Czasami lepiej milczeć arcybiskupie Ryś!


Znany modernista promujący wszelkiego typu protestanckie sekty charyzmatyczne lub ekumeniczne w stylu Wspólnota Chemin Neuf  abp. Ryś uczestniczył w antykatolickim spotkaniu, bo jak inaczej nazwać wspólnotę skupiająca protestantów, modernistów i ateistów? ( TUTAJ piszemy o tej sekcie ekumenicznej). Niestety postanowił jeszcze wypowiedzieć się na temat Matki Boga:

Gdyby w Kościele katolickim było właściwe rozumienie kultu Matki Bożej, to unikalibyśmy wielu nieporozumień z braćmi i siostrami z innych Kościołów. Moglibyśmy łatwo wytłumaczyć w co wierzymy, a w co nie, co praktykujemy, a co nie! ( żródło ekai.pl)

W Kościele Katolickim jest właściwe rozumienie kultu Niepokalanej!

Problem jest tylko taki, że Ryś nie reprezentuje katolików, tylko modernistyczny twór posoborowy i on o tym nie chce pamiętać. Katolicy nie muszą się tłumaczyć nikomu w co wierzą i jak to praktykują, a już na pewno nie wyznawcom Lutra,  którzy dosłownie nienawidzą naszej Królowej.

Bóg ustanowił jeden Kościół i dialog z innowiercami jest dopuszczalny w celu ich nawrócenia a nie bratania. Protestantom nie trzeba mówić w co wierzą katolicy, ponieważ oni to dobrze wiedzą i od wielu lat wspólnie z takimi jak abp. Ryś skutecznie to niszczą.

Proszę zwrócić uwagę, że nawet piszą z dużej litery ” innych Kościołów” . Dla nich mordujący chrześcijan islamista, opluwający Najjaśniejszą Panienkę protestant to to samo co Święty Katolicki Kościół.

Abp Ryś lepiej niech się jednak zajmie „uzdrowieniami ” ze swoimi  charyzmatycznymi szamanami, a na temat Matki Boga  milczy.

 


Arkadiusz Niewolski

 


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: