Moralność biskupów – Szczepionka z ludzkich płodów to już nie grzech a „obowiązek”.


Konferencja Episkopatu Anglii i Walii stwierdziła niedawno , że ​​katolicy mają „obowiązek szczepienia”, nawet jeśli szczepionki zostały wykonane przy wykorzystaniu abortowanych dzieci. 

Biskupi Wielkiej Brytanii uważają że „wszystkie zalecane klinicznie szczepienia mogą być stosowane z czystym sumieniem. ”

Mimo stwierdzenia że „Kościół sprzeciwia się wytwarzaniu szczepionek z wykorzystaniem tkanki pochodzącej z płodów po aborcji”, dodano że „Kościół naucza, że ​​ogromne znaczenie zdrowia dziecka i innych wrażliwych osób może na to pozwolić

Uważamy, że istnieje moralny obowiązek zagwarantowania wyszczepialności niezbędnej dla bezpieczeństwa innych. Jest to szczególnie ważne dla odkrycia szczepionki przeciwko COVID-19

Co oznaczają te zdania?

Właśnie to, że można zabijać dzieci… żeby uratować dzieci, albo dorosłych. Abstrahując o jaka chorobę chodzi biskupi uznali że kliniki aborcyjne robiące biznes na martwych płodach są pożyteczne dla ludzkości ponieważ mają „chodliwy towar” a najważniejsza jest „wyszczepialność” .

Można czerpać korzyści z morderstwa przez aborcję, a nawet  „jest to moralny obowiązek dla większego dobra”.

Jak to podsumować?

Mamy już nie tylko zło i „mniejsze zło”, ale dobro (potępianie aborcji) i „większe dobro” (pożyteczne zabijanie).

Jak wiać wszystko jest względne. Tak właśnie wygląda modernistyczny relatywizm sprzeczny z nauką KK.

 

Znalazł się jednak biskup Joseph Strickland z Tyler w Teksasie który 1 sierpnia kolejny raz wyraził sprzeciw wobec szczepionek do których wykorzystuje się komórki z martwych płodów. 

Ponawiam moje wezwanie, abyśmy odrzucali każdą szczepionkę opracowaną z wykorzystaniem aborcji dzieci. Nawet jeśli powstała dziesiątki lat temu, nadal oznacza, że życie dziecka zakończyło się, zanim się urodziło, a następnie jego ciało zostało użyte jako części zamienne. Nigdy nie zakończymy aborcji, jeśli nie zakończymy TEGO ZŁA!

Biskup stanowczo twierdzi  że nie jest „​​moralnie dopuszczalne wykorzystanie ciał tych dzieci do leczenia globalnej pandemii. Zdecydowanie ta praktyka jest zła ”.

 

W kwietniu bp. Strickland wydał list pasterski, w którym napisał: „Tragicznie, ludzie nie zdają sobie sprawy z postępu nauk medycznych, który pozwala na opracowywanie szczepionek z hurtowym użyciem ciał dzieci po aborcji, lub zdecydowali się przymykać na to oko”

Biskup jako jednego z argumentów użył cytatu z Evangelium Vitae Jana Pawła II, stwierdzającego że „zabijanie niewinnych stworzeń ludzkich, nawet jeśli jest dokonywane w celu pomocy innym, jest aktem absolutnie niedopuszczalnym.

 

Jak widać moderniści podpierają się JPII tylko wtedy, jeśli im odpowiada to co głosił. Akurat jego poglądy o rodzinie czy aborcji, zgodne z doktryną katolicką nie są mile widziane, więc wystarczy nie cytować.

Fałszywym pasterzom wszystko  udaje się przekręcić i przedstawić jako katolicką naukę. Najgorsze jednak jest to, że przeciętny katolik nie używa rozumu, a wręcz czuje się zwolniony z myślenia i przyjmuje bezkrytycznie to, co jest mu podane przez modernistów jako nauka Kościoła.

Nie potrafi dostrzec że są najemnikami prowadzącymi ich na manowce. A katolik ma obowiązek bycia posłusznym „bardziej Bogu niż ludziom”(Dz 5 29).

Nie interesuje Cię prawda? Pan Jezus przestrzega: „Uważajcie na to, czego słuchacie” (Mk 4, 24)!

Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty!  (Ga 1, 6-8).

 


Źródło :lifesitenews.com


Jedna odpowiedź do „Moralność biskupów – Szczepionka z ludzkich płodów to już nie grzech a „obowiązek”.”

  1. Awatar Przyjmowanie Komunii św. – uklęknij a potem dyskutuj! – Niewolnik Maryi

    […] też w kościele propaganda pro szczepionkowa. Widać że  jest to skoordynowane działanie […]

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: