotykał krzyża…

Nie wiem jak można być tak zaślepionym żeby twierdzić że to w ogóle jest msza święta, że to jest ofiara.

I już nie chodzi nawet o ofiarę, tylko o to, czy to jest chociaż jakiś hołd oddawany Bogu? Przecież to jest szydzenie z Boga!

Ale nikt tego nie dostrzega. Moderniści tego nie widzą bo oni są przekonani że mają rację. Jak komuniści. Komuniści też zawsze mieli rację… a jak nie mieli rację to patrz punkt pierwszy. A jak nie popatrzyłeś na punkt pierwszy to strzał w tył głowy.

Nie potrafimy dostrzec nic zapatrzeni w siebie   Wiemy ,chcemy i pożądamy i więcej nic. NIE jeszcze słuchamy dużo orędzi i różnych objawień, Namnożyło się ich szczególnie po Soborze Watykańskim II. Co drugi jest mistykiem, a co trzeci ma objawienia... A wszyscy moderniści rozmawiają z Bogiem i z NMP. Nie wiem z kim oni rozmawiają, ale czy ktoś zwrócił na to uwagę że WSZYSCY wielcy mistycy, jak np Św. Jan od Krzyża, Św. Teresa od Jezusa, mówią o tym że spotkanie z Bogiem, z Jego potęgą jest dla człowieka bardzo wyczerpujące. Nawet fizycznie odczuwa się utratę sił. Tak działa Bóg na miernotę człowieka. Zresztą, trójka dzieci z Fatimy mówiła tak samo. Spotkanie nawet z Aniołem pozbawiło ich sił. Długo były w stanie jedynie milczeć.

Ale teraz się podobno czasy zmieniły. Teraz to nie jest wyczerpujące spotkanie z potężnym Majestatem Boga, teraz to jest rozmowa z kumplem i koleżanką. Maryja jest przecież koleżanką i przyjaciółką a nie Królową Niebios. Nasze własne ja już tak urosło, że w mniemaniu modernistów jest większe od Boga, a co najmniej równe. I nie ma znaczenia że tak jeszcze nie twierdzą powszechnie. Ważne jest jak się zachowują.

Moderniści poszli dalej niż masoni. Masoni przez te wszystkie swoje tzw. prace dążą do doskonałości (oczywiście bez jedynego prawdziwego Boga), a moderniści już ich prześcignęli. Od razu są na ostatnim stopniu wtajemniczenia. Już są od Boga wyżej.

Więc o czym mamy z nimi rozmawiać, skoro oni ani nic nie widzą, ani nie słyszą, nic do nich nie dociera?

I jeszcze są zdziwieni niektórzy że mają takiego papieża…

Kogo się spodziewaliście?

Przecież on jest odzwierciedleniem waszej wiary! To znaczy braku wiary… Wierzycie w samych siebie!

Po co w ogóle chodzić na te uczty?

Może lepiej zapiszcie się do jakiejś loży masońskiej! Na jedno wyjdzie.  Parę nagrań pt.„Witajcie w naszej loży” poświęciłem temu że ten kościół modernistyczny to nic innego jak masońska loża. A Franciszek to Wielki Mistrz czcigodnej loży na wschód od Watykanu. Tak to się mniej więcej nazywa. Śmieszne? Zamiast płakać to można się śmiać….

W modernistach nie ma nic co by ich wiązało z Bogiem. Co ich wiąże skoro zaprzeczają nauce Kościoła? Oni twierdzą nawet że nie ma piekła i nie ma szatana. Piekło jest puste podobno…

Tak jak mówiłem. Dla szatana jest bez różnicy czy ktoś przed nim klęka czy nie. On modernistów zostawia w spokoju skoro sami o nim zapomnieli a nawet zaprzeczają jego istnieniu. Dla nich  szatan jest jakimś abstrakcyjnym symbolem zła. Otóż nie jest żadnym symbolem ! Po co upadły anioł ma ruszać kogoś kto idzie prostą drogą do piekła po jego śladach?

Pamiętajmy o tym że szatan to jest anioł! Upadły, ale anioł. Jest piekielnie inteligentny, a jeżeli coś idzie zgodnie z planem to tylko idiota by to przerywał. A szatan nie jest idiotą. Idioci to ci którzy uważają że go nie ma.

Ale moderniści nawet nie wierzą w Boga tylko w samych siebie. Tak wielu ludzi jest zapatrzonych w siebie i własne przekonania. Np temat aborcji jest omijany. Dlaczego?

Piszemy np że Matka Boża kocha wszystkich i w swoim miłosierdziu pomaga wszystkim. Co prawda jest zawsze w takich tekstach parę ważnych zdań, że to nie jest tak do końca że wszystkich, ale oczywiście ludzie dostrzegają tylko to co chcą dostrzec. Takie teksty są czytane, lajkowane i komentowane. A druga strona medalu wygląda tak, że tekst o aborcji czy inny trudny temat, jest niewidzialny. Kompletne milczenie i żadnych reakcji.

Ci tzw katolicy którzy deklarują  nawet na Facebooku że umrą za wiarę (chcąc dołączyć do pewnej grupy można spotkać takie pytanie),  post o aborcji pomijają milczeniem i udają że nie widzą. Nie ma 200 laików. Czasami nie ma nawet dwóch w kilku czy kilkudziesięciotysięcznej grupie katolików. Cisza… Pod kościołem być może, owszem deklarujemy sprzeciw i pochwalamy obrońców życia, a do koleżanki narzekamy że Kościół  zagląda nam do łóżka.

Nie ma czemu się dziwić. Nie ma piekła, nie ma szatana, ale za to są trony w kościołach na których zasiedli wielcy kapłani. Jeśli zwykli ludzie wpatrzeni w siebie bujają w obłokach, to modernistyczni kapłani już sięgają kosmosu..  Ale tak im się tylko wydaje. Im wyżej patrzą tym niżej wylądują. W piekle. Bo każdy kto głosi inną Ewangelię jest przeklęty.

Modernizm to nic innego jak dopasowanie wiary do własnych grzechów . Tworzenie własnego boga który akceptuje grzechy . Ilu ludzi tylu bogów i każdy na wzór i podobieństwo grzesznika,

 


Arkadiusz Niewolski

 


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: