„Efekt Bergoglio” – Kościół nie rozkwitł, ale wydaje się unicestwiony. Życie religijne jest w stanie śpiączki. Watykan pogrążony jest w ciągłym chaosie. Zamieszanie doktrynalne, panuje niepodzielnie  Bilans frekwencji niedzielnej Mszy św. jest druzgocący


Rorate caeli  (18.06.2921) pisze o rozłamie w dzisiejszym modernistycznym kościele to znaczy że lawendowa mafia chce natychmiastowego zniszczenia a Bergoglio jednak woli dalej się bawić z wiernymi ,którzy nie dostrzegają jego hipokryzji. 

Analiza aktualnej sytuacji jest dosyć trafna :

Dziś nie można odróżnić głosu Kościoła od głosu Organizacji Narodów Zjednoczonych. Franciszek nie sprzeciwia się dominującym, świeckim, lewicowym ideologiom; w rzeczywistości często jest z nimi w harmonii  wywołuje zdumienie u wiernych i entuzjazm  wrogów Kościoła. 

Niestety jak większość dzisiejszych krytyków polityki Watykanu autor Antonio Socci nie dostrzega że Bergoglio jest efektem postępowania jego poprzedników. Jest tym do czego oni dążyli, jest urzeczywistnieniem herezji modernizmu tak potępianej przez papieży . 

Jeżeli przejmuje sę Winnice i sadzi się chwasty nie można oczekiwać że wyrosną piękne winorośla!

https://rorate-caeli.blogspot.com/2021/06/the-sunset-of-papacy-pope-francis-also.html#more

Arkadiusz Niewolski


ZASADY PUBLIKOWANIA KOMENTARZY
Prosimy o merytoryczne komentarze. Naszym celem jest obnażanie kłamstwa, a nie przyczynianie się do potęgowania zamętu. Dlatego bezpodstawne opinie zaprzeczające obiektywnej prawdzie publikujemy wyłącznie, gdy zachodzi potrzeba reakcji na fałszywe informacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com

%d blogerów lubi to: