Wszyscy jesteśmy agentami Putina ?


Ostatnio zadano mi pytanie dlaczego nie używam słowa matrix pisząc o wykreowanym przez media świecie fałszu i kłamstwa. Nie pasuje mi to z jednej podstawowej przyczyny, w filmie ludzie są podłączeni do jakiejś sieci fizycznie, a wiec bez możliwości samodzielnego odłączenia.

Dzisiaj człowiek może się sam odizolować od sieci medialnych nawet nie wstając z kanapy. Jedno pstryknięcie, a następnie około tygodniowy może dwu tygodniowy detoks bez TV wystarczy aby myślenie zaczęło powracać. Niestety jest to bardzo trudny plan do zrealizowania, ponieważ w gruncie rzeczy niewola psychiczna jest czymś o wiele gorszym niż fizyczna.

Spójrzcie jak to dzisiaj wygląda. Ludzie twierdzą, że są wolni, mogą iść gdzie chcą, podróżować, nawet mówić czy pisać. Taka jest teoria. Praktyka wyglądała całkiem inaczej. Kreowano wzorce naszych zachowań, a więc np. mogłeś iść do kina na każdy film, ale poszedłeś na ten który był reklamowany, głosować mogłeś na każdego, ale głosowałeś na tego którego ci media pod nos podstawiły.

Nawet jeśli uważałeś się za osobę niezależną to i tak pozostawałeś pod wpływem mediów, które tylko z nazwy były niezależne, a i tak kierowały cię, może bocznymi drogami, ale zasadniczo podążałeś w tym samym kierunku który nakazywał system.

Ostatnim takim spektakularnym przykładem, o który warto przypominać, było zachowanie tak zwanych niezależnych publicystów, którzy będąc niby sceptycznie nastawieni do PiS, nagle przed wyborami wykazali poparcie dla tego ugrupowania. Zaznaczam że nie popieram żadnego ugrupowania na polskiej scenie politycznej i podaję to tylko jako przykład kreowania naszych zachowań.  Idąc dalej tropem polityki, można zauważyć że ugrupowania związane z Koalicją Obywatelską i lewicą nie powinny mieć żadnego poparcia po swoich wyczynach, a mają, i to biorąc pod uwagę ich wcześniejsze dokonania, wcale nie małe. Dlaczego? ponieważ mają swoje media które potrafią zmienić wizerunek wszystkiego i każdego. System myśli o wszystkich i dlatego też, co jakiś czas pojawia się partia będąca swoistym zaworem bezpieczeństwa dla sfrustrowanych i zaczynających dostrzegać zło wokół siebie. Pamiętamy LPR , Samoobronę, Kukiz15 a teraz jest Konfederacja, która podzieli, miejmy nadzieję że nie w całości, los poprzedniczek. Takie ugrupowania miały za zadanie wciągnąć opozycjonistów, przemielić i wypluć, jako już nic nie wartą, rozmytą papkę, lub wprowadzić ich do głównego nurtu, jako część systemu poprawnego politycznie. W niektórych przypadkach kończyło się to samobójstwem, zwłaszcza jeżeli ktoś za dużo się dowiedział. Można się oburzać, że to nieprawda ale taka jest rzeczywistość.

Polacy to specyficzny naród. Wszyscy śpiewają „Nie wierzę politykom”, ale myślą tylko o tych których nie popierają, natomiast swoim wierzą i to bezgranicznie, bezkrytycznie. To już nie są wyborcy popierający dane ugrupowanie, to są po prostu sekty.

Co ciekawe wszyscy nawzajem oskarżają się o powiązania z Rosją. Dochodzi do takich parodii ,że nawet projekt ustawy o zakazie aborcji podpisany przez tysiące Polaków został przedstawiony jako wrogie działanie Kremla. Na takie okazję napisałem;

spasione mordy
z sejmowych ław
wasze sumienia
to będzie wasz kat
nie pomogą wam
pierwsze ławki
na waszych czołach
na zawsze pozostanie
nienarodzonych krwawy znak

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2019/02/26/aborcja-ii/

 

Domaganie się sprawiedliwości dla bestialsko zamordowanych przez Ukraińców 200 000 Polaków uznawane jest też za popieranie Putina.

Zbrodnia Wołyńska będąca ludobójstwem jest bardzo szczególna, ponieważ jest dokonana nie przez system np. komunistyczny czy nazistowski, ale przez sąsiadów – prawdziwych, nie tych mitycznych z Jedwabnego. Jej okrucieństwo jest przerażające i chyba trudno znaleźć podobne w historii całego świata. Mordowani siekierami i widłami, ćwiartowane i okrutnie torturowane dzieci, gwałcone matki którym piersi odcinali oprawcy ukraińscy nie mogą zaznać spokoju. Kości ich walają się po lasach i bezdrożach Wołynia, a ich oprawcom stawia się pomniki.

Jednak warszawskie rządy nie są zainteresowane losem Polaków. Niektórzy nawet rządzących nazywają katolikami. Tak, z jarmułkami na głowie i palącymi świece chanukowe. Nie widzą że to tacy dzisiejsi pogodzeni ze światem a nie z Bogiem wyznawcy jednej religii i jednego rządu światowego.

Nie wiem czy wszyscy użytkownicy wordpressa zdają sobie sprawę, że też są ruskimi agentami. Taki zarzut już też spotkałem. Związane jest to z jakimś udziałowcem, który ma powiązania z Kremlem. A więc od razu wiadomo, że oni wszyscy piszący z platformy WordPress to agenci. 

Planuję stworzyć petycję do Putina, z podpisami wszystkich oskarżanych o współpracę z nim, żeby w końcu zaczął nam płacić. Amerykanie swoim płacą, Niemcy też, a nawet stanowiska w UE im załatwiają, to może w końcu  i Rosja nam zacznie płacić.

Jeżeli każde słowo powiedziane przeciwko głównemu nurtowi polityki oznacza że jesteś ruskim agentem, to już nawet patrząc na ilość przeciwników pseudo szczepionek daje nam to około 50% społeczeństwa. Kreml takiego obciążenia finansowego nie wytrzyma i upadnie. Wszyscy będą szczęśliwi i będziemy żyli długo i szczęśliwie w objęciach Ukraińców, Niemców i Amerykanów, których przecież jest niemożliwe być agentem, i oni wszyscy to przyjaciele. Z ta różnicą że nie witają nas chlebem i solą, tylko nożem i solą na rany nam zadane.

To o petycji to oczywiście żart. Zaznaczam bo niektórzy nie bardzo pojmują sarkazm. Radzę się wszystkim tropicielom agentów dokładnie przyjrzeć, kto gdzie publikuje, w tym ich ulubione medium,  bo może im się narracja posypać. Np jakoś fakt, że pch24.pl  albo ekai.pl  korzysta z wordpress im nie przeszkadza, Ani to że blisko 70 milionów serwisów na świecie działa w oparciu o WordPress. Spośród nich największe giganty jak magazyn Forbes, BBC , New York Times , Sony Music , UPS czy NASA. 

 

Często słyszę argumenty że skoro tyłu wykształconych ludzi popiera blokady, czy tzw. szczepienia, to muszą mieć rację. Zapominają że prawdą nigdy nie było to, co większość uznaje za prawdę, tylko to co nią jest – czyli zgodność naszych sądów z rzeczywistością. W poniedziałek opublikujemy tekst na temat sterowania masami ludzkim. A co ciekawe według analiz naukowych ludzie wykształceni są najbardziej podatni na takie socjologiczne manipulacje. Jezusa Chrystusa też głównie rozumieli ci maluczcy, a elita, faryzeusze i uczeni w piśmie , nie słuchali i nie rozumieli prawdy .

Wiara i nauka mają więcej wspólnego niż wielu myśli.

Google nie chce, abyś badał PSYCHOZĘ FORMOWANIA MAS


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: