Wstrząsający raport o nadużyciach seksualnych! – Kiedy zrozumiesz że to nie jes ani święty ani katolicki Kościół ?!


Opublikowano kolejny raport z trzech diecezji Illinois. Pięcioletnie dochodzenie, które właśnie zostało opublikowane przez biuro prokuratora generalnego stanu Illinois, donosi, że 451 duchownych katolickich wykorzystało seksualnie prawie 2000 dzieci. (Źródło)

Miesiąc cześniej prokurator generalny Maryland opublikował prawie 500-stronicowy raport szczegółowo opisujący wykorzystywanie seksualne dzieci i nastolatków przez duchownych archidiecezji . Raporty ujawniły dziesięciolecia nadużyć seksualnych duchownych i tuszowania Kościoła.

Ten ukrywał.. tamten nie ukrywał. Ten jest dobry… tamten zły. A z drugiej strony na całym świecie ukazują się coraz to nowe raporty o nadużyciach seksualnych duchowieństwa.

Rozważania o tym, czy było to ukrywane, czy nie, nie mają żadnego sensu, ponieważ jest to wpisane w program nowego kościoła- łagodnie można go nazwać posoborowym lub modernistycznym. Modernizm , przypominam niewtajemniczonym św. Pius X nazwał ściekiem wszystkich herezji. Jednak prawdziwa nazwa to synagoga szatana. Szatan jest ojcem wszelkiej nieprawości, a więc niczego więcej niż ohydy nie możesz się spodziewać.

W raporcie oczywiście o tym nie piszą, ale z danych tam zamieszczonych jasno wynika, że 70 procent analizowanych przypadków to te związane homoseksualizmem.

Na soborze watykańskim II zdetronizowano Boga a intronizowano szatana. Duchowieństwo stoczyło się więc na dno piekielnych żądz. Nic nie da zaprzeczanie. Za krzywdy wyrządzone maluczkimi są przeklęci i lepiej by im było kamień u szyi sobie zawiesić.

Szubienice na skraju piekła na nich czekają. .Judasze tak właśnie kończą. Zdradzili Pana naszego Jezusa Chrystusa.

Kiedyś postanowiliśmy sporządzić raport na ten temat, ale skończyło się tylko na niezadługiej, ale i tak przerażającej analizie, dlatego że czytanie takich rzeczy jest dla nas zbyt straszne. Polecam się zapoznać z naszym raportem.

Pomyśl przez chwilę. Oni odwrócili się od Boga, a ty mówisz że rozdają Ciało Chrystusa? Wmówili ci, że tylko słowa są ważne w konsekracji, pomijając że najważniejsze jak zawsze w wierze katolickiej są intencje. Jakie są intencje kapłanów którzy wspierają czynnie czy nawet biernie takie bagno?

Tylko nie wmawiaj sobie że w twojej parafii jest inaczej, ponieważ pozory często mylą, a poza tym i tak ci pozostali wspierają, przynajmniej finansowo, innych bluźnierców czy zboczeńców. Prawo kanoniczne chroni zboczeńców!

Pan nasz Jezus Chrystus wskazuje, że nie rzuca się pereł świniom. Wasze dusze to perły, a wy komu je powierzacie?

Kościół każdy powinien budować i pielęgnować przede wszystkim w swojej duszy, na skale wiary, bo jest wspólnotą wierzących w to co zawsze katolicy wierzyli, a instytucjonalny tylko wtedy powinien być słuchany i wspierany, jeżeli głosi postępowaniem i nauczaniem prawdziwą Ewangelię. Inaczej „niech będzie przeklęty!” jak mówi św Paweł. Św Jan nakazuje nawet takich nie pozdrawiać.

Obowiązuje nakaz ucieczki z synagogi szatana i lepiej go posłuchać, ponieważ Bóg nie pozwala z siebie drwić.


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: