Jezuita James Martin orędownik zboczeń dostał list z poparciem jego „posługi” od Franciszka


W osobistym liście przesłanym do jezuity Jamesa Martina z 21 czerwca, Franciszek wyraził poparcie dla jego  „posługi” orędownika zboczeń i zachęcił go do „kontynuowania tej drogi”. 

„Chcę wam podziękować za waszą duszpasterską gorliwość i umiejętność bycia blisko ludzi, z bliskością, jaką miał Jezus i która odzwierciedla bliskość Boga” – napisał  Franciszek. „Styl Boga” składa się z trzech elementów: bliskości, współczucia i czułości. ” W ten sposób zbliża się do każdego z nas” – powiedział Franciszek pomijając że Bóg nie zbliża się do żyjących w grzechu.

„Modlę się, abyście kontynuowali tę drogę, będąc blisko, współczując i z wielką czułością”.

„I modlę się za waszych wiernych, waszą ‚trzodę’ i wszystkich tych, których Pan powierza waszej opiece, abyście ich chronili i uczyli wzrastać w Miłości naszego Pana Jezusa Chrystusa” 

Listem James Martin pochwalił się wczoraj na swoim koncie twitterowym, zamieszczając również drukowaną wersje odręcznego tekstu :

Zakłamanie tej wypowiedzi trudno nawet skomentować. 

Fałszować nauki Chrystusa posługując się Jego imieniem i przekonywać że to „styl Boga”, podczas gdy  Chrystus zawsze każdego, i to świadomego  popełnionych grzechów upominał ” Idź i nie grzesz więcej”;  jest największą przewrotnością i obrzydliwością.

Kościół Katolicki , co chyba trzeba niektórym przypomnieć, uczy że wobec wszystkich pogrążonych w grzechu nieczystości, a w tym przypadku mamy jeszcze do czynienia ze zboczeniami przeciwnymi naturze, wyrazem miłosierdzia i miłości jest pomoc w przezwyciężaniu ich stanu, a nie utwierdzanie w kłamstwie, że Bogu się to podoba. Jest to fałszywa „czułość” i największa zbrodnia jaką w tej sytuacji można uczynić. Widać jasno przez kogo i dokąd gnana jest  ta „trzoda”

Tylko tym cytatem można to wszystko podsumować:

 A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. Pełni są też wszelakiej nieprawości….Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią. (Rz 1:28 -32)

 ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: