Prześladowani- świat nienawidzi chrześcijan!


PrześladowaniPrawdziwe historie odważnych chrześcijan żyjących w wierze na ziemiach muzułmańskich. Taki tytuł ma nowa książka Casey Chalk.  Na stronie sprzedającej to wydawnictwo czytamy między innymi:

 Ponad 260 milionów chrześcijan na całym świecie doświadcza obecnie jakiejś formy prześladowań, a liczba ta rośnie każdego roku. Prześladowani to zdumiewająca książka, która opowiada prawdziwe historie dzielnych chrześcijan, którzy teraz cierpią z powodu zastraszania, ucisku i przemocy, ponieważ żyją  na ziemiach muzułmańskich.

 

Temat prześladowania chrześcijan nie jest nowy i jest widoczny od wielu lat. ( Przemilczane zbrodnie) Jednak świat nienawidzi prawdy i dlatego milczy na ten temat.

Ostatnio zwracaliśmy uwagę na haniebne postepowanie administracji USA podczas bezładnej ucieczki z Afganistanu. Utrudniała ona ewakuację chrześcijan, wiedząc że czeka ich tam śmierć. Mało tego, że sami nie pomagali, to przeszkadzali prywatnym organizacjom usiłującym za własne pieniądze ratować wyznawców Chrystusa. Swoją pomoc zadeklarowały nawet państwa islamskie, jednak Departament Stanu USA postanowił ich skazać na śmierć.

Prezydent USA J,Biden skazuje na śmierć afgańskich chrześcijan !!!

Czy można się dziwić postępowaniu Bidena deklarującego się jako katolika? Nie. Przyjacielskie stosunki z argentyńskim apostatą Franciszkiem wyjaśniają wszystko. To właśnie on stoi na czele sekty modernistycznej niszczącej wszystko co jest związane, już nawet nie tylko z kultem katolickim, ale dążącej do wymazania imienia Pana Boga naszego i stworzenia jakieś jednej komunistycznej religii oddającej hołd oficjalnie jakieś matce ziemi, a tak naprawdę masońsko komunistycznym hasłom wolność , równość i braterstwo. 

Oczywiście te hasła nie są dla katolików.  Tak jak zawsze oznaczają one eksterminacje przejawów kultu katolickiego. Jednak Bergoglio pokazuje teraz już prawdziwe oblicze.  Stając w obronie wszelkiej maści nachodźców i zboczeńców pogardliwie milczy na temat prześladowanych , mordowanych chrześcijan, obojętnie jakich wyznań – wystarczy że w jakiś sposób wyznajesz Jezusa Chrystusa jesteś skazany na przemilczenie. Watykan tak gorliwie walczący o równouprawnienie kobiet, milczy jak zaklęty przez szatana na temat gwałconych, torturowanych i zmuszanych do małżeństwa chrześcijanek. Zamiast tego bredzi coś że allach to ten sam Bóg i muzułmanie to nasi bracia. 

 

Każdy powinien zadać sobie pytanie :

Czy te inne religie zmieniły podejście do chrześcijaństwa? Czy hindusi, muzułmanie przestali nas prześladować?

Nie, ponieważ są one narzędziem w rękach takich jak Franciszek do zniszczenia wiary w naszego Pana Jezusa Chrystusa. 

Świat od zawsze nienawidził chrześcijaństwa i to jest normalne, ale teraz bardziej od świata nienawidzi nas sekta watykańska. Widzimy tego przykłady w czasie tej ”pandemii” . Biskupi z większą gorliwością zamykają kościoły niż władze świeckie. 

Można uznać że w krajach cywilizacji zachodniej prześladowania kultu katolickiego jest w swoim apogeum i dlatego możesz nosić krzyż na piersi, ale odwrócony  jako przejaw ich wolności, a prawdziwy krzyż jest dla nich faszyzmem i  fanatyzmem religijnym.

Jak wiadomo największa nienawiść szatana skierowana jest do Matki Boga dlatego Franciszek z upodobaniem ją obraża np. nazywając ją mulatką czy uczennicą.  Przykłady można by tu mnożyć . Teraz np  zwyczajowy publiczny kult figury Matki Boskiej w Rzymie został odwołany drugi rok z rzędu.  

To wszystko jest możliwe dlatego że jak mówi arcybiskup Vigano:

 ponieważ większość tych, którzy zostali odrodzeni na chrzcie i w ten sposób zasłużyli na miano „synów Bożych”, codziennie odrzuca obietnice tego chrztu, pod przewodnictwem najemników i fałszywych pasterzy.

Tylko może zadajmy sobie pytanie, czy jeśli to są najemnicy szatana i jego pasterze, to czy ludzie naprawdę zostali ochrzczeni z ich ręki i jakim duchem? Jeżeli mamy poznawać po owocach to są one przerażająco złe.

Budujmy naszą wiarę w duszach , tam na skale stawiajmy Kościół bo Nowe Przymierze zostało złamane i potępienie  odstępców jest zapowiedziane. A więc pamiętajmy o tym, że za nasze nawrócenie odpowiadamy sami i tylko przed Bogiem, a nie przed jakimś człowiekiem, choćby się nazywał papieżem. Następca Piotra nie może głosić fałszywej Ewangelii jak zresztą nikt inny . Wszyscy oni są przeklęci bo tak zostało powiedziane i napisane.

 

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2021/12/07/podczas-gdy-franciszek-martwi-sie-o-uchodzcow-my-wspomozmy-chrzescijan-ktrych-muzulmanie-przesladuja/

 


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: