Komentarz do sprawy modlitwy ,,O mój Jezu”


On, najświętszy i najsprawiedliwszy, nie może duszy razem z plamami i brakami przyjąć do chwały nieba. On, najsprawiedliwszy i najmiłosierniejszy, nie odrzuci jej dla tych błędów na potępienie.

Nie może wejść do nieba, nie może iść na potępienie; cóż się z nią stanie? Musi pokutować i cierpieć w płomieniach czyśćcowych tak długo, dopóki ostatnie resztki kary będą zgładzone — tak odpowiada Objawienie, Kościół św., tak  uczy Tradycja, począwszy od najstarszych Ojców Kościoła, tak mówią stare napisy nagrobkowe w katakumbach, tak głoszą modlitwy i zwyczaje liturgiczne (Źródło)

Tak naucza Kościół Katolicki. W tym miejscu warto przypomnieć, że Matka Boga na pytanie o zmarłą przyjaciółkę Łucji odpowiada, że aż do końca świata będzie w czyśćcu. Chodzi o Amelię która według badaczy była splamiona nieczystością. To potwierdza istnienie czyśćca, jednak dzisiaj ten fakt jest zapomniany. Trójce pastuszków z Fatimy Matka Boża pokazała piekło, czym były przerażone. Ale piekła też nie ma według wielu „katolików” albo jest puste.

Jeżeli czyściec w nauce Kościoła Katolickiego jest tak ważny, to jest rzeczą oczywistą, że jest odrzucany przez modernistów. Zamiana s. Łucji umożliwiła takie rzeczy jak sfałszowanie fatimskiej modlitwy odmawianej w Różańcu, ponieważ oszustka była po to zeby wykonywać ich rozkazy. A zresztą skąd wogóle miała wiedzieć jak brzmiała prawidłowa modlitwa?

Fatimska modlitwa – Błąd w tłumaczeniu i interpretacji

Parę lat temu, dużo czasu spędziliśmy nad badaniem objawień fatimskich. Zredagowalismy dzięki temu materiał, którego część jest wydana w e -booku „Fatima – odrzucone przesłanie”. Jednak powinniśmy zmienić tytuł na „zakłamywane przesłanie”.

Objawienia fatimskie zawierają praktycznie wszystkie podstawowe prawdy, które odrzucili moderniści. Piekło, czyściec, kary – a więc sprawiedliwość, wezwanie do zaprzestania obrażania Boga i potęgę Boga Prawdziwego- czyli cud słońca widziany przez około 200 tys ludzi i potwierdzony nawet przez powiązanych z masonerią i komunistami dziennikarzy.

O cudzie słońca można przeczytać tutaj:

Cud Słońca – Fragment przemówienia wygłoszonego przez dr Chojnowskiego na konferencji The Fatima Challenge

Sister Lucy truth dodaje kolejny element, który udało się wykryć w sprawie zafałszowania przesłania Matki Bożej z Fatimy. Bardzo ważny, ponieważ dotyczy modlitwy tak popularnej jak Różaniec. Jednak jak przewidują, to też zostanie przemilczane.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że najgroźniejszą bronią przeciwko prawdzie wcale nie jest atak. Można zauważyć że np. portale blokowane w mediach społ. typu Facebook czy YouTube robią z tego powodu dużo hałasu, zbierają pieniądze i stają się jeszcze bardziej popularne. Najbardziej skutecznym sposobem jest przemilczanie. Jest bardzo ciekawe jak to się dzieje, że są media prawicowe, lewicowe, modernistyczne, pseudotradycyjne i tradycyjne – a wszystkie razem potrafią zgodnie milczeć na pewne tematy odbiegające za bardzo od głównego nurtu. Potrafią jednak wszystkie na raz zrobić sensację z jednej wypowiedzi jakiegoś nieznanego księdza.

Nie o tym jednak chciałem dzisiaj pisać. Doktor Piotr Chojnowski i Sister Lucy Truth dodają kolejne elementy zbrodni podmiany siostry Łucji – widzącej z Fatimy. Konsekwentnie jest to pomijane milczeniem. Bardzo trudno jest się przebić przez mur kłamstwa nas otaczającego. Milczą jednocześnie – i tzw. lewackie i tak zwane katolickie media. Oczywiście zdarzają się jakieś pojedyncze przypadki odbiegające od normy, ale nie ma to większego znaczenia.

Dlaczego tak się dzieje ?

Sprawa Jana Pawła II, na przykładzie Polski może wiele wyjaśnić, a nawet pokazać co się kiedyś stanie z wynikami tego śledztwa.

Już w czasie rezydowania Karola Wojtyły w Watykanie, na całym świecie zaczęły pojawiać się głosy krytyczne na temat jego pontyfikatu. Napisano, można powiedzieć, że nawet setki tekstów, a nawet książek na temat jego odstępstw i herezji. A dobrym podsumowaniem po jego śmierci było zdanie, że doprowadził do obalenia dogmatu, że poza Kościołem Katolickim nie ma zbawienia, co świadczy o jego odstępstwie, a nawet apostazji.

W Polsce na pewno za pisanie takich rzeczy mogłoby dojść do linczu medialnego. Konsekwentnie błędy i wypaczenia Wojtyły były ukrywane i przemilczane

Niby wrogowie – Główne lewicowe media i Radio Maryja w jego sprawie dziwnie się zgadzały. Milczały o sprawach kontrowersyjnych, takich jak ukrywanie nadużyć seksualnych, herezji itp. Na kłamstwie budowano mit Jana Pawła II Wielkiego. Jednak kiedy uznano że prawie wszyscy wierzą w te kłamstwa – zaatakowali wyciągając prawdę, która była odrzucana przez wiernych.

Obserwujemy teraz jak mit – budowla się rozpada grzebiąc tych, którzy w nią wierzyli.

Niestety podobnie może być z tak ważnym śledztwem w sprawie zamiany siostry Łucji. Jeżeli teraz, ogólnie mówiąc tzw. środowiska Tradycji, nawet różniące się między sobą, przeanalizowały by dokładnie dowody przedstawiane przez Sister Lucy Truth uznały je za niezaprzeczalnie prawdziwe i pomogły promować wiedzę na ten temat, to umocniłyby jeszcze wiernych i spowodowały też opuszczenie przez wielu dzisiejszego kościoła modernistycznego i powrót do Boga. Pokazywanie prawdy zawsze daje dobre owoce. Odrzucanie jej dla jakichś swoich doraźnych interesów będzie miało kiedyś tragiczne następstwa. Świat dzisiaj głaszcze modernistów, Bergoglio i Watykan tak samo jak głaskał Wojtyłę. Przyjdzie jednak czas, gdy uzna że tą budowlę opartą na kłamstwie trzeba zniszczyć i wykorzysta do tego między innymi sprawę siostry Łucji. pokazując prawdę odrzuconą teraz.

Stanie się to samo co w Polsce.

Zawsze trzeba mówić prawdę . Nie istnieje coś takiego jak przemilczanie prawdy w imię większego dobra. To zresztą, z tego co do nas dociera, jest wykorzystywane przez modernistów w stosunku do naszej strony. Kapłani mówią wiernym, że lepiej nas nie czytać i nie rozpowszechniać w imię „większego dobra”. Przemilczanie prawdy jest kłamstwem. Czasami wydaje się nam ona zbyt straszna by ją przyjąć, tak jak w wypadku śledztwa doktora Piotra Chojnowskiego. Ale i tak musimy to zrobić ponieważ inaczej będziemy kłamcami. A ojcem kłamstwa jest szatan.


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: