Obietnica i zniszczenie III Świątyni !


Często dzisiaj słyszymy :

Bramy piekielne go nie przemogą.

Jak łatwo się domyśleć najczęściej od największych heretyków i bluźnierców – modernistów, a wierni którzy ich wspierają, bo im odpowiada ta nowa religia w której obowiązują zasady „bez zasad”,  bezmyślnie powtarzają. Ludzie ci zachowują się trochę jak krnąbrne dzieci. Rozrabiają , psocą a potem są zdziwione ze obiecanego prezentu nie dostały.

Pan nasz Jezus Chrystus  dba o swoje dzieci , jest dobrym rodzicem i winnica Pańska też ma rozkwitać pięknem owoców, a nie chwastów.

Bóg jest dobrym gospodarzem ,widząc ze robotnicy w jego winnicy dobrze pracują  wynagradza.  W swej dobroci obiecuje im, ze nigdy ich nie zwolni . Niestety ludzka niewdzięczność i skłonność do grzechów powoduje, że słudzy zaczynają Go okradać (z czci i chwały) i obmawiać (bluźnierstwa i głoszenie innej ewangelii) .

Co robi dobry gospodarz ?

Wyrzuca złe sługi zdrajców, a oszczędza wiernych.

Czy łamie obietnice ?

Nie! to słudzy złamali, a on wymierza sprawiedliwość.

Czy to znaczy że winnica padła, zbankrutowała?

Nie! Odrodziła się z lepszymi owocami, bo chwasty zostały wyplewione.

Dzisiejsza elita modernistycznego tworu , usilnie przekonuje że można bezkarnie niszczyć dzieło Boga , bo obietnica…. Tych co mówią inaczej  bardzo szybko się usuwa , tak jak kiedyś Jeremiasza zamknięto w więzieniu. Chciałoby się powiedzieć :

Jedli i pili, żony pojmowali i za mąż wydawali aż do dnia, którego wszedł Noe do korabia, i przyszedł potop, i wytracił wszystkie.”

Za Jeremiasza przyszli Babilończycy i wytracili wszystko.

Czy naprawdę myślisz że teraz będzie inaczej?

Przypomnijcie sobie co się stało 2000 lat temu.

Czyż naród wybrany nie zdradził?

Odwrócili się do Boga plecami , nie słuchali, nie widzieli. Mieli wszystko przepowiedziane a oni i tak przelali niewinną Krew Baranka. Posunęli się nawet do tego ,że krzyczeli :

Nie mamy innego króla oprócz cesarza!

Tak jak Judasz  zdradzili Boga. Żyli w kłamstwie i obłudzie i to im pasowało. Kilkadziesiąt lat po ukrzyżowaniu przyszli rzymianie; zburzyli świątynie a żydów wymordowali i rozpędzili. Tak skończył naród wybrany. Przestał istnieć. 

Jeremiasza prawie nikt nie słuchał .

Czy naszego Pana Jezusa Chrystusa dużo ludzi słuchało? A nawet jeśli słuchali, to czy naprawdę słyszeli i rozumieli?

Nie.

Tylko garstka nielicznych. W ostatecznej chwili nawet apostołowie uciekli. Tylko jeden został. Jednak ta garstka zbudowała fundamenty trzeciej świątyni – Kościoła Katolickiego. Naród wybrany to nie byli już tylko żydzi, ale wszyscy ludzie którzy się nawrócili i wstępowali na drogę Krzyża, drogę naśladowania Zbawiciela.

Odstępstwa były od samego początku. Walczyli z nimi apostołowie, ale musiało minąć 2000 lat, aż z rysy powstała ogromna szczelina – przepaść dzieląca ludzi od Boga.

Zdetronizowali Boga i czczą teraz tylu bożków ilu jest ludzi. Każdy swojego.  A słuchają już tylko ludzi, bo Ducha Św. zakopali głęboko na dnie duszy. Nie słyszą i nie widzą. Łamiąc przykazania Boże, w szczególności pierwsze, a więc najważniejsze, zerwali wszystkie obietnice.

Matka Boga , która w Fatimie wzywała do opamiętania, dając wszystko co jest potrzebne do ratunku, też została odrzucona. Nic już nie powstrzyma Sprawiedliwości Boga.

Tak jak kiedyś arcykapłani tak i teraz hierarchowie krzyczą :

Słuchajcie rządów , nie mamy innego króla jak człowieka!

Trzecia świątynia – Kościół zostanie zniszczony , za zdradę judaszową ci co mieli być pasterzami zapłacą wiecznym potępieniem. Szubienice na skraju piekła czekają. 

Wierni do końca mają szansę się nawrócić jak łotr na krzyżu, ale czy zdążą? Czy w swojej zatwardziałości zdołają wzbudzić w sobie żal doskonały?

Tylko nieliczni.

Wąska jest ścieżka do zbawienia, a szeroka autostrada do piekła.

Ludzie szukają znaków , wypatrują Apokalipsy , kataklizmu który zniszczy świat. Boją się tego, a nie dostrzegają, że wyniszczenie trwa od bardzo dawna .

Zostało zignorowane przesłanie fatimskie. Wybuchła II Wojna Światowa . Miliony ludzi zginęło, a Kościół zamiast się opamiętać wkroczył na drogę zagłady, odrzucając dalej wolę Boga.

Podczas gdy pól świata pogrążone było w komunistycznych ciemnościach, a druga połowa w masońskim materializmie, oni na Soborze Watykańskim II zdetronizowali Boga i intronizowali człowieka.

Rozpętali tym samym piekło.

Dosłownie. Wyludnienie kościołów, upadek moralności i rodzin. Seks narkotyki , alkohol i aborcja. Obłędny taniec wolności, równości i braterstwa jak zawsze niosący śmierć . Miliony zabitych dzieci nienarodzonych i staruszków. Samobójstwa i choroby psychiczne, ofiary przedawkowania itd. Opuszczone świątynie popadają w ruinę. Zaprzestano składać ofiarę Bogu, to przestały być potrzebne.

To się dzieje na naszych oczach. Więc nie szukaj informacji w fałszywych orędziach , ponieważ Matka Boga ostatni raz przemówiła w Fatimie 

Padnij na kolana i módl się do prawdziwego Boga, a matkę ziemię, pachamamę 

zostaw dla pogan i modernistów, administracji watykańskiej. 

Ryba się psuje od głowy i ta głowa zostanie ucięta jako pierwsza, bo lepiej było im kamień u szyi uwiązać  , niż poprowadzić tylu wiernych na zgubę !

 


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: