Jan Paweł I – święty synagogi szatana otwarcie chwalił satanistę!


Ostrzeżenie - w tekście są fragmenty bluźnierczego wiersza "Hymn do szatana".

Jan Paweł I był przywódcą watykańskim tylko 33 dni, ale zdołał utrwalić się w pamięci jako człowiek, który zasługuje na wyniesienie na stoły kościoła modernistycznego – na stoły bo przecież zastąpili ołtarze stołami. Czym sobie na to zasłużył?

Znalazł sposób, by pochwalić Giosue Carducci, włoskiego pisarza i  jednego z najważniejszych przedstawicieli włoskiego satanizmu. 

17 września 1978 r., na Anioł Pański: Jan Paweł I publicznie powiedział:

Włoscy profesorowie mają w swojej historii klasyczne przykłady wzorowej miłości i oddania edukacji. Giosuè Carducci był profesorem uniwersyteckim w Bolonii. Pojechał do Florencji na pewne uroczystości Pewnego dnia po południu poszedł pożegnać się z Ministrem Oświaty Publicznej. „Nie, nie – powiedział minister – zostań też do jutra”. „ „Wasza Ekscelencjo, to niemożliwe. Jutro mam zajęcia na uniwersytecie i chłopcy będą na mnie czekać”. – „Usprawiedliwię cię”. „Możecie mnie usprawiedliwić, ale ja się nie usprawiedliwię”. Profesor Carducci naprawdę miał pojęcie o edukacji równie duże jak o studentach. Należał do klasy tych, którzy mówią: „Aby nauczyć Jana łaciny, nie wystarczy znać łacinę, ale trzeba też znać i kochać Jana.”. (źródło)

Carducci był wielbicielem świata klasycyzmu i pogańskiego stylu życia, któremu przeświecały hasła rewolucji francuskiej. Wróg Kościoła, papiestwa, antyklerykał i satanista.

Masoni też cenią noblistę – nie tylko jako przedstawiciela włoskiego Risorgimento (zjednoczenie Włoch), ruchu masońskiego, który przejął ziemie papieskie we Włoszech i papieskie posiadłości w Rzymie.

:Oficjalny biuletyn włoskiej loży, pisze o nim:

„Formuła Wielkiego Architekta, którą masonerii zarzuca się jako niejednoznaczną i absurdalną, jest najbardziej wielkodusznym i prawym potwierdzeniem ogromnej zasady istnienia i może reprezentować zarówno (rewolucyjnego) Boga Mazziniego, jak Szatana z Giosue Carducci (w swoim słynnym Hymnie do szatana); Bóg jako źródło miłości, a nie nienawiści; Szatan jako geniusz dobrych, a nie złych”.

Wypada przedstawić fragmenty tego „dzieła” które rozsławiło jego imię na całym świecie:

„Hymn do szatana” :

(…)
Odłóż kropidło,
i swoje litanie!
Nie, księże, szatan
się nie cofa!

Patrzcie! Rdza niszczy
mistyczny
miecz Michała
i wierny

Archanioł, z piór swych odarty,
spada w pustkę.
Piorun zastygł
w dłoni Jehowy

(…)
Twój duch, Szatanie
jest w moich wersetach,
gdy z mego serca wybucha
wyzwanie rzucone bogu

.(,,,)
Witaj Szatanie,
buntowniku,
mściwa siło

ludzkiego rozumu!

Niech płyną ku tobie
kadzidła i dary,
boś ty pokonał
Jehowę kapłanów!

 

Uczestnicząc w Novus Odo do takiego właśnie boga się modlisz.

Tak, w kościele modernistycznym jest rzeczą normalną, że to, co pochodzi od Boga, nie jest w kręgu zainteresowania, ale z drugiej strony, to co od szatana jest bardzo miłe widziane.

Oczywiście tutaj padnie zarzut, że nic nie wiedział – schemat obrony bluźnierców I heretyków. Ale przecież już w 1906  roku w uzasadnieniu do przyznanej literackiej Nagrody Nobla za osiągnięcia w dziedzinie poezji, pada nawet stwierdzenie,  że autor bywa źle interpretowany, bo miał na myśli Lucyfera, a nie szatana…

Wszystko jest widoczne; już nic nie jest ukryte. SYNAGOGA SZATANA gloryfikuje kolejnego swojego sługę i wiadomo za co.

Niestety dla niego zapomniał, że w synagodze ważniejsze od chwalenia satanistów są pieniądze i chciał ukrócić te przekręty …. I długo nie pożył. Może naprawdę go nie zabili, tylko kiedy zobaczył skalę niegodziwości finansowych to nie wytrzymało mu serce..

To mogło naprawdę się zdarzyć, ponieważ my, kiedy przygotowywaliśmy tekst o nadużyciach seksualnych, byliśmy  ogromnie przerażeni skalą i nie mieliśmy siły długo się w te plugastwa zagłębiać. Dlatego powstała dość zwięzła analiza:

https://www.niewolnikmaryi.com/2022/09/03/krotka-analiza-naduzyc-seksualnych-w-dzisiejszym-kosciele-nie-katolickim-i-nie-swietym/


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: