Premier Kanady ucieka, chowa się w domu bojąc się ponad 50 tys. ciężarówek !


Premier Kanady Justin Trudeau którego politykę, żydowska autorka Diane Bederman porównała do polityki nazistów podczas Holocaustu ukrywa się w domu pod pozorem izolacji COVID.

Trudeau nie miał problemu z nazwaniem kierowców ciężarówek, biorących udział w konwoju wolności „małą, marginalną mniejszością” z „niedopuszczalnymi poglądami” a teraz ucieka jak zwykły tchórz oświadczając na TT :

„Wczoraj w nocy dowiedziałem się, że byłem narażony na COVID-19. Mój szybki wynik testu był negatywny. Przestrzegam zasad @OttawaHealth i izoluję się przez pięć dni. Czuję się dobrze i będę pracować w domu. Bądźcie bezpieczni, wszyscy – i proszę, zaszczepcie się””

Łatwo jest siedzieć w zamkniętym gabinecie i nakładać restrykcje, karać i wzywać do nienawiści, ale już trudniej stanąć twarzą w twarz z ofiarami swoich działań. Problem tchórzostwa i strachu przed gniewem własnego narodu jest obsesyjną chorobą wszystkich dyktatorów.

Najlepsze podsumowanie jego działań przedstawił kpiąco prawnik z Ontario Ryan O’Connor :

„Potrójnie zaszczepiony, nie chory, czuje się dobrze, testy na wirusa COVID są negatywne, wygodnie wycofuje się do domu na czas wielkiego protestu w Ottawie przeciwko jego polityce”

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2022/01/29/kanadyjscy-kierowcy-ciezarowek-rzadza/

Około 50 000 ciężarówek w ramach protestu już niedługo wjedzie do Ottawy. Poparcie dla ich działań w społeczeństwie jest ogromne . Wczoraj pisałem o zebranych funduszach wspierających konwój dochodzących do 6 mln dolarów , dzisiaj suma się zwiększyła i dochodzi do 7 mln dolarów.

Pokażcie poparcie dla nich jeżeli widzicie informacje o Konwoju Wolności 2022, podawajcie dalej, rozpowszechniajcie. Nie jest potrzebna rewolucja wystarczy, że politycy zobaczą poparcie dla takich akcji jak konwój. Klasa polityczna to tchórze, którzy najbardziej boją się o swoje stołki.

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2022/01/30/nie-wrocimy-do-domow-dopoki-wszyscy-nie-bedziemy-wolni-konwoj-wolnosci-pod-kanadyjskim-parlamentem/

Relacje ze zdarzeń można obserwować na stronie Konwoju Wolności tutaj.  Nagrania pochodzą ze strony Freedom Convoy:


Arkadiusz Niewolski

 

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Jedna odpowiedź do „Premier Kanady ucieka, chowa się w domu bojąc się ponad 50 tys. ciężarówek !”

  1. Awatar Samuel
    Samuel

    lance do boju szable w dłoń bolszewików goń goń goń

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: