Kanada – Reporterka RebelNews została pobita przez policję Trudeau


Kanadyjska dyktatura Covid brutalnie tłumi protesty własnych obywateli . Brutalnością już dorównuje komunistycznym służbom bezpieczeństwa. Tratowanie przez policjantów na koniach, pobicia , aresztowania . Metody te same i ta sama komunistyczna ideologia.

Reporterka została zaatakowana na wyraźne zlecenie . Mówi że policjanci wyszukali ją w tłumie i zaatakowali po to żeby uniemożliwić jej filmowanie .

gliniarz trzykrotnie uderzył ją pałką, a następnie strzelił w jej nogę gazem łzawiącym z bliskiej odległości. Trudeau poinstruował swoją policję, aby zaatakowali dziennikarzy”

.Alexa mówi, że była specjalnie namierzona przez gliniarza, który widział jej kamerę. Mówi, że podszedł do niej, pobił ją i popchnął na ziemię że próbował wytrącić jej telefon z rąk, aby powstrzymać ją przed filmowaniem”

RebelNews od początku wspiera demonstrantów i jest szczególnie znienawidzony przez reżim. Sprawa trafi do sądu. Policja wszystkiego się wypiera chociaż ten i inne ich ataki były nagrywane .

Kraje tak zwanej demokracji zachodniej stały się zwykłymi lewackimi dyktaturami . Obłudnymi i zakłamanymi katami własnych narodów. Podnoszą krzyk jak gdzieś na świecie ktoś krzywo spojrzy na ich dziennikarza, a sami brutalnością zaczynają przypominać nazistów.


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: