Aborcja – apogeum zła i hipokryzji

,

Nie możesz opłakiwać poronień, a potem udawać, że aborcja nie jest również utratą niewinnego życia.

Oba łamią serce. Oba są śmiercią.

To prosta prawda wypowiedziana przez Abby Johnson, a dla wielu tak niezrozumiała.

Pisałem też kiedyś : jak możesz pytać matkę w ciąży czy czuje ruchy dziecka itp. i twierdzić jednocześnie, że to nie życie.

Wolność wyboru?

Tak naprawdę myślisz? Zabić dla własnej wygody, czy nie? Czy sama myśl o zabiciu własnego dziecka nie jest dla ciebie straszną?

Ludzie nie dają szansy niewinnemu dziecku, bo jakieś badanie, czy lekarz wyrokuje chorobę. Ile razy narzekali na błędy lekarskie, że to plaga itp. Ale jeśli dotyczy nienarodzonych to decyzją jest prosta – zabić.

Tak ? A dlaczego świat daje szansę mordercom skazanym na śmierć? Główny powód to pomyłki sądowe.

Morderca dostaje szansę, a niewinne dziecko nie. Gdzie tu sprawiedliwość? A gdzie słynne miłosierdzie „mimo wszystko” tak promowane przez dzisiejszy kościół – na pewno nie święty i nie katolicki.

Ostatnio zwolennicy aborcji zostają powoływani do Papieskiej Akademii Życia. Ich wypowiedzi są czymś strasznym dla katolika, ale dla modernistycznych mas ludzkich wspierających ta synagogę szatana jest to powód do radości.

Jeden z takich „autorytetów” stwierdził, że dopóki dziecko nic nie czuje, to aborcja powinna być dopuszczalna. Nie wyjaśnił w jaki sposób chce tą zdolność odczuwania sprawdzać – znając ich chore umysły, to zapewne metodą prób i błędów.

Dla zwolenników zabijania dziecko nienarodzone nie jest nawet częścią tego świata natury, tylko zwykłym śmieciem do usunięcia i wyrzucenia. Według nich musisz dbać o wszelkie robactwo pełzające po ziemi -żebyś nie zdeptał czasami bo cierpi – ekologia i ekologiczne nawrócenie. Tylko niewinne dziecko na to nie zasługuje. I to teraz mówią już otwarcie, że do ostatniego dnia ciąży.

Odsunęli Boga i postawili człowieka na pierwszym miejscu. Tak mówią demokraci, moderniści , komuniści i masoni – jednym słowem władcy tego świata. Ale przecież jak zwykle kłamią.

Człowiek na pierwszym miejscu i jednocześnie pozwalają go zabijać na taką skalę?

Wiele milionów ofiar rocznie. To jest prawdziwa depopulacja – dzieci i kobiety są ich celem.

Człowiek bez Boga jest jak marionetka, bezmyślna posłusznie wykonującą polecenia. Nawet takie które powodują samozniszczenie.

Zawsze trzeba pamiętać że za słowami: ” usunąć”, „aborcja”, „wolność wyboru” stoi potężny przemysł (na przykład kosmetyczny) i pieniądze. Dla szarej masy: hasła bez pokrycia – wolność, równość i braterstwo, a dla elity władza nad nimi i bogactwo.

Zamiast „My chcemy Boga” to świat śpiewa „My chcemy zabijać własne dzieci”. A dzisiejszy kościół modernistyczny razem z nimi.

Biczowanie naszego Pana Jezusa Chrystusa: od ciężkich razów oprawców wyrywane są kawałki ciała, tryska krew niewinna – Aborcja: rozrywane przez oprawców niewinne dziecko, tryska krew niewinna.

To jest wolność wyboru, czy morderstwo ?


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Jedna odpowiedź do „Aborcja – apogeum zła i hipokryzji”

  1. Awatar Piotrek
    Piotrek

    W pełni zgadzam się z tym co powyżej napisaliście. Cieszę się że trafiłem na waszą witrynę . Pozdrawiam i z Panem Bogiem.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: