„Nie pytaj ich o płeć” – Franciszek w Wielkanoc zaprosił grupę „osób transpłciowych” do Watykanu. Kolejny przykład siania zamętu i fałszywej nauki.


 

Religion News Service (RNS) poinformował że kardynał Konrad Krajewski, jałmużnik papieski, potwierdził, iż podczas Wielkanocy Franciszek zaprosił grupę „osób transpłciowych” do Watykanu, aby otrzymali szczepionki.

W zeszłym roku Franciszek przekazał pieniądze tej samej grupie, kiedy ograniczenia w związku z covid uniemożliwiły im pracę z ich „klientami na ulicy”.

W rozmowie telefonicznej kardynał stwierdził że około 50 osób przyjechało do Watykanu autobusami 3 kwietnia z parafii w Torvaianica pod Rzymem, gdzie ks. Andrea Conocchia od kilku lat posługuje na rzecz „społeczności transpłciowej”.

Według Juana Carlosa Cruza ,  otwarcie homoseksualnego mężczyzny powołanego przez Franciszka do Papieskiej Komisji Ochrony Nieletnich, urzędnicy Watykanu poprosili papieża o wskazówki, kiedy przyjechały autobusy z Torvaianica.

„Pytaj o ich imiona, proś o wszystko, czego potrzebują, ale nie pytaj ich o płeć” – powiedział Franciszek, według Cruza.

To w tym wypadku,  tak, jakby nie pytać chorego co go boli. Dobry przykład na to, jak Franciszek dba o dusze ludzkie, które w jakiś sposób zbliżyły się do modernistycznego kościoła, albo w nim są.

Franciszek ewidentnie woli być w zgodzie ze światem a nie z Bogiem i głosi „inną Ewangelię”. Sugerowanie się różnymi wypowiedziami Franciszka np „Kim jestem by osądzać?”,  że Kościół usprawiedliwienia  grzeszne praktyki jako w pełni normalne jest fałszywą nauką, choćby ktoś nie wiem jak mocno chciał się oszukiwać. 

O utwierdzaniu w grzechu sodomskim przez Franciszka pisaliśmy już nie raz , więc nie ma sensu się powtarzać. Wystarczy przypomnieć choćby te dwa  teksty:

Franciszek utwierdza w grzechu sodomskim 

Jezuita James Martin orędownik zboczeń dostał list z poparciem jego „posługi” od Franciszka

„Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty!. Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście – niech będzie przeklęty!”  (Ga 1, 6-9).


Agnieszka Szaroleta


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: