Premier Kanady Trudeau spotkał się z królową i żołnierzami bez maski podczas gdy nadal prześladuje Kanadyjczyków!


Dyktator Kanadyjski Trudeau z uśmiechem na twarzy , bez maski spotkał się z królową Elżbietą II a następnie z brytyjskimi dowódcami wojskowymi bez masek, mimo że kanadyjskie siły zbrojne nadal muszą nosić maski.

FNR8fwvWUAME49B
Podczas gdy u siebie w kraju nakazuje nawet dzieciom nosić maski sam paraduje i pozuje do zdjęć w UK nie używając maski. Wypowiada się on w obronie wolności Ukrainy zabierając resztki swobód obywatelskich Kanadyjczykom.


Aresztowania i prześladowania uczestników pokojowego protestu są tam na porządku dziennym. Jedynym powodem do tych reżimowych działań jest sprzeciw wobec jego dyktatorskiej polityki, a więc w niby demokratycznym kraju mamy sytuacje, w której przeciwników politycznych nazywa się terrorystami i przetrzymuje się ich w aresztach.
Znienawidzony w Kanadzie Trudeau musiał wchodzić na Downing Street 10 w Londynie tylnym wejściem , ponieważ przed głównym czekali na niego demonstranci . Słychać było okrzyki : ”Pieprzyć Trudeau”

W Polsce sytuacja jest bardzo podobna tylko na dużo większą skale. Ograniczenia COVID obowiązują tylko obywateli polskich natomiast setki tysięcy tak zwanych uciekinierów z Ukrainy jest z tego zwolnionych.


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: