Nasze intencje modlitewne


Szczęść Boże!

Postanowiliśmy uporządkować sprawę przekazywania nam intencji modlitewnych. Jak już część naszych czytelników zdążyła zauważyć – nasze codzienne modlitwy to:

W szczególnych przypadkach, kiedy ktoś się do nas zwraca, stosujemy modlitwę 3 – dniową polegającą na odmawianiu całego Różańca przez trzy kolejne dni, z intencją główną wskazaną przez proszącego.

Zawsze taka modlitwa jest również prośbą o wypełnienie się woli Bożej w danej sprawie, a nie wyłącznie prośbą o spełnienie pragnień osoby proszącej. Jeśli więc np. ktoś prosi o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia chorej osoby – zawsze oddajemy to Woli Bożej. Nie zawsze to czego chcemy jest tym, czego chce Bóg, a Bóg chce wyłącznie naszego dobra. Oddanie się Jego woli jest znakiem naszego zaufania. Czasami nie jest dla ludzi zrozumiałe rozwiązanie jakie wskazuje Bóg, ale musimy je przyjąć i za nie podziękować, ponieważ On wie najlepiej co jest dla nas dobre, a co złe. 

Intencje można zgłaszać, pisząc w poniższym formularzu kontaktowym, lub  – jeśli ktoś woli – w komentarzach do tego posta. Informacja o rozpoczęciu modlitwy będzie wysłana na e-mail użyty przy wysłaniu komentarza.


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Jedna odpowiedź do „Nasze intencje modlitewne”

  1. Awatar Anna
    Anna

    O uzdrowienie mojej mamy z przerzutów nowotworowych, o dobre wyniki najbliższego tomografu i podniesienie się mojej mamy z depresji spowodowanej chorobą

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: