Nasze intencje modlitewne


Szczęść Boże!

Postanowiliśmy uporządkować sprawę przekazywania nam intencji modlitewnych. Jak już część naszych czytelników zdążyła zauważyć – nasze codzienne modlitwy to:

W szczególnych przypadkach, kiedy ktoś się do nas zwraca, stosujemy modlitwę 3 – dniową polegającą na odmawianiu całego Różańca przez trzy kolejne dni, z intencją główną wskazaną przez proszącego.

Zawsze taka modlitwa jest również prośbą o wypełnienie się woli Bożej w danej sprawie, a nie wyłącznie prośbą o spełnienie pragnień osoby proszącej. Jeśli więc np. ktoś prosi o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia chorej osoby – zawsze oddajemy to Woli Bożej. Nie zawsze to czego chcemy jest tym, czego chce Bóg, a Bóg chce wyłącznie naszego dobra. Oddanie się Jego woli jest znakiem naszego zaufania. Czasami nie jest dla ludzi zrozumiałe rozwiązanie jakie wskazuje Bóg, ale musimy je przyjąć i za nie podziękować, ponieważ On wie najlepiej co jest dla nas dobre, a co złe. 

Intencje można zgłaszać, pisząc w poniższym formularzu kontaktowym, lub  – jeśli ktoś woli – w komentarzach do tego posta. Informacja o rozpoczęciu modlitwy będzie wysłana na e-mail użyty przy wysłaniu komentarza.


Jedna odpowiedź do „Nasze intencje modlitewne”

  1. Awatar Anna
    Anna

    O uzdrowienie mojej mamy z przerzutów nowotworowych, o dobre wyniki najbliższego tomografu i podniesienie się mojej mamy z depresji spowodowanej chorobą

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: