„Kanadyjscy kierowcy ciężarówek rządzą”- Elon Musk pisze z poparciem dla Konwoju Wolności


Dyrektor generalny Tesli i SpaceX, Elon Musk, powiedział: „Kanadyjscy kierowcy ciężarówek rządzą” w odpowiedzi na konwój zmierzający do Ottawy, aby zażądać zniesienia przymusu szczepień i polityki COVID w całym kraju. Stwierdził również że „wolność jest odbierana kawałek po kawałku, aż zniknie”.

Dodał w wymianie zdań na Twitterze że Jeśli wystarczająco przestraszysz ludzi, będą żądać odebrania wolności” – kontynuował. „To jest droga do tyranii”

 

Rano na stronie Facebook poinformowano że  freedomconvoycanada.com po atakach cybernetycznych została naprawiona. Konwój dotarł już do Ottawy:

 

Freedom Convoy Canada zainspirował kierowców z całej Kanady, Stanów Zjednoczonych, a teraz z całego świata. Konwój Wolności do Canberry który rozpoczął się już w Australii jest jednym z przykładów. Ich kampania GoFundMe zebrała już 63 569 USD.  

Na Telegramie organizują się grupy z poszczególnych krajów. Jest ich już ponad dwadzieścia. Między innymi niemiecka, włoska, hiszpańska, szwedzka, duńska czy litewska. Oficjalny Konwój Europejski można znaleźć tutaj.  Powstała też polska grupa- FREEDOM CONVOY POLAND /Konwój Wolności Polska: https://t.me/freedomconvoypoland

Na końcu udostępniamy nagranie – jedną z ostatnich transmisji z FB. Podnosi na duchu tak wielka akcja poparcia dla kierowców -nie tylko ciężarówek. Spora część to auta osobowe.

W tym wszystkim szokuje jedno. Ludzie nie chcący przymusu i walczący o wolność wyboru są traktowani przez wielu jak róg publiczny. Warto się ich zapytać czy rozumieją w czym uczestniczą. Że to już było, i nawet w historii Polski zupełnie niedawno. Z tą tylko różnicą że za tzw. komuny ludzie wiedzieli że telewizja kłamie. Teraz jest dużo gorzej, bo oni są przekonani że jest tam prawda i wolność. „Wolność słowa” która nie pozwala na nieprawomyślne treści na portalach społ. czy innych środkach przekazu. Część z Polaków powinna się zastanowić dlaczego im to nie przeszkadza. Po czyjej stronie stoją? bo na pewno nie po stronie sąsiada, który ma prawo bać się o własne zdrowie i troszczyć się o nie tak, jak uważa za właściwe. Kiedyś też było wielu takich, którym komunistyczny system nie przeszkadzał.

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2022/01/30/nie-wrocimy-do-domow-dopoki-wszyscy-nie-bedziemy-wolni-konwoj-wolnosci-pod-kanadyjskim-parlamentem/

 


WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: