Do profanacji Najświętszego Sakramentu jest potrzebna konsekracja !


Jak wygląda dzisiejszy kościół modernistyczny ?  Zrobiłem krótkie podsumowanie :

1.Masoneria chwali papieży posoborowych. Dlaczego ten fakt  umieściłem na pierwszym miejscu? Ilustruje on ślepotę lub ignorancje ludzi uważających że są katolikami. Twierdzą oni, że masoneria to zło pochodzące od szatana, a ja dodam że jeszcze gorzej bo i od człowieka,  a jednocześnie nie zastanawia ich fakt, że masoni popierają wszystkie zmiany w kościele, a nawet w nich aktywnie uczestniczą.

2.Twierdzenie że Bóg jest równy z Pachamamą,  Buddą,  Allahem, czy innymi bożkami pogańskimi. Fałszywy ekumenizm , którego największymi promotorami byli JPII i Benedykt XVI jest niczym innym jak łamaniem pierwszego przykazania. A więc prostą drogą do piekła.

3.Wspieranie ludzi w grzechu, zamiast ich nawracania.

4.Promowanie różnych zboczeń seksualnych, co jest związane ściśle z tolerancją dla różnego rodzaju nadużyć seksualnych we własnych szeregach . Wszystko  w myśl zasady, że grzechy ciała nie są najważniejsze, a nawet są dozwolone

5.Jednosc ze światem, a tym samym odrzucenie Ewangelii i Tradycji Kościoła. –  Nie musisz się cofać – wpadłeś w grzech to idź jeszcze dalej –  tak mówi ten ich dzisiejszy kościół.  Ja dodam tylko: a Szatan cię poprowadzi.

6.Odprawianie jakiegoś nabożeństwa protestanckiego i zwalczanie tradycyjnej Mszy, a więc zaprzestanie składania ofiary Bogu, na rzecz ludzkiej uczty masońskich prac.

7.Usunięcie ołtarzy i wstawienie stołu, oraz wyrzucanie Tabernakulum z centralnego miejsca.

8.Zastępowanie piękna ohydą i brzydotą, a prawdy kłamstwem.

9.Powszechne mówienie o zbawieniu mimo wszystko –  mimo grzechu, braku pokuty i żalu.

10.Profanowanie Najświętszego Sakramentu  – tak mówi pseudo tradycja:

  • podawanie do ręki
  • nie klękanie
  • rozdawanie wszystkim jak leci, nawet jawnym grzesznikom i bluźniercom

Tak, te wszystkie rzeczy mają miejsce i nikt nie może temu zaprzeczać, ale czy na pewno następuje profanacja? Do tego jest potrzebna konsekracja, bo inaczej jest to zwykły kawałek opłatka – tylko pamiątka, zgodnie z herezjami protestantów.

Powyżej wypisałem 10 grzechów dzisiejszego kościoła modernistycznego. Tak szybko, bo tego jest dużo, dużo więcej. I niestety nie ma to nic wspólnego z przykazaniami Boga Najwyższego, tylko jest ich zaprzeczeniem.

Jakie intencje maja kapłani którzy to wspierają?  Na pewno nie katolickie. Zresztą nikt ich nie nauczył prawdziwej wiary , w seminariach dzieją się rzeczy skandaliczne, a nie pobożne. Więc ich intencje są naznaczone przynajmniej tymi 10 odstępstwami od wiary.

Teologowie zgodnie twierdzą, że do konsekracji potrzebne są słowa i intencje kapłana, zgodne z odwiecznym nauczaniem Kościoła.

Więc na jakiej podstawie można twierdzić, że konsekracja następuje.

Bóg Żywy nie przychodzi przez ręce wyznawców zła i bluźnierców, krzewicieli fałszywego Miłosierdzia i ekumenizmu .

To jest niemożliwe i byłoby zaprzeczeniem nauczania Pana naszego Jezusa Chrystusa !

Wielu krzyczy jest konsekracja. Tak? Więc dlaczego nie klękasz przed Bogiem Żywym i wyciągasz brudne łapy?

Jesteście tak wielcy, że przed Bogiem nie klękacie?

Nie, profanacji nie ma, ponieważ jest niemożliwe żeby wyznawcy tej odstępczej religii, w której rytuałach w większości uczestniczycie dokonali konsekracji. Oznaczało by to,  że każdy pastor protestancki, czy też jakiś inny heretyk, też to może zrobić.  .

Synagoga szatana to nie świątynia Boga !

To tylko złudne marzenia, ludzkie pragnienia i Boga w nich nie ma !

https://www.niewolnikmaryi.com/2021/03/29/obietnica/


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: