W jedności z papieżem Franciszkiem – oznacza że jesteś zwykłym komunistą !


24 października 2021 roku watykańska policja zakazała używania kubańskim uchodźcom flagi ich kraju argumentując to obowiązującym zakazem manifestacji politycznych. Jest to oczywistym kłamstwem, ponieważ Bergoglio ciągle pokazuje swoje wsparcie wszystkim lewackim politykom i komunistycznym państwom. Wsparcie jakie okazuje Watykan komunistycznemu reżimowi kubańskiemu, czy chińskiemu jest jakby wizytówką dzisiejszego kościoła modernistycznego.

Oddaje owce wilkom Watykan odnowi porozumienie z Chinami

Judaszowa zdrada tego tworu polega na odrzuceniu nauki Kościoła Katolickiego na rzecz komunistycznej krwawej utopi. Wszystkie rewolucje zaczynają się od morza wypowiedzianej ludzkimi ustami miłości, a kończą na morzu przelanej ludzkimi rękami krwi.

Wiele lat temu na zakończenie Soboru Watykańskiego II Paweł VI wygłosił przemówienie będące jakby manifestem nowej religii ( komunizmu/globalizmu); nie wspominał tam prawie o Bogu stawiając człowieka na piedestale. Przez te wszystkie lata jego słowa jak huragan szatański zmieniały rękami jego następców, a raczej podmieniały Kościół Katolicki na karykaturę i synagogę szatana. Franciszek jest jakby przypieczętowaniem ostatecznego zniszczenia struktur, ponieważ prawdziwy Kościół jest budowany w duszach ostatnich wiernych – on jest opoką i skałą której nigdy Pan nasz Jezus Chrystus nie opuści.  Te wszystkie budowle zapełnione faryzeuszami i „uczonymi w piśmie”, tylko nie wiadomo jakim, zostaną zniszczone, popadną w ruinę. Już popadają. Trzecia Świątynia upadnie i zostanie zniszczona, ponieważ miłosierdzie Boże wymaga sprawiedliwości, a więc kary za szydzenie z Boga i bluźnierstwa.

Modlicie się do Boga, twierdząc, że jesteście w jedności z kimś, kto jawnie zwalcza Boga i równa go z pogańskimi bożkami, wyznając jednocześnie komunizm potępiony jako najbardziej okrutny i krwawy wymysł szatana.

Bóg nie pozwoli z siebie szydzić!

 

Jan Paweł II też wyrażał swoje uznanie dla postępu, jakiego dokonują komunistyczne Chiny :

Kościołowi leżą szczególnie na sercu te wartości i cele, które mają pierwszorzędne znaczenie także dla współczesnych Chin: solidarność, pokój, sprawiedliwość społeczna, inteligentne kierowanie zjawiskiem globalizacji, postęp cywilizacyjny wszystkich narodów. (24–25 października 2001 r.)

nie precyzując o jaki postęp chodzi; czy nasilenie terroru przeciwko katolikom, a może brutalne wprowadzanie polityki jednego dziecka skutkujące milionami zabitych nienarodzonych ale też narodzonych dziewczynek ( rodzice w Chinach wolą męskich potomków)

Wystarczy poczytać i sprawdzić. Dzisiejszy tak zwany modernizm jest niczym innym jak inną nazwą komunizmu wprowadzanego zawsze przez środowiska masońskie. Miedzi innymi pisałem o tym tutaj:  FRATELLI TUTTI  Manifest komunistyczno-masoński

Pisaliśmy nie tak dawno na temat wsparcia dla organizacji jawnie komunistycznych udzielanych przez Watykan:  Watykańska „CARITAS” zaangażowana w promocję komunizmu, aborcji i kult bożków

jednak ostatnio opublikowane oficjalne przez Watykanv wideo i zawarte tam przemówienie Bergoglio jest po prostu bezsprzecznym poparciem dla ideologii marksistowskiej.

Kogo promuje tym razem dzisiejszy modernistyczny kościół?

Luca Casarini, który promuje lub współpracuje z takimi organizacjami jak  Antifa of Monselice, Komunistyczna Partia Crispiano, Komunistyczna Fundacja Noci,  Partia Komunistycznej Odbudowy Sesto San Giovanni, Che Guevara Rzym, Młodzi komuniści z Neapolu

Do niego to właśnie Franciszek zwrócił się w krótkiej notatce słowami :

Jestem blisko Ciebie i Twoich towarzyszy. Dzięki za wszystko, co robisz. Chciałbym Ci powiedzieć, że zawsze jestem do Twojej dyspozycji. Możesz liczyć na mnie.

 

Następną promowaną organizacją jest StreetNet International która wspiera się naukami Marksa i Lenina, a nie Jezusa Chrystusa. Występują tam jeszcze inne organizacje komunistyczne, ale szkoda czasu na ich wymienianie można o nich przeczytać tutaj.

 

Chyba już najwyższy czas na przebudzenie. Wspierając dzisiejszy modernistyczny kościół wspierasz komunizm, aborcję i ściek wszystkich herezji – modernizm.

 

Za czasów Jana Pawła II można się było spotkać z takimi relacjami:

„Dwaj znajomi młodzi katolicy, debatujący z protestantami, również byli wyśmiewani, kiedy poinformowali protestanta, że ​​musi zostać katolikiem, aby został zbawiony. „Co?”, Powiedział protestant, „Najwyraźniej nie czytasz pism swojego własnego Papieża. Modli się z protestantami. Wychwala Marcina Lutra jako człowieka „głębokiej religijności”. Nazywa protestantów „uczniami Chrystusa”. Nigdy nie mówi, że dla zbawienia trzeba zostać katolikiem”.

dzisiaj ktoś może odpowiedzieć na krytykę komunizmu, że to niezgodne z nauczaniem papieża i będzie miał rację ponieważ  będąc w jedności z papieżem Franciszkiem – oznacza że jesteś zwykłym komunistą! I nie jesteś na pewno w jedności z Bogiem.

 


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM

ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Jedna odpowiedź do „W jedności z papieżem Franciszkiem – oznacza że jesteś zwykłym komunistą !”

  1. Awatar Piotr Mrotek
    Piotr Mrotek

    Zwykły komunista. To prawda.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: