Franciszek to arcyheretyk który sprowadzi na Grecję nieszczęście!


Bergoglio odwiedził Grecję i Cypr w ramach swoich bluźnierczych czyli ekumenicznych podróży. Już na samym początku przywitał go starszy kapłan prawosławny słowami prawdy, której na nieszczęście tak wielu dzisiejszych katolików nie dostrzega:

„Ojcze, jesteś heretykiem! Musisz tego żałować!” po grecku: «Πάπα, είσαι αιρετικός! Πρέπει να μετανοήσει!»

Kiedy policja wyprowadzała staruszka szarpiąc go – upadł, co oczywiście nie zainteresowało Franciszka, ponieważ on nigdy nie interesuje się losem chrześcijan,  tylko wspieraniem tych którzy ich prześladują.

Na Cyprze grupa prawosławnych protestowała pod hasłami:

„Wracaj do swojego domu „,

” Papież jest schizmatykiem i heretykiem „

” Latynowie (papiści) są heretykami i nieochrzczonymi „

” PAPIEŻ JEST PERSONA NON GRATA „

” Nie dla pan-religii (πανθρησκεία) Papieża „, 

Organizatorzy tej demonstracji wydali wcześniej oświadczenie w którym jasno określają kim jest dla nich Franciszek:

„Protest jest przeciwko wizycie heretyckiego papieża na  Cyprze. Ta przebiegła i oportunistyczna podróż papieża ma na celu promowanie katastrofalnych planów Nowego Porządku Świata Antychrysta w sprawach kościelnych i politycznych na naszym umęczonym Cyprze. Jako prawosławni chrześcijanie musimy wyrazić nasz sprzeciw i niezadowolenie z obecności przedstawiciela i promotora PAN-RELIGII, EKUMENIZMU …

Przed wizytą Metropolita Konitsy  wyraził się bardzo ostro :

„protestuję najostrzej przeciwko przyjazdowi arcyheretyka Franciszka…On tylko sprowadzi na Grecję katastrofę”.

Wiadomo jest że ortodoksyjni prawosławni nie lubią katolików, ale trzeba zwrócić uwagę że nazywając go antychrystem, pokazują oni prawdę, że Franciszek reprezentuje Nowy Porządek Świata i herezję jednej religii.

Kiedy my zrozumiemy, że ten komunista działający pod dyktando masońskich globalistów nie jest katolikiem, tylko jednym z największych odstępców w historii Kościoła?


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

7 odpowiedzi na „Franciszek to arcyheretyk który sprowadzi na Grecję nieszczęście!”

 1. Awatar Pius X
  Pius X

  To był ksiądz greckokatolicki. Jeśli krzyczały to pop prawosławny to akurat o niczym nie świadczy wystarczy przejrzeć prawosławne strony tam wszystkich katolików wyzywają od dzieci szatana więc dlaczegóż Papieża nie mieliby tak nazywać. Nie popieram wspierania prawosławia na katolickim portalu. Smierdzi ekumenizmem.

  Polubienie

  1. Awatar Agnieszka

   Coś się Panu bardzo pomieszało. Ma Pan bardzo kiepskie wyczucie więc proszę się nim nie kierować, a raczej czytać tekst ze zrozumieniem.
   Już na początku pada że „Bergoglio odwiedził Grecję i Cypr w ramach swoich bluźnierczych czyli ekumenicznych podróży.” Całość też jest podsumowana: ” ALE trzeba zwrócić uwagę że nazywając go antychrystem, pokazują oni prawdę, że Franciszek reprezentuje Nowy Porządek Świata i herezję jednej religii.”
   I myli się Pan. To nie był ksiądz grekokatolicki.

   „Jeśli krzyczały to pop prawosławny to akurat o niczym nie świadczy” – No właśnie świadczy o tym że to co głosi Franciszek niektórzy prawosławni rozpoznali jako dążenie do „pan – religii” i NWO i głośno o tym krzyczą w przeciwieństwie do „katolików” . Warte odnotowania. A ten końcowy wniosek raczył pan pominąć.

   Ps. Było by bardziej z szacunkiem dla czytelników którzy ewentualnie chcieliby odpisać żeby nie kamuflować się pseudonimami tylko podawać przynajmniej własne imię.

   Polubienie

   1. Awatar Marek
    Marek

    Napewno cowidianizm który jest w kościele jest herezją..

    Polubienie

 2. Awatar Michał Obrębski
  Michał Obrębski

  Witam Autora-Blogera!
  Cóź napisać, mam od dawna podobne odczucia. Że nazwanie Franciszka lewakiem i głupcem to scenariusz bardzo optymistyczny… 😦
  Stwierdzenie to jednak jest tak smutne i szokujące, źe wielu katolikom w Polsce, przyzwyczajonym do Świętego Jana Pawła Drugiego, nie mieści się w głowie.
  Osobiście zastanawia mnie tylko, czy ów duchowny protestował wobec papiestwa w ogóle, jak Marcin Luter, czy wobec tego papieża, czyli Jorge Bergoglio.
  Tak czy owak gratuluję szczerości i odwagi w powiedzeniu tego, czego większość nie widzi lub czego większość powiedzieć nie chce.
  Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam w Chrystusie Panu.
  Michał Obrębski

  Polubienie

  1. Awatar Arkadiusz Niewolski

   Bóg zapłać za dobre słowo! Tak zdaje sobie z tego sprawę dlatego napisałem: ”Wiadomo jest że ortodoksyjni prawosławni nie lubią katolików, ale trzeba zwrócić uwagę że nazywając go antychrystem, pokazują oni prawdę, że Franciszek reprezentuje Nowy Porządek Świata i herezję jednej religii.” To jest według mnie to czego wielu Polaków nie dostrzega.

   Polubienie

   1. Awatar Michał Obrębski
    Michał Obrębski

    A wie Pan, czy ów prawosławny duchowny nie lubi papiestwa w ogóle, czy konkretnie Franciszka?
    Pozdrawiam serdecznie.
    Michał Obrębski

    Polubienie

    1. Awatar Agnieszka

     Panie Michale, proszę dociekać na własną rękę jeśli ma pan taki dylemat. Nas interesuje coś innego. Cytuję protestujących : „Ta przebiegła i oportunistyczna podróż papieża ma na celu promowanie katastrofalnych planów Nowego Porządku Świata Antychrysta w sprawach kościelnych i politycznych na naszym umęczonym Cyprze”. Może warto się na tym skupić, to się rozjaśni…

     Pozdrawiam serdecznie 🙂
     Agnieszka Szaroleta

     Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: