Duch doczesny, zniewolenie pożądaniami i odmowa walki ze Złym zainfekowały dużą część Hierarchii Kościoła Katolickiego, aż do jego najwyższych szczebli, czyniąc go wrogiem Boga! – abp. Vigano


29 czerwca 2021 ( LifeSiteNews ) opublikowało tekst Arcybiskupa Carlo Maria Viganò  zatytułowany ŚWIAT, CIAŁO I DIABEŁ będący jakby odpowiedzią na list Bergoglio do kapłana dzisiejszej modernistycznej sekty James Martina zwolennika i propagatora wszelakich zboczeń. O tym liście pisaliśmy wcześniej:    Jezuita James Martin orędownik zboczeń dostał list z poparciem jego „posługi” od Franciszka

Arcybiskup w dosyć ostrych słowach potępia tolerancje dla grzechów i ostrzega że każdy za swoje czyny musi odpowiedzieć przed Bogiem. Wzywa do modlitwy.

Nie dajcie się oszukać Wrogowi, który wydaje się dzisiaj pobłażać waszym występkom, mając na względzie wyłącznie kradzież waszych dusz i potępienie was na wieczność. Bądź dumny, naprawdę dumny: nie z niewoli grzechu i perwersji, ale z tego, że potrafiłeś oprzeć się pokusom ciała z miłości do Jezusa Chrystusa. Pomyśl o swojej nieśmiertelnej duszy, za które Pan nie wahał się cierpieć i umrzeć. Módl się! Módlcie się do Najświętszej Maryi Panny, aby wstawiała się u Swego Boskiego Syna, dając wam Łaskę oporu, walki . Ofiaruj swoje cierpienia, swoje ofiary i swój post Panu, aby uzyskać wolność od Zła, którą Uwodziciel chce ci odebrać podstępem. 

Tak świat przetrwał dwa wieki rewolucji, zachował wiarę ale odrzucił przesłanie Matki Boga w Fatimie , wzgardził nim . Zamiast posłuchać, to zdrajcy zwołali bluźnierczy sobór. Piękne hasła i puste obietnice . Wolność , równość i braterstwo; od wieków te same kłamstwa. Tylko po tej zdradzie większość w nie uwierzyła.

Gdzie jest teraz ta wasza wolność ?

Wolność odnajdziesz tylko i wyłącznie w Bogu, a nie ludzkich utopiach i mrzonkach!


Arkadiusz Niewolski

Źródło: lifesitenews.com 


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: