Tajemnica naszego zmartwychwstania, nawrócenia zawarta jest w śmierci Pana Jezusa na krzyżu. Tam na Golgocie, opuszczony na chwile przez Ojca, zostawiony na pastwę ludzkiej śmierci, został zupełnie sam wśród złoczyńców i oprawców.

To musi się dokonać w każdym z nas, ponieważ musimy się narodzić jeszcze raz, a więc doznać oczyszczenia poprzez śmierć i zmartwychwstanie. Jedyna droga do naszego oczyszczenia , odrodzenia prowadzi przez śmierć.

Pan Jezus Chrystus jest drogą, a ta droga to śmierć wszystkich naszych grzechów, pożądań i przyzwyczajeń. Musimy zaprzeć się samych siebie, aby zjednoczyć się z Bogiem. Tylko szorstkość życia zabarwiona cierpieniem prowadzi nas to zbawienia, a nie jakieś dzisiejsze fałszywe miłosierdzia , które są  drogami w przepaść.

Każdy powinien odbyć a raczej odbywać codziennie pielgrzymkę do Boga, do Niepokalanego Serca Maryi, które w doskonały sposób zaniesie nas przed Majestat Boski. Trasa tej pielgrzymki prowadzi przez żal za grzechy i pokutę.

Droga zbawienia jest ciężka , to nie autostrada to mordercza wspinaczka na Kalwarię własnego oczyszczenia z grzechów

 


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Jedna odpowiedź do „Oczyszczenie”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: