„Super, super!”- Bp. Ryś administratorem

Miłośnicy demonicznych charyzmatów zostali pocieszeni. Bp. G. Ryś został mianowany administratorem apostolskim sede plena dla diecezji kaliskiej. Będzie zarządzał diecezją w zastępstwie bpa Janiaka, wobec którego prowadzone jest dochodzenie  „w sprawie zasygnalizowanych zaniedbań biskupa kaliskiego w prowadzeniu spraw o nadużycia seksualne na szkodę osób małoletnich ze strony niektórych duchownych”.

AKTUALNOŚCI

Biskup Ryś jest znany z dialogowania z herezjami protestanckimi a  ruchy charyzmatyczne (wymysł protestancki) uważa za ubogacenie przeżywania wiary. Masowe omdlenia, chichoty czy niezrozumiałe „gaworzenie” w nieznanych językach jest wg niego właściwą drogą KK.

„Super, super, super! Lepiej trafić nie mogliśmy! ” komentowali w 2017 r. fani M. Zielińskiego na FB wiadomość że bp. Ryś został metropolitą łódzkim. Teraz też zapewne pękają z radości.

 


Żródło: ekai,  fot.PAP

AKTUALNOŚCI

 

Agnieszka Szaroleta

Zdrowa nauka Kościoła przeciw kłamstwom modernistów: „Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom.” (2 Tym. 4:3-4)

One thought on “„Super, super!”- Bp. Ryś administratorem

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: