Z mordercami się nie dyskutuje!

Każdy dialog z innowiercami powinien zaczynać się od ,, nawróćcie się,, i kończyć na  ,,nawróćcie się,,  i to obojętnie czy rozmawiamy z protestantem ,prawosławnym , islamistą, Żydem, masonem czy też modernista czyli protestantem , który z niewiadomych powodów nazywa się katolikiem.

Dialog oczywiście jest tylko możliwy z tymi którzy nie atakują katolików  jak np. wyznawcy Allaha zabijający chrześcijan na całym świecie . Z mordercami się nie dyskutuje! Obowiązkiem każdego katolika jest obrona swojej wiary, a tym samym jej wyznawców. Warto pamiętać, że Pan Jezus nie kazał wyrzucić Piotrowi miecza tylko go odłożyć , schować. Wynika z tego też, że Piotr miał zawsze miecz przy sobie. Przed agresją trzeba się bronić, a nie wygłaszać jakieś brednie o fałszywie pojętym miłosierdziu i herezje, że wszyscy wierzymy w jednego Boga (muzułmanie, żydzi i chrześcijanie ).Bóg nawołujący do mordowania chrześcijan nie jest Bogiem katolików. Jak można coś takiego mówić? !

Każdy kto nie potępia dzisiejszych zbrodni, a nawet ludobójstwa chrześcijan, bierze na siebie współodpowiedzialność. Ma krew nie na rękach, ale na duszy.  Nie do zmazania! Bratanie się z winnymi tych morderstw oznacza już nie współodpowiedzialność ale czynny współudział.

Dotyczy to wszystkich zaczynając od wiernych skończywszy na papieżu

 


Arkadiusz Niewolski

Arkadiusz Niewolski

Niczym jestem, tylko prochem , robakiem pełzającym u stóp Twoich...Panie niegodnym jest Twojego spojrzenia ! Zwracam się więc to Twojej Matki. Ufam i Wierzę , że Matka Boga mnie do Ciebie doprowadzi!

Leave a Reply

Matko Boga! Z Tobą na śmierć! Na Zmartwychwstanie!

Zmartwychwstanie

Polski już nie ma !