Abby Johnson opisuje horror pigułek aborcyjnych które prowadzą do spłukiwania dzieci w toalecie


Abby Johnson, była dyrektor kliniki Planned Parenthood (korporacja zarabiająca miliony na aborcjach), która została orędowniczką pro-life, opisała rzeczywistość rozprzestrzeniania się pigułek aborcyjnych i stosowania ich po 10 tygodniu ciąży:

Mówimy o kobietach, które chodzą do aptek, prosząc o te bardzo niebezpieczne chemiczne środki aborcyjne, wracają do domu bez jakiegokolwiek nadzoru medycznego, biorą te pigułki, nie wiedząc tak naprawdę, co stanie się z ich ciałami, nie bardzo rozumiejąc co się stanie w środku ich łona” – powiedziała. 
„Przenoszą te dzieci do toalety, w pełni uformowane dzieci – w 12, 14, 16 tygodniu ciąży – prawdopodobnie dostają krwotoku, nie mogąc dostać się do pogotowia ratunkowego, zaglądają do toalety i widzą w pełni uformowane dziecko unoszące się w toalecie”.

„A potem te kobiety muszą podjąć decyzję, – co mam zrobić z tym w pełni ukształtowanym dzieckiem?” – kontynuowała Johnson. „Co mam zrobić z tym dzieckiem? Czy mam wyciągnąć to dziecko z toalety? Czy zabieram to dziecko do pochówku ? Co mam z nim zrobić? Czy spłuczę moje dziecko w toalecie?” (Żródło)

To jest ta wolność wyboru i tzw. strajk kobiet o to walczył. To popiera większość Polaków, bo tylko około 10% jest za całkowitym zakazem aborcji .

Nie, ludzie chroniący życie nie wchodzą nikomu do sypialni, jak im się zarzuca – oni wchodzą do chorych umysłów ludzi, którzy chcą zabijać własne dzieci !

Jeżeli dokonałaś aborcji lub czynnie wspierasz proceder zabijania, czy też jesteś tą milczącą większością, która w ramach „wolności” omija temat z daleka i pozwala na zabijanie nienarodzonych dzieci – masz szansę się nawrócić. Tak jak Abby, zwróć się do Boga i błagaj o przebaczenie, poczuj się jak dobry łotr na krzyżu – żałuj i jeszcze raz żałuj za grzechy, a Bóg ci wybaczy. Bo inaczej te dzieci zamordowane w łonach matek cię kiedyś osądzą

https://www.facebook.com/abbyjohnsonprolife

Tylko zatrute jadem herezji i komunizmu umysły mogą nazywać zbrodnie wolnością.

https://niewolnikmaryi.com/?s=Aborcja+

Watykan wspiera czynami aborcję coraz częściej i mówisz, że to ten jest katolikiem, kto jest w pełnej łączności z nim? To musisz być szaleńcem myśląc, że oni są w jakikolwiek sposób związani z Bogiem popierając takie zbrodnie!


Arkadiusz Niewolski

Źródło: Lifesitenews.com


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: