Wy jesteście Judaszami !


Kim są ludzie ? Czy na pewno ludźmi? Kim się staliśmy? – Stworzeni na podobieństwo Boga stali się odzwierciedleniem diabła.

Gdzie był Bóg, kiedy wojen pożoga ogarniała świat? – Krzyczą rozbestwieni, dodając jakby od niechcenia: Nie ma Boga !

Człowieku wolności pragnący, czyż nie dał Ci Najwyższy wolnej woli?  Masz swoją wolność. Czego żądasz jeszcze? Niewolnikiem Maryi nie chcesz być, bo to takie brzydkie słowo. Dostałeś wolność, to krwią ją plamisz. Krew niewinna nienarodzonych płynie strumieniami. I to jest wyznacznik twojej wiary – kanibalizm. Tak, morderstwo to za mało.  Korzystasz z ich organów i komórek DNA .Ratujesz ciało, a duszę na zgubę skazujesz.

Więc nie ma Boga – powiadasz. Masz rację, bo tkwisz w piekielnej otchłani. Dla ciebie nie ma i nikt już tego nie zmieni, tylko ty sam możesz ale…

A ty, co stoisz z boku z pogardą patrząc na lewaków –  czym się różnisz?

Mówisz że jesteś pełen wiary. Tylko że nie w Boga prawdziwego, ale w zniekształcone odbicie twoich grzechów..

Prawa strona –  serce po prawej stronie-  ale po prawej czego? Przecież nie Boga . W masonerii też są obediencje konserwatywne i komunistyczne w stylu Wielkiego Wschodu Francji. I co to zmienia? Zło zawsze będzie złem, obojętnie czy ma odcień lewicowy, czy prawicowy.

W pierwszych ławkach tzw. prawica stała i Polska skonała. Polaków już nie ma;  prawdę odrzucili i w rynsztok globalistów się stoczyli.

Właśnie… W pierwszych ławkach, ale czego ? Przecież nie Kościoła Świętego, tylko zdegenerowanego, odstępczego – zaprzeczającego nauce Pana naszego Jezusa Chrystusa..

Lewackie media to kłamcy, nie czytaj  Wyborczej –  dumne hasła rzucacie . Lecz jakoś dziwnie nie dostrzegacie, że te lewackie media chwalą Watykan i posoborowe zmianyna równo z wami.

Oni są Żydami – Tak twierdzi wielu . A wy kim, skoro wasze niby prawicowe media jednym głosem z lewakami wspierają synagogę szatana.

Masoneria jest zła – to wyznawcy szatana. –  A wy kim jesteście? Wspieracie odstępczy modernistyczny kościół tak bardzo chwalony właśnie przez masonów. Tych którzy z szyderczym zadowoleniem was poklepują, bo dobrze że „dzisiejszy Kościół tak bardzo odbiegł od swoich dawnych stanowisk”

Dzisiejsza lewica i prawica to gałęzie tego samego drzewa – komunizmu i globalizmu. A z takimi korzeniami owoców dobrych się nie doczekacie.

Aborcja jest najważniejszym elementem potrzebnym do depopulacji ziemi. Widać to jak na dłoni. Dostęp do niej musiał być zawsze zapewniony  – to priorytet osi zła.

Lewica chce zabijać już do ostatniego dnia ciąży.  Nawet narracja się zmieniła – To już nie embrion, teraz to wolność wyboru zabicia własnego dziecka.

Prawica mówi mordować ale … Tu nie chodzi o prawo, bo świeckie może być ułomne, tu chodzi o ludzi nazywających się katolikami, krzyczących : zakazać zabijania nienarodzonych… ale z wyjątkami. To znaczy prościej mówiąc – bram piekielnych nie otwierać, tylko boczne furtki.

Prawda jest wyzwoleniem. Tylko ona jest zbawieniem. Lewica ja odrzuciła i walczy z półprawdami prawicy, ale ta ostatnia prawdy znieść nie może. To właśnie dzisiejsza tzw. prawica najgorliwiej zwalcza prawdę. Ludzie którzy mówią o prawdziwej wierze i Ewangelii są wyrzutem sumienia prawicy; wskazują palcem na nich:

Wy jesteście Judaszami !

Lewica to poganie – oprawcy. Bez rozumu i litości, żołdacy wykonujący rozkazy, pogrążeni w mroku rozświetlanym barwami fałszywej tęczy.

W jesteście tłumem który znając dobroć Pana krzyczy: ukrzyżuj, ukrzyżuj. Wy za garść błyskotek – grzechów sprzedaliście Zbawcę i flirtujecie ze światem.

Świat i tak was będzie nienawidził, a więc ta zdrada powoduje, że wasza droga jest poszukiwaniem szubienicy.

W kogo rzucacie kamieniami najczęściej?

Nie w lewaków. Rzucacie w głos prawdy, w wyrzut sumienia .Resztki światła w waszych duszach nie pozwalają wam zapomnieć kogo zdradzacie i z kim się bratacie .

Świat się cieszy widząc wasza gorliwość, ale powtarzam jeszcze raz-  Świat i tak was nienawidzi i przyjdzie czas, a nawet już przyszedł, gdy szubienice wam założy.

Tak kończą zdrajcy !


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: