Autor: Arkadiusz

  • W twojej duszy jest lekarstwo!

    W twojej duszy jest lekarstwo!

    Jest niezaprzeczalnym faktem, że depresja jest stanem samotności bez Boga.Ktoś powie: Jaka samotność bez Boga? Przecież wierzę w Boga.Taka postawa jest bardzo powszechna. Wiara w Boga – czym jest i jak powinna się przejawiać?Katolik powinien wierzyć w żywego Boga w Trójcy Jedynego – Ojca, Syna i Ducha Świętego – i to jest oczywiste. Wyklucza to… więcej

  • Samotność wśród ludzi.

    Samotność wśród ludzi.

    Samotność wśród ludzi – tak w skrócie można opisać dzisiejsze społeczeństwo. Smartfony stały się naszym bogiem i całym naszym życiem. Nie telefony, bo to nie rozmowy są teraz najważniejsze, ale pisanie, komentowanie, dodawanie zdjęć i liczenie “polubień”. Dzisiejsi katolicy, którzy podążają za światem, również uznają tego nowego boga. W sezonie turystycznym, tu gdzie mieszkam, można… więcej

  • Lustro prawdy

    Lustro prawdy

    Czy jestem cieniem własnego siebie? Czy może odbiciem w krzywym zwierciadle świata?A może to ja — prawdziwy, bez maski? Może warto spojrzeć w lustro prawdy,ujrzeć siebie bez retuszu,bez sztucznych uśmiechów i innych kłamstw. Dlaczego ludzie odrzucają Boga?Czyż nie dlatego, że prawda ich przeraża,zrzuca maski i przebrania? więcej

  • Tysiące imion, których nikt nie odczyta- nagranie

    Tysiące imion, których nikt nie odczyta- nagranie

    Kto nie dba o los swoich braci – prześladowanych chrześcijan – nie jest człowiekiem prawdy. Twierdzą, że mają empatię, ale w rzeczywistości kieruje nimi nienawiść. Jak psy Pawłowa, reagują na sygnały systemu.A chrześcijanie?! Niech giną w ciszy. Niech dalej umierają. więcej

  • Kamień, którego nie odrzuciłeś

    Kamień, którego nie odrzuciłeś

    Gdy dusza płacze, łzy nie płyną strumieniami, lecz ciało umiera pod ciężkimi kroplami, które jak grzechy biczują Chrystusa Pana. Jak gwoździe przebijają Jego członki. Dusza nigdy nie płacze z powodu ludzkich udręk – to przecież tylko krzyże, którymi naznaczone jest nasze życie. więcej

  • Gdy nadzieja umiera…

    Gdy nadzieja umiera…

    Otworzyłeś oczy – to piękny dar. Otworzyłeś uszy – to piękny dar. To wszystko to ciężki krzyż, zbyt ciężki, bym uniósł go sam więcej

  • Prawa dzieci Palestyny? – A kto broni dzieci chrześcijan?!

    Prawa dzieci Palestyny? – A kto broni dzieci chrześcijan?!

    Polaków na pewno traktuje się jak idiotów – jest to bardzo widoczne, zwłaszcza np. w promocji kultu Karola Wojtyły, który był zwykłym modernistą. Napisano setki tekstów, a nawet książek na ten temat, ale w Polsce to wielki człowiek, który lubił kremówki. więcej

  • Nie będzie litości!

    Nie będzie litości!

    To jedyna wojna, którą ludzie wolą przegrać; wolą śmietnik świata — pożądania, pragnienia i zboczenia. Czysta dusza ich nie interesuje. więcej

  • Matrix zaczyna się w duszy!

    Matrix zaczyna się w duszy!

    Kto tworzy system, matrix w którym żyjemy? Wszyscy szukają jakichś grup, stowarzyszeń, klanów i tym podobnych złud. Co jakiś czas ktoś coś wymyśli i rzuca jak psom ochłapy. Psy żerują, a później idą w inne miejsce, pomijając coś co jest blisko, bo pragną nieustannie kłamstwa, odrzucając wodę życia, jaką daje tylko prawda, a więc nasz… więcej

  • Tysiące imion, których nikt nie odczyta

    Tysiące imion, których nikt nie odczyta

    Ostatnio czytałem, że pewien ksiądz przez wiele godzin odczytywał imiona zabitych dzieci w Palestynie. Gest poruszający, piękny – obraz pamięci o ofiarach.Tylko jest jeden problem: każdego dnia na świecie giną chrześcijanie. Co roku prześladowanych jest około 400 milionów ludzi tylko dlatego, że stają w obronie swojej wiary. Zabijani, torturowani, gwałceni… a nikt nie odczytuje ich… więcej

  • Proroctwo ciszy

    Proroctwo ciszy

    Cisza pokazuje prawdę Cisza rozpędza burzę kłamstw W ciszy można usłyszeć Ciebie . Milczenie to klucz do wolności Milczenie to nie obojętność Czasami to wyraz mądrości . Można pisać a nawet krzyczeć Nikt nie usłyszy nas Wystarczy stanąć z boku W ciszy i milczeniu Bez fanatyzmu i kłamstwa Świat się będzie bać więcej

  • Judasze

    Judasze

    To nie na wojnach giną ludzie Chrześcijanie umierają w ciszy W medialnym zakłamywaniu prawdy Choć tak wielu krzyczy Nie zabijajcie dzieci Palestyny! więcej

  • Byłem masonem

    Byłem masonem

    Byłem masonem. To doświadczenie pozwoliło mi spojrzeć na świat inaczej – zobaczyć, jak bardzo jest zakłamany i jak mało ludzi naprawdę dostrzega prawdę. Nie wiem, czy to, że byłem masonem, cokolwiek zmienia – świat i tak słucha głównie celebrytów, którzy często zamykają dostęp do informacji i manipulują tym, co ludzie widzą. więcej

  • Dlaczego lewacy kochają islam?

    Dlaczego lewacy kochają islam?

    twierdzą oni, iż są ateistami, a jednocześnie wspierają najbardziej fanatyczną religię na świecie. Możliwym, choć irracjonalnym, wytłumaczeniem jest to, że myślą podobnie jak masoni – iż poznali tajemnice Wschodu, mistykę i że pozwoli im to sterować fanatykami islamskimi. więcej

  • Europa płonie, chrześcijanie giną – a ludzie żyją w świecie iluzji.

    Europa płonie, chrześcijanie giną – a ludzie żyją w świecie iluzji.

    To jest prawdziwa wojna, która toczy się od lat. A wszyscy ci, którzy razem z mediami głównego nurtu i lewicą z Gretą na czele podnoszą wrzask, powinni wreszcie to dostrzec, zamiast zarzucać brak moralności katolickiej tym, którzy mówią prawdę. więcej