Franciszek nie ustaje w swoich bluźnierstwach i kłamstwach!


Zdjęcie: Franciszek i Nancy Pelosi w Watykanie 9 października

7 pażdziernika 2021r. w rocznice bitwy pod Lepanto (1571) upamiętniającej zwycięstwo Ligi Świętej (sojuszu katolickiego) nad flotą Imperium Osmańskiego The Remnant publikuje tekst TRADITIONIS CUSTODES: oddzielanie faktów od fikcji   obnażający kolejne kłamstwa Bergoglio dotyczące jego haniebnego i drastycznego ataku na Mszę Trydencką. Według papieża Franciszka konsultacja biskupów odegrała fundamentalną rolę w jego decyzji o poważnym ograniczeniu tradycyjnej Mszy. Diane Montagna udowadnia, że to nie tylko kłamstwo ale do tego zaplanowane. 

Kluczową kwestią jest to, że przesłanki i konkluzje Traditionis Custodes nie są takie same, jak te przedstawione w szczegółowym, głównym raporcie opracowanym przez Kongregację Doktryny Wiary. Jak powiedziało jedno ze źródeł: „To, czym naprawdę są zainteresowani, to odwołanie starej Mszy, ponieważ jej nienawidzą”.

Dlaczego nienawidzą, to już wszyscy chyba wiemy. Szatan jest ich duchowym przywódcą, a on będzie zwalczał Ofiarę składaną Bogu zawsze i wszędzie. Zachęcam do zapoznania się z całym tekstem .

Niestety Franciszek w swoim pędzie w przepaść jest niezmordowany. Jego ulubionym zajęciem są spotkania międzyreligijne wzorowane na zorganizowanym przez Jana Pawła II w 1986 w Asyżu skandalicznym pokazie bałwochwalstwa i łamania pierwszego przykazania Bożego. 

Kim tym razem otoczył się Bergoglio podczas 35. Spotkania Dialogu i Modlitwy o Pokój odbywającego się w Rzymie?

Znakiem tego spotkania była flaga tęczowa nawiązująca do  LGTB i biały gołąb pokoju, a więc towarzystwo takie jak zawsze : muzułmanie, Żydzi, protestanci, zwolennicy aborcji,

proaborcyjne Jeffrey Sachs, arcybiskup Justin Welby z Kościoła anglikańskiego; Aloysius John, sekretarz Caritas International związanego z aborcją  ; Ahmad Al-Tayyeb , wielki imam Al-Azhar, Pinkhas Goldschmidt, przewodniczący Konferencji Rabinów Europejskich., kanclerz Niemiec Angela Merkel; premier Włoch Mario Draghi; Szejk Nahyan bin Mubarak Al Nahyan , minister ds. tolerancji i współistnienia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich . Patriarcha Ekumeniczny Bartłomiej Konstantynopola; kardynał José Tolentino Mendonça i kardynał Matteo Zuppi z Bolonii; Kataoka Keishu, główny oficer do spraw europejskich biura buddyzmu Sōtō Zen w Europie; oraz Noubar Afuyen, prezes Moderny.

Całe te towarzystwo tylko potwierdza to o czym pisałem w:

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2021/10/04/franciszek-w-sluzbie-globalistow/

Tak w rocznice pięknego zwycięstwa katolików nad siłami zła apostata argentyński pokazuje coś , co zostało opisane przez Michaela Hichborna z Instytutu Lepanto jako:

inna forma bałwochwalstwa w formie ludzkiego braterstwa bez Chrystusa”. 

Przesłanie główne wygłoszone na końcu brzmiało tak jak zawsze – masońsko komunistyczny bełkot:

„Mniej broni i więcej żywności, mniej hipokryzji i więcej przejrzystości, więcej szczepionek rozprowadzanych sprawiedliwie i mniej broni sprzedawanych bez rozróżnienia”

i może biorąc pod uwagę że dwa lata temu w tym samym miejscu składano pokłony pachamamie nie warto byłoby wspominać tego kolejnego aktu herezji dokonanego przez modernistów watykańskich, gdyby nie obecność Noubar Afuyen, prezes Moderny i słowa wypowiedziane przez Franciszka:

więcej szczepionek

Mamy tu do czynienia z tak zwanym lokowaniem produktu,  o czym powinno się oglądających i słuchających informować. Można przypuszczać że jakieś pieniądze też za tym stoją. Co za różnica czy od komunistów chińskich, czy firm farmaceutycznych?

https://atomic-temporary-160379284.wpcomstaging.com/2020/06/26/watykan-bierze-pieniadze-za-milczenie/

Te ekumeniczne bluźnierstwa odbyły się 6-7 października a Franciszek najwyraźniej uważa dzień bez zdrady naszego Pana Jezusa Chrystusa za stracony i już 9 października z uśmiechem i przyjacielskim uściskiem  wita się z proaborcyjną Nancy Pelosi …

Jedno jest pewne szatan widząc to wszystko pęka ze śmiechu! Zwłaszcza słysząc nawoływania do fałszywie pojętego posłuszeństwa .


Arkadiusz Niewolski

WESPRZYJ NAS

Jeśli podobają się Państwu treści które publikujemy i uważacie, że powinny docierać do większej ilości odbiorców, prosimy o wsparcie rozwoju naszej strony.
Wybraną kwotą:

10,00 PLN
50,00 PLN
100,00 PLN

Lub inną dowolną:

PLN

Dziękujemy

WSPIERAM


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: