Umowa Watykanu z Chinami jest całkowicie godna pogardy…


„Ta umowa Watykanu z Chinami jest całkowicie godna pogardy… dlaczego Watykan nic nie mówi? Coś jest poważnie nie tak w Rzymie. Nadszedł czas, aby wszyscy katolicy to wykrzyknęli”

Te słowa wypowiedział Ks. David Palmer, ksiądz katolicki i ta krytyka nie jest odosobniona. Katolicy chińscy, tak jak kardynał Zen mówią wprost o zdradzie. Bergoglio nie przejmuje się krytyką; sam jest komunistą, a więc zdradę ma we krwi.

FRATELLI TUTTI – Manifest komunistyczno-masoński

Zdradził wiernych pozbawiając ich sakramentów, stając w ramie w ramie z globalistami podczas pandemii. Zdradził usprawiedliwiając a nawet namawiając do przyjmowania preparatów wyprodukowanych z zamordowanych nienarodzonych. Takie rzeczy można by wyliczać bez końca .

Czy jednak on naprawdę kogoś zdradził ?

Spójrzmy na to obiektywnie . Watykan ogłasza że nowy biskup – piąty od podpisania tymczasowego porozumienia między Stolicą Apostolską a Chińską Republiką Ludową w sprawie nominacji biskupów – został konsekrowany w środę 28 lipca w Chinach. W tym samym dniu serwis AsiaNews poinformował, że ks. Joseph Liu z diecezji Mindong został aresztowany we wtorek za odmowę przyłączenia się do  kościoła zarządzanego przez rząd i popieranego przez Watykan formalnie znanego jako Chińskie Patriotyczne Stowarzyszenie Katolickie (CPCA). Księdza przez 10 godzin torturowano i zmuszono do podpisania dokumentu, że przyłącza się do komunistycznego kościoła.

Oddaje owce wilkom – Watykan odnowi porozumienie z Chinami

Zdrada występuje wtedy jak coś jest zrobione potajemnie , bez wiedzy zdradzonego. Franciszek wszystko , lub prawie wszystko robi i mówi oficjalnie. Głosi inną Ewangelię, zakazuje składania Ofiary Bogu , promuje wszystkie zboczenia itp. Tylko ślepy i głuchy tego może nie dostrzegać. On reprezentuje nie Kościół Katolicki tylko ściek wszystkich herezji modernizm .

Wszyscy którzy idą za odstępcą nie mogą twierdzić że on ich zdradził . Wina spada również na nich .

Wina zdrady Pana naszego Jezusa Chrystusa. Apostoł Narodów określa to krótko :

Każdy kto głosi inną Ewangelie , nawet anioł z nieba niech będzie przeklęty.


Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: