Aktualności

„Super, super!”- Bp. Ryś administratorem

Miłośnicy demonicznych charyzmatów zostali pocieszeni.(...) „Super, super, super! Lepiej trafić nie mogliśmy! ” komentowali w 2017 r fani M. Zielińskiego na FB wiadomość że bp. Ryś został metropolitą łódzkim. Teraz też zapewne pękają z radości.

Miłośnicy demonicznych charyzmatów zostali pocieszeni. Bp. G. Ryś został mianowany administratorem apostolskim sede plena dla diecezji kaliskiej. Będzie zarządzał diecezją w zastępstwie bpa Janiaka, wobec którego prowadzone jest dochodzenie  „w sprawie zasygnalizowanych zaniedbań biskupa kaliskiego w prowadzeniu spraw o nadużycia seksualne na szkodę osób małoletnich ze strony niektórych duchownych”.

AKTUALNOŚCI

Biskup Ryś jest znany z dialogowania z herezjami protestanckimi a  ruchy charyzmatyczne (wymysł protestancki) uważa za ubogacenie przeżywania wiary. Masowe omdlenia, chichoty czy niezrozumiałe „gaworzenie” w nieznanych językach jest wg niego właściwą drogą KK.

„Super, super, super! Lepiej trafić nie mogliśmy! ” komentowali w 2017 r. fani M. Zielińskiego na FB wiadomość że bp. Ryś został metropolitą łódzkim. Teraz też zapewne pękają z radości.

 


Żródło: ekai,  fot.PAP

AKTUALNOŚCI

 

Zdrowa nauka Kościoła przeciw kłamstwom modernistów: „Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom.” (2 Tym. 4:3-4)

1 komentarz dotyczący “„Super, super!”- Bp. Ryś administratorem

  1. Pingback: Czasami lepiej milczeć arcybiskupie Ryś! – Niewolnik Maryi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: